Sodexo volný čas

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 15:48

Sodexo volný čas

Dobrý den, chci se zeptat, kde uplatnit z karty sodexo „body“ na volný čas. Nevyužiji ani v lékárně, optice ani na sportovní potřeby. Vím že jde převést na slevomat, ale v téhle době moc necestuji, nevyletím. Nevíte zda jde třeba nějak rozmenit na hotovost? Nebo zda jde nějak „vytisknout“ ve formě poukázek a prodat? Nebo kde body uplatnit přímo třeba na oděvy, kadeřnici, matrace? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1180
27.1.22 15:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat, kde uplatnit z karty sodexo „body“ na volný čas. Nevyužiji ani v lékárně, optice ani na sportovní potřeby. Vím že jde převést na slevomat, ale v téhle době moc necestuji, nevyletím. Nevíte zda jde třeba nějak rozmenit na hotovost? Nebo zda jde nějak „vytisknout“ ve formě poukázek a prodat? Nebo kde body uplatnit přímo třeba na oděvy, kadeřnici, matrace? Děkuji.

Můžeš je použít na cestování přes Slevomat i některé cestovky to berou. Jinak jde zadat o papírové poukázky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13311
27.1.22 15:54

Na hotovost je určitě rozměnit nejde. Ani vytisknout apod. Jediná možnost jak využít tento benefit je ten, že se s někým domluvíš, zaplatíš mu něco a on ti dá hotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21843
27.1.22 15:58

Pozadej si pres sve osobni konto o zaslani poukazek - „stravenek“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
27.1.22 17:07

@cecetka nejsem si jistá jestli tohle jde pokud je karta pouze na volný čas. Pokud jim zaměstnavatel umožňuje závodní stravu, tak sodexo nelze použít v obchodě, ale pouze lékárna, slevomat atd..
Taky mame sodexo jen na volný čas, takže stravenky a nebo využití v obchodě nelze.
Jediné se s někým domluvit kdo to využije třeba v lékárně, hodně lidí nakupuje přes pilulku i elektroniku a za menší částku mu to nabídnout pokud to opravdu nevyužijete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33980
27.1.22 17:13

V aplikaci lze požádat o převedení na papírové poukázky. Je tam ale nějaký poplatek. Jinak poukázky berou některá knihkupectví. Na webu existuje seznam podniků, kde lze utratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
27.1.22 17:19

Můžeš udělat někomu nákup.
Já když jsme to měli s manželem dvojmo a nevěděli jsme co, tak jsem kupovala na internetových lékárnách: kartáčky na zuby, ústní vody, opalovací krémy a repelenty na letní sezónu, zrevidovali jsme lékárničku a dokoupila jsem náplasti, dezinfekci atd.
Potom jsme vybavili babičku lepším tlakoměrem, teploměrem. A když už jsem jeden rok fakt nevěděla co, tak kamarádka má v rodině celiaka a diabetika, tak mi poslala objednávku tohoto zboží na e-shopu, já jí to dala s 15% slevou, takže ona ušetřila a já dostala hotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74248
27.1.22 17:28

¨Knihy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu