Bolest tak brzo po ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verčus
Kecalka 264 příspěvků 03.05.18 17:36
Bolest tak brzo?

Ahoj holky, mam cca tri dny po OVU a dneska me ale od noci tak strasne boli prso, ze se ho nemuzu dotknout.. Druhe neni tak citlive.. Mesicky nebyly nejak extra silne, mam nafoukle bricho, prdiky,… :oops: vetsinou me prsa boli az tesne pred mesickama zaroven s podbriskem.. mohla by to byt znamka tehu? :think: :think: takhle brzo?

Najdete v encyklopedii: Příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.05.18 17:41

@Verčus tři dny po ovu nemůžeš mít příznaky těhu :). Jinak moje zkušenost: někdy mě bolela prsa doopravdy ihned po ovulaci, tedy cca 14 dní před ms. Poslední dva měsíce se mi to změnilo a prsa mě začínají bolet 3 dny před ms. Jinak se mi občas stává že mě po ovulaci začne svědět levé prso :mrgreen: :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8197 příspěvků 03.05.18 17:42

Nemohla ;)

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7869 příspěvků 34 inzerátů 03.05.18 17:46

Ne

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 03.05.18 17:51

@Verčus vzdycky jsem to poznala poprve na prsou..jeste pred testem

Verčus
Kecalka 264 příspěvků 03.05.18 17:53
@Zara.Ray píše:
@Verčus tři dny po ovu nemůžeš mít příznaky těhu :). Jinak moje zkušenost: někdy mě bolela prsa doopravdy ihned po ovulaci, tedy cca 14 dní před ms. Poslední dva měsíce se mi to změnilo a prsa mě začínají bolet 3 dny před ms. Jinak se mi občas stává že mě po ovulaci začne svědět levé prso :mrgreen: :mrgreen:

My se jako nesnazime chvilku, uz to nejakou dobu trva, tak me to napadlo :lol: myslela jsem to tak, ze bych byla treba tehotna uz z minuleho mesice :think:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.05.18 17:55

@Verčus aha tak to zas nenapadlo mě. Já zase do pozitivního testu nevěřím ničemu. Snažíme se 4 rokem a těch příznaků už bylo a furt nic..

Verčus
Kecalka 264 příspěvků 03.05.18 18:00
@Zara.Ray píše:
@Verčus aha tak to zas nenapadlo mě. Já zase do pozitivního testu nevěřím ničemu. Snažíme se 4 rokem a těch příznaků už bylo a furt nic..

Tak to jsme dve… Ne, opravdu jsem to nemyslela tak, ze bych otehotnela a za dva dny mela priznaky chichi :lol: jak se snazime, tak uz clovek na sobe vidi i priznaky, ktery s tim nesouvisi… :nevim: zas mi prijde, ze delat si test je jeste brzo… Pockam si tech dvanact dni a pak uvidim, jen me zajimaly zkusenosti

Verčus
Kecalka 264 příspěvků 03.05.18 18:01
@EmmaAnna píše:
@Verčus vzdycky jsem to poznala poprve na prsou..jeste pred testem

Tak ja budu doufat za //

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.05.18 18:02

@Verčus no ale zase kdyby jsi byla těhu ž6 minulého cyklu tak jsi teď vlastně nemohla mít ovulaci :think:

radkka
Neúnavná pisatelka 19371 příspěvků 03.05.18 18:16
@EmmaAnna píše:
@Verčus vzdycky jsem to poznala poprve na prsou..jeste pred testem

Tři dny po uvulaci nemůžeš cítit nic, protože vajíčko není uhnízděné, neuvolňuje se tedy žádný těhotenský hormon, tělo tedy o žádném oplodnění neví.

Verčus
Kecalka 264 příspěvků 03.05.18 18:20
@Zara.Ray píše:
@Verčus no ale zase kdyby jsi byla těhu ž6 minulého cyklu tak jsi teď vlastně nemohla mít ovulaci :think:

Nedelam si ovulacni testy, jen co pocitam z kalendare

radkka
Neúnavná pisatelka 19371 příspěvků 03.05.18 18:22
@Verčus píše:

Aha, takže vůbec nevíš, kdy ovulaci máš a jestli vůbec…

Verčus
Kecalka 264 příspěvků 03.05.18 18:30
@radkka píše:
Aha, takže vůbec nevíš, kdy ovulaci máš a jestli vůbec…

Uplne presne to nevim, protoze na druhou stranu se tim nechci stresovat, ze zrovna dneska na to mame vlitnout :P ale ovulaci normalne mam, to mi potvrdila doktorka

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.05.18 18:37
@Verčus píše:

Jo aha tak to pak jo. No hele, pokud bys byla těhotná z minulého cyklu tak test to určitě ukáže. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama