Sociální pracovník, ano-ne? Co je potřeba?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Je potřeba mít VŠ v oboru, s kurzem můžeš dělat snad jen pečovatelku nebo tak něco. Plat je velmi, velmi mizerný.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Minimálně je zapotřebí VOŠ soc. zaměření - kukni zde: http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2006-108#…. Plat tabulkový ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych se někoho zeptala kdo pracuje na úřadě jako soc. pracovník. Zajímá mě pár otázek. Kolik je cca plat? A co je třeba abych tam mohla pracovat. Maturitu mám, ale jako kosmetička. Existuje nějaký kurz?Děkuji a přeji hezký večer
Nedá mi to, abych se nezeptala-jak myslíš pojem „sociální pracovník“? Já si pod tímto pojmem představím víc lidí-víc funkcí…Já jen, jestli třeba nemyslíš dávkový specialista? Protože těm lidé často říkají „sociální pracovnice“ a je to úřednice, která vyřizuje dávky-zrovna nedávno mě na výběrko lákala známá a říkala, že bych mohla právě jako dávkový specialista být zařazena, kdyby mě vybrali-a mám „jen“ maturitu…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ice79 píše:
Kurz nee,ten je na pracovníka v soc. službách. Na soc. pracovníka potřebuješ min. VOŠ se soc. zaměřením, dle zákona o soc. službách.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pokud si to nedokážete sama najít v zákonech pak to ani nezkoušejte. Minimální vzdělání pro soc. Pracovníka je Voš, nejlépe přímo VŠ. I když jsem viděla i životopis kohosi s výučním listem kdo se na tuto pozici hlásil:).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pokud si to nedokážete sama najít v zákonech pak to ani nezkoušejte. Minimální vzdělání pro soc. Pracovníka je Voš, nejlépe přímo VŠ. I když jsem viděla i životopis kohosi s výučním listem kdo se na tuto pozici hlásil:).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
@Ditta77 :Ano, myslím ty co sedí na úřadě a dávají dávky.
Tak tem staci maturita, ale nemaji urcite pravomoce (socialni setreni…).
Jinak vzdelani soc. pracovnika dle zakona c.108/2006 sb. O socialnich sluzbach, paragraf 110, odst.4, jak psaly holky vyse.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahojte, ráda bych se někoho zeptala kdo pracuje na úřadě jako soc. pracovník. Zajímá mě pár otázek. Kolik je cca plat? A co je třeba abych tam mohla pracovat. Maturitu mám, ale jako kosmetička. Existuje nějaký kurz?
Děkuji a přeji hezký večer