Snažení s Clostinem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
29.12.19 00:39

Snažení s Clostinem

Dobrý den dámy, chci se zeptat na Vaše zkušenosti se snažením a Clostilbegytem. S manželem se snažíme o miminko už skoro 2 a půl roku a stále nic. Periodu mám pravidelně, ale zjistili jsme, že ovulaci mám jen jednou za 3 měsíce, takže mi lékař napsal Clost na 3 měsíce 1-0-0. Už máme dva měsíce za sebou a ovulace stále nikde, navíc mám menstruaci max 2 dny! A taky mi zjistili mutaci krve, mého lékaře to nezajímá, ač jeho kolega byl proti užívání Clostu a nedoporučil jej. Jenže co je hlavní, nemáme s manželem za sebou žádná vyšetření a rovnou nám řekl, ze jestli to po 3.cyklu nevyjde, pošle nás na umělé oplodnění. Chceme počkat na tu poslední dávku a pak jít někam do CARu, ale nechci zbytečně plašit. Máte některá podobné zkušenosti??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26710
29.12.19 01:33

Pokud jsi první měsíc neměla po minimální dávce ovulaci, měl ti zvýšit dávkování až na 3×1, ale za podmínky, že ti udělá folikulometrii. Na tvém místě, vzhledem k tomu, že není zohledněn tvůj zdravotní stav a udělaná potřebná vyšetření, bych to okamžitě přestala brát a rovnou se objednala do CARu, kde se o vás postarají odborníci a ne patla matla. Pokud jsi neměla ovulaci do teď, tak už ji mít opravdu nebudeš a je zbytečný tenhle lék užívat. V CARu vám udělají všechna potřebná vyšetření a doporučí léčbu. Nemusíte hned podstoupit IVF, jsou i daleko šetrnější metody, které se volí v první řadě. Můžeš mezitím zkusit užívat Gynex, mě spolehlivě nastartuje ovulaci a to jsem v předčasném přechodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
29.12.19 07:37

Presne jak pise nademnou. Ted bych ho uz nebrala a rovnou bych zacala s CARem. Tenhle pan doktor asi nebude odbornik na neplodnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat