Snažení prosinec 2019

Anonymní
10.11.19 22:20

Snažení prosinec 2019

Ahojky snažilky, tak kdo se hlásí na snažení prosinec?
Musela jsem teď čekat, mám za sebou ZT, moje doktorka říká, že je ještě lepší počkat třeba 3 až 4 měsíce, ale můj doktor, ke kterému chodím do poradny říkal, že je nelepší začít po prvním cyklu.
Podělme se o pocity, fotky a hlavně celkovou podporu. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
818
11.11.19 07:23

Ahojda,
myslím, že se sem během pár dní překlopím z listopadu. To ZT mě moc brzí, ale v létě jsem ho měla taky. A z doktorů ti každý řekne něco jiného. Můj gynekolog tvrdil 3 cykly aspoň, v nemocnici mi řekli šestinedělí a pak jeden cyklus vydržet. Tak jsme počkali 3 měsíce a teď v listopadu si myslím, že to nevyšlo. V kolikátém jsi byla týdnu a musela jsi teda na revizi?
A zobeš nějaké vitamínky či testuješ ovulaci/měříš BT?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
11.11.19 08:49

Ahoj 🙂 My už zkoušíme dýl, ale ráda bych jsi s někým o tom pokecala a sdílela úspěchy i neúspěchy. Někdy je to na palici.
ZT mě moc mrzí. :( Ale také jsem slyšela že stačí šestinedělí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 09:17
@jjjanci píše:
Ahojda,
myslím, že se sem během pár dní překlopím z listopadu. To ZT mě moc brzí, ale v létě jsem ho měla taky. A z doktorů ti každý řekne něco jiného. Můj gynekolog tvrdil 3 cykly aspoň, v nemocnici mi řekli šestinedělí a pak jeden cyklus vydržet. Tak jsme počkali 3 měsíce a teď v listopadu si myslím, že to nevyšlo. V kolikátém jsi byla týdnu a musela jsi teda na revizi?
A zobeš nějaké vitamínky či testuješ ovulaci/měříš BT?

Když se to zjistilo, tak jsem byla přesně 10tt, ale přestalo se vyvíjet v 8+4tt. Uvidím co mi řeknou ještě příští týden v poradně. Ano byla jsem na revizi a dokonce na dvou, zůstaly tam ještě nějaké zbytky. Hlídám jen ovulaci, teplotou jsem nikdy neměrila protože tu jsem dodnes nepochopila :mrgreen: jinak piju kontryhel a piju caj od babi radnicke V2 a teď jsem slyšela že hodně pomáhá drmek v tobolkach tak o něm přemýšlím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 09:18
@fergi157 píše:
Ahoj 🙂 My už zkoušíme dýl, ale ráda bych jsi s někým o tom pokecala a sdílela úspěchy i neúspěchy. Někdy je to na palici.
ZT mě moc mrzí. :( Ale také jsem slyšela že stačí šestinedělí..

A jak dlouho se snažíš? Já už měla jeden potrat ve 2016 pak jsem čekala skoro 3 roky museli jsme se chránit a začali jsme zase v srpnu a dopadlo blbě, ale povedlo se hned napoprve. Ale nedopadlo to :(

• Citovat
  • Nahlásit
145
11.11.19 09:33

Ahoj, mrzí mě, čím sis musela projít :( Já před měsícem byla na revizi po ZT (měla jsem být 9+6 a mimi se přestalo vyvíjet v 7+4). Ještě jsem nedostala první MS, ale doufám, že co nejdříve přijde. Dr. nám říkal dva cykly a pokud bych to do dvou týdnů dostala, tak v druhé polovině prosince bychom se mohli začít znovu snažit :) Doufám moc, že to vyjde a hlavně, že bude vše v pořádku, budu se hrozně bát :(
Strašně mě to láká zkusit to hned po té první MS, ale asi se moc bojím na to to risknout, aby se zase něco nepodělalo a to jen proto, že jsem byla nedočkavá a nezvládla vydržet ty cykly dva, tak uvidíme :think:
Každopádně všem snažilkám moc držím palce, ať to co nejdříve vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 09:58
@TeryK7 píše:
Ahoj, mrzí mě, čím sis musela projít :( Já před měsícem byla na revizi po ZT (měla jsem být 9+6 a mimi se přestalo vyvíjet v 7+4). Ještě jsem nedostala první MS, ale doufám, že co nejdříve přijde. Dr. nám říkal dva cykly a pokud bych to do dvou týdnů dostala, tak v druhé polovině prosince bychom se mohli začít znovu snažit :) Doufám moc, že to vyjde a hlavně, že bude vše v pořádku, budu se hrozně bát :(
Strašně mě to láká zkusit to hned po té první MS, ale asi se moc bojím na to to risknout, aby se zase něco nepodělalo a to jen proto, že jsem byla nedočkavá a nezvládla vydržet ty cykly dva, tak uvidíme :think:
Každopádně všem snažilkám moc držím palce, ať to co nejdříve vyjde :hug:

Tak ja taky čekám na MS ta by měla dorazit za 14 dni cca taky první pak hned druhá a snažení právě vychází někdy kolem půlky prosince tak to máme dost podobně a budeme moct dva cykly. Na třetím se mi čekat nechce, ale taky je strach. Proto jsem dala ten prosinec je dlouhý a naděje je :)

• Citovat
  • Nahlásit
818
11.11.19 10:08

No, tak vám holky budu držte pěsti, ať vám ms dorazí normálně a pak vám to vyjde. ;) Já musela po těch 6 týdnech na vyvolávačku, protože mně nepřišla. Druhá dorazila s více jak týdenním zpožděním, tak mi doktor řekl, že tenhle cyklus jsem už mohla, ale teď taky 2 dny zpoždění. Akorát že ona si určitě zase dává na čas. :lol: Já byla 9+6 a malé odpovídalo 9+4, ale hnali mě na revizi hned do dvou dnů, protože mi bylo zle a omdlívala jsem.
Jinak já jsem hrozný lajdák, nic nehlídám, nic netestuji a neměřím. Prostě máme s manželem sex a říkáme si, že ono to jednou klapne. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 10:24
@jjjanci píše:
No, tak vám holky budu držte pěsti, ať vám ms dorazí normálně a pak vám to vyjde. ;) Já musela po těch 6 týdnech na vyvolávačku, protože mně nepřišla. Druhá dorazila s více jak týdenním zpožděním, tak mi doktor řekl, že tenhle cyklus jsem už mohla, ale teď taky 2 dny zpoždění. Akorát že ona si určitě zase dává na čas. :lol: Já byla 9+6 a malé odpovídalo 9+4, ale hnali mě na revizi hned do dvou dnů, protože mi bylo zle a omdlívala jsem.
Jinak já jsem hrozný lajdák, nic nehlídám, nic netestuji a neměřím. Prostě máme s manželem sex a říkáme si, že ono to jednou klapne. :lol:

Tak takový přístup je nej :zed: lepší, škoda že já to takhle neumím.

• Citovat
  • Nahlásit
818
11.11.19 10:34
@Anonymní píše:
Tak takový přístup je nej :zed: lepší, škoda že já to takhle neumím.

Já neříkám, že mě pak nezamrzí, když ms přijde, ale snažím se na to nemyslet. A hlavně během cyklu si to opravdu nepřipouštím. Ale svět se nezboří a jedeme dál. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
11.11.19 12:04
@Anonymní píše:
A jak dlouho se snažíš? Já už měla jeden potrat ve 2016 pak jsem čekala skoro 3 roky museli jsme se chránit a začali jsme zase v srpnu a dopadlo blbě, ale povedlo se hned napoprve. Ale nedopadlo to :(

My už máme jednu dceru bude mít v prosinci 2 roky. MS mi chodí dost nepravidelně. Teď jsem to dostala třeba až po 2 měsících.
Zjistili mi syndrom PCO takže k otěhotnění potřebuji hormony jako u první. Takže stále čekám na MS někdy chodím na vyvolávačky no mám v tom brutální bordel.. :zed:
Teď se snažíme určitě půl roku přesně nevím.. Možná dýl. Příští týden jdu k dr a budu se ptát jak to tentokrát budeme zase řešit. Moc bychom jsi přáli druhé zároveň se to snažím moc neřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 12:10
@fergi157 píše:
My už máme jednu dceru bude mít v prosinci 2 roky. MS mi chodí dost nepravidelně. Teď jsem to dostala třeba až po 2 měsících.
Zjistili mi syndrom PCO takže k otěhotnění potřebuji hormony jako u první. Takže stále čekám na MS někdy chodím na vyvolávačky no mám v tom brutální bordel.. :zed:
Teď se snažíme určitě půl roku přesně nevím.. Možná dýl. Příští týden jdu k dr a budu se ptát jak to tentokrát budeme zase řešit. Moc bychom jsi přáli druhé zároveň se to snažím moc neřešit.

Naší dceři bude za 14 dni 6 let. A vidím jak je jí smutno a pořád se ptá. Všichni okolo mají sourozence. Všechno je to takové…

No tak to ty taky užíváš :( ja byla zase práve 2 roky v umělém přechodu kvůli endometrize

• Citovat
  • Nahlásit
190
11.11.19 13:28

Ahoj holky, muzu se přidat? Prave mi konci MS a s mým dlouhým cyklem to taky spadá na priste do prosince. Snažíme se necelý půlrok, ale az poslední mesic fakt poctivě a to mi asi privodilo 21 dni zpoždění MS a vyvolavacku na gynde. Modlím se, aby se to nestalo pravidlem.
Také nic neměřím, tentokrat to nechci hrotit ani se sexem, protože minule jsme ho měli fakt každy den a uz me to ani nebavilo…
Minuly mesic uz jsem z toho byla poloviční blazen :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
11.11.19 13:35

@Dadun80
Každý den? Tak by mi asi jeblo. :lol: Však jo, zkuste zvolnit. Uvidíš, že pak si to zase budete užívat. ;) A budu držte pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
11.11.19 13:37

@jjjanci jo, fakt každy… ne tedy cely mesic, ale 14 dni fakt jo… me uz to fakt nebavilo… ale beru to aspon jako experiment, ze touto cestou tedy ne :)
Dekuju! Ja budu doufat, ze se nas tu sejde se // pod stromečkem hodne. Nejlépe vsechny, co tu budeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat