Sociální pedagogika na ujep

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23.2.20 23:29

@Kazimíra Olejovka četla jsem dost a stačilo mi, je pravda, že né všechny komentáře byly negativní, ale většina ano a i to tě odradí takže na UJAK ani nejspis nebudu posílat přihlášku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.2.20 17:03

Ahoj, prosím Vás poslal by mi někdo, kdo studuje v hradci navazujici magisterské studium spec. pedagogiku a na UJEPU. Z čeho přesně se učili? Kryje se mi to se statnicemi, takže ucit se z knih, to nedám. Dekuju za pomoc ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
13.6.20 21:14
@Anetulda518 píše:
Ahoj všem, chci se hlásit na VŠ do Ústí na ujep, obor sociální pedagogika a druhý obor je sociální práce, k tomu ještě nejsou akreditace, nemáte někdo info, jake jsou šance, jestli se ten obor otevře? A pokud tu někdo studuje na sociální pedagogiku, nemáte rady ohledně přijímaček? Vubev nevím co si pod tím představit, z čeho můžou být složené a jak se na ně připravit.

Ahoj @Anetulda518,,
také jsem si podala jednu z přihlášek na obor sociální pedagogika na UJEP.
Příští týden mě čeká písemný test, ale netuším co mám očekávat a jakou náročnost testu. Také jsi si podala přihlášku a chystáš se na přijímačky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 22:16
@Saraa
@Saraa píše:
Ahoj @Anetulda518,,
také jsem si podala jednu z přihlášek na obor sociální pedagogika na UJEP.
Příští týden mě čeká písemný test, ale netuším co mám očekávat a jakou náročnost testu. Také jsi si podala přihlášku a chystáš se na přijímačky?

Ahoj, já mám taky příští týden přijímacky a absolutně nevím co tam muže být, nikde jsem to nenašla a slyšela jsem ze od všeho něco, což mi moc nepomohlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
15.6.20 09:58
:mavam:

Příspěvek upraven 15.06.20 v 10:03

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
15.6.20 10:02

Studium UJEP - Speciální pedagogika - intervence

@Anetulda518 píše:
@SaraaAhoj, já mám taky příští týden přijímacky a absolutně nevím co tam muže být, nikde jsem to nenašla a slyšela jsem ze od všeho něco, což mi moc nepomohlo.

*@Anetulda518**, tak to jsme na tom zcela stejně. :roll:
Kolikátého a v kolik hodin jdeš psát test? :think: Třeba budeme ve stejnou dobu ve stejné učebně. :lol: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.20 10:37
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.20 10:39
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.20 10:50

@Saraa já mám zítra v 8:00, co ty? Absolutně nevím, na co být připravena :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
15.6.20 10:59

Studium UJEP - Speciální pedagogika - intervence

@Anetulda518
já ve středu v 8,00 hodin.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
15.6.20 11:00

@Anetulda518 poslala jsem SZ :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze