Snazeni - po chripce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 02.12.09 20:29
Snazeni - po chripce

Ahoj holky, zrovna resim takove dilema.
28.10. jsem lehla s asi chrikou, dnes jsem uz bez teplot. Mela jsem sice jen max 37,2 (a to do uterka) ale byla jsem uplne slabaa, sice jsem nemela zadne jine potize (jako bolest hlavy, kloubu, ani nic). Proc ale pisu, byla jsem pred tydnem u dr. a ten mi dal prasky clostilbegyd, duphaston a Klimonorm, pro dalsi snazeni o mimi. Mam to ted dostat (zitra nebo v patek) a 3dc, mam zacit brat ten Clostik a Klimonorm a ja ted NEVIM, jestli, kdyz jsem jeste tesne po te chripce a nejsem celkem uplne ready, jetsli to mam zacit brat a snazit se ..... :nevim:
Co si myslite, mam tento mesic vynechat a zacit to brat az po dalsi menstruaci, coz bude zacatkem lednaaa. Dekuji za kazdou radu a nazor.

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8327 příspěvků 02.12.09 21:51

Myslím, že pokud tělo nebude fit, tak se mimi neuhnízdí. Navíc už máš nemoc za sebou, a jsi teprv na začátku cyklu. Tak bych to brát začala, vím od sebe, jak jsem nedočkavá, že další měsíc už bych jen tak nevydržela čekat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26401 příspěvků 02.12.09 22:54

Já bych tomu taky nechala volný průběh.Teď brání chřipka,co bude třeba za měsíc?

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 03.12.09 07:55

Lenči já já jsem v podobné situaci, před 2 týdny jsem měla angínu a zrovna včera jsme s mužem začali brát prášky aby nám snažení někdy v polovině prosince mohlo vyjít, protože si myslím že to už budu úplně fit. Myslím že nemá cenu to odkládat, protože pak zase opravdu může přijít něco jiného a pořád bys to jen kvůli bezpečnosti odkládala, ale ta vlastně není nikdy, kord teď v chřipkových časech. Určitě máš jako prevenci vitamíny, takže by se ti chřipka neměla vrátit a třeba se zrovna povede, protože bude tělo ještě uvažovat o chřipce a ne o tom že se snažíte o mimčo. :wink: a třeba se zrovna povede. Držím pěstičky :hug:

bosorenka
Kelišová 5785 příspěvků 03.12.09 08:27

Leni teď jsem právě překonala chřipku,byly horečky,průjem a bolelo mě celé tělo,zabral šumivý aspirin,trošku se bojí,aby aspirin něco nenadělal,za týden mám mít ovulku a budu se určitě snažit,buď se to uchytí nebo ne,nechala bych to normálně proběhnout a ty tvé léky bych si taky vzala a snažila se.ATB jsi neměla,tak co,chřipka si myslím nejvíc škodí na začátku těhu,když se mimču do 3 měs vyvíjejí orgány.Tak hodně štěstí a jdeme opět do boje :pankac:

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 03.12.09 08:41

Ahoh holky, ja vim, jen uz ted probiram snad vse, potom co se stalo. Asi mate pravdu… dodelavame ted koupelnu, budou vecirky (kde se budu muset drzet) a priprava na Vanoce, tak se treba povede. Opravdu jsem mela sileny strach z tech chripek. Dnes jsem to dostala, takze v sobotu 3dc zacinam brat prasky… Teplota je pryc.. tuk tuk

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >