Snažení srpen 2018

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 02.08.18 14:48
Snažení srpen 2018

Zdravím všechny, kdopak se bude snažit i v srpnu? Je jedno jestli nově, nebo se doposud nepodařilo… Přidejte se do skupiny https://www.emimino.cz/…-srpnu-2018/ :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Reakce:

bémusek
Kecalka 267 příspěvků 02.08.18 14:52

Ahojky, já se přidávám. Snažíme se s manželem od května. Dnes jsem 7. den cyklu, tak netrpělivě vyhlížím ovulaci. Ještě si pár dní počkám. Zatím mám cyklus rozházený (nejdřív 30 dní a pak 36), takže jsem si zkusila tento měsíc nakoupit poprvé ovu testy a uvidíme, jestli se zadaří ;) Vím, že to může pár měsíců trvat, jen jsem strašně nedočkavá :think:

Fialenka111
Kecalka 115 příspěvků 02.08.18 15:15

Ahoj. My se snazime druhy měsíc a dnes to mam dostat. Tak uvidime. Ja na zacatku roku mela taky cyklus rozhazeny po 35 i 36 dnech a tak jsem nasadila kontryhel a krasne se mi to srovnalo na 28 dni. Ovulaci citim dobře, ale neodhadnu, ktery presne den to je. Ovulacni papirkove testy mi ji neukazaly a tak přemýšlím tento cyklus zkusit digitalni test od Clearblue. Mate zkusenost? Slysela jsem na nej samou chvalu. Snazeni zdar! :lol:

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 02.08.18 15:58

Jeee, super, zase nové tváře :-) Pokud chcete diskutovat v soukromí, přidejte se do skupiny (viz odkaz výše) :-)
@bémusek mám to úplně stejně, taky jsem nedočkavá, kolem samé těhotné, ale snažím se být v klidu, vím, že je zcela normální a běžné, když to trvá několik cyklů :-)
@Fialenka111 moc bych ti přála, aby ms už nedorazila ;-)

bémusek
Kecalka 267 příspěvků 03.08.18 08:26

@Eule nejhorší je vydržet od MS do ovu. To se ty dny vlečou :roll: ale pořád si říkám nehroť to, neblázni hned od začátku. Dnes ráno jsem si udělala ovu test a jsem 8. den cyklu, a vypadá to, že se ovu blíží :dance: Zkusila jsem ovu testy spíš pro klid, že ovu vůbec mám. Protože jak to mám po vysazení prášků rozházený, tak ať vím na čem jsem. Každopádně pokud by ovu opravdu do pár dní přišla, tak by se mi cyklus zase zkrátil. Měla jsem ho 30 dní a pak 36. Takže mi to zatím lítá, jak chce :nevim: když se tenhle měsíc nezadaří, začnu pít asi taky ten kontryhel. Zatím jediný zobu kyselinu.

Fialenka111
Kecalka 115 příspěvků 03.08.18 08:48

Mne zase přijde dlouho vekat, nez prijde ms :lol: od ms do ovu mi to vzdycky uteče. Ja zatim jeden den zpoždění. @bémusek urcite nasad kontryhel. Mne moc pomohl. Listovku beru taky :mavam:

bémusek
Kecalka 267 příspěvků 03.08.18 08:55

@Fialenka111 já jsem totiž ráda, když už je po ovu. Do té doby se snažím poznat, jestli se už neblíží (zatím to teda pocitově moc neumim poznat). My se snažením problém nemáme. Protože sex máme rádi a chci si ho užívat nehledě na snažení. jenže třeba minulý měsíc mi vycházeli plodné dny na dny, kdy jsme byli na chatě a měli tam návštěvu. Takže to nešlo tak často jako normálně. Což je dost pech, že zrovna tyhle dny. Takže si to chci tenhle cyklus ohlídat, i kdyby jsme měli jít do lesa :mrgreen:

Fialenka111
Kecalka 115 příspěvků 03.08.18 08:59

@bémusek to chapu. Taky presne nevim, ktery den ovuluju. Prej do lesa :lol:

bémusek
Kecalka 267 příspěvků 03.08.18 09:03

@Fialenka111 jen musíme dát bacha na houbaře a myslivce :mrgreen: :mrgreen:

Lokev
Kecalka 180 příspěvků 03.08.18 09:13

Drzim Vam palce holky… :mrgreen: :mrgreen: ja ted jsem napjata jestli to nahodou nevyslo… :zed: jsem 2 den po ovu a sex jsme meli pouze den pred ovu… (přítel na sex moc není a vypadá to, že to hrotim jen já :nevim: ) dokonce se i tak pozoruji ze me poboliva prave prso.. boooze to je hrozny.. :( :( :zed:

Fialenka111
Kecalka 115 příspěvků 03.08.18 09:33

@bémusek :lol:
@Lokev to je zvláštní s tema chlapama. Ten můj taky neni zadnynic sexuchtivec. I kdyz snazi se se mnou poctivě, taky cítím, ze by to kolikrat ani mit nemusel a ze ja to hrotim :lol:

bémusek
Kecalka 267 příspěvků 03.08.18 09:39

@Fialenka111 @Lokev já mám zase opačný problém. Spíš bych toho mýho potřebovala krotit,aby spermie stihly uzrát. Doporučuje se obden. Je s těma chlapama práce :)

Lokev
Kecalka 180 příspěvků 03.08.18 09:47

Já ty chlapi taky nechápu. To my to máme tak 3× za měsíc, a v okolí ovu jen jednou, takže se ani nedivím, že nám to za tech 16 měsíců ještě nevyšlo. Hlavně přítel nechce ani vědět kdy je ten pravý čas, takže to dělám nenápadně. Prej až to vyjde, tak to vyjde. Jsem říkala, že to vyjde až budu v hrobě. Je mi totiž už 30 a přítelovi 36… :nevim:

Ellenay
Kecalka 175 příspěvků 03.08.18 09:56

Ahoj holky, přidám se k vám :mavam:
Já sem prodělala v červenci biochemko, miminko odešlo v 5tt :( takže teď v srpnu jedeme od znova, baštím listovku a piju kontryhel tak snad to k něčemu bude, MS mi vychází až na konec srpna takže to bude dlooouhý měsíc :lol:

bémusek
Kecalka 267 příspěvků 03.08.18 10:24

@Ellenay to mě mrzí :( když to tu čtu, tak je tolik maminek, které to postihlo, že mě to až děsí :? i když se ukážou //, tak aspoň do konce prvního trimestru, nebudu mít klid asi. Ale kéž by se zadařilo teď v srpnu. Byl to krásný dáreček k 1. výročí svatby :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >