Solárium v těhotenství

Anonymní
21.1.20 19:09

Solárium v těhu... Názory

Zdravím všechny. ???? Zatím nejsem těhotná ale s přítelem se teď krátce snažíme o mimi :) Chtěla jsem se zeptat, jelikož jsem milovník solária. Je to pro mě relax a jdu tam tak jednou týdně na 12 min a vážně se v tom vyžívám… Někdo KOUŘÍ, tak škodí svému zdraví a já chodím jednou týdně relaxovat do solária tak mi to prosím nějak nevyčítejte… A teď to na co se chci zeptat. Jaký názor máte na solárium v těhotenství?? Četla jsem pár příspěvků a někdo na to nadává a někdo píše že zná mnoho těhotných co chodili do solária a nijak to jim ani miminku neuškodilo… Ale komentáře byly z roku 2013 a teď jsme v roce 2020 je jiná doba, jiné spekulace. Tak mě zajímá, jestli s tím někdo máte zkušenosti?? Děkuji za odpovědi ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
21.1.20 19:16

Za mě ne. Světlo je hodně silné a dítě v břiše to vnímá, je to pro jeho vývoj nepřirozené. Já bych si to odpustila, po porodu můžete hned zase začít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
21.1.20 19:20
@Lu1234 píše:
Za mě ne. Světlo je hodně silné a dítě v břiše to vnímá, je to pro jeho vývoj nepřirozené. Já bych si to odpustila, po porodu můžete hned zase začít…

A samoopalovací krém nevadí?? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
21.1.20 19:21

Tak ono to hlavne zpusobuje volne radikaly, ze jo.

Stejne tak, jako ti zubar nebude chtit udelat rentgen v tehotenstvi, tak by sis to solarko mohla odpustit. To nevydrzis 9m bez solarka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
21.1.20 19:22

Co chces slyset? Jestli nekdo chodil do solarka a tehotnej a mimco v poho? No to je dost mozny ze nevylezlo vopaleny. Nicmene asi jako koureni a dalsi se nedoporucuje, tak v tehu to plati dvojnasob, tudiz kazda normalni matka si to na tech par mesicu odpusti. Solarko je vseobecne nezdrave, pokud chces vypadat v 50 jako 65 pak pokracuj :palec: Taky je mozny ze se ti tam v tom tubusu bude delat zle nebo budes mit jine zdravotni problemy a mas po zlatave kurce. Tehotna jeste nejsi, tak asi nema smysl stejne o tom zatim moc premyslet, nevis jak tehotenstvi budes snaset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
21.1.20 19:24
@Simisa27 píše:
A samoopalovací krém nevadí?? 😊

Ne, krom toho ze teda budes vypadat jak oranzova Dorota se nic jineho nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
21.1.20 19:24

Solárium? Tak tam bych v těhotenství nesla. Vždyť je to UV záření. Ani opalovat by ses neměla nijak extra v těhotenství, natož nechat svítit na břicho. Miminko tohle všechno vnímá a bála bych se teda fest, že mu uškodim. :think: nezapomeň, že vše co děláš a co do sebe a na sebe cpeš, dáváš i dalšímu človíčku. Samoopalovací krém bych na sebe taky nemazala. Holt je třeba se trošku i uskromnit a slevit ze svých požadavků, když chci mít dítě. Tak to beru. Jsem teď v 7m a jedeme na lyže. Super, chtěla jsem lyžovat, těším se na to celý rok. Ale nebudu. Nejsem blázen. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
21.1.20 19:26
@warita píše:
Tak ono to hlavne zpusobuje volne radikaly, ze jo.Stejne tak, jako ti zubar nebude chtit udelat rentgen v tehotenstvi, tak by sis to solarko mohla odpustit. To nevydrzis 9m bez solarka?

Jžš já se jen ptám nikde jsem nepsala že to nevydržím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63070
21.1.20 19:27

Já bych tam nechodila hlavně proto, že to zvýrazní všechny neduhy ala těhotenská čára na břiše, těhotenské fleky atd.. Solarko bych si odpustila.. Nějak nwm, co se lidem líbí na tom být oranžový :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
21.1.20 19:27
@mamina89 píše:
Solárium? Tak tam bych v těhotenství nesla. Vždyť je to UV záření. Ani opalovat by ses neměla nijak extra v těhotenství, natož nechat svítit na břicho. Miminko tohle všechno vnímá a bála bych se teda fest, že mu uškodim. :think: nezapomeň, že vše co děláš a co do sebe a na sebe cpeš, dáváš i dalšímu človíčku. Samoopalovací krém bych na sebe taky nemazala. Holt je třeba se trošku i uskromnit a slevit ze svých požadavků, když chci mít dítě. Tak to beru. Jsem teď v 7m a jedeme na lyže. Super, chtěla jsem lyžovat, těším se na to celý rok. Ale nebudu. Nejsem blázen. :nevim:

Samozřejmě to chápu, nedá se nic dělat a počkám si až po těhu zatím budu teda relaxovat jinak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
21.1.20 19:29
@martina.se píše:
Já bych tam nechodila hlavně proto, že to zvýrazní všechny neduhy ala těhotenská čára na břiše, těhotenské fleky atd.. Solarko bych si odpustila.. Nějak nwm, co se lidem líbí na tom být oranžový :think:

Tak oranžový je jak kdo já mám pěkně hnědou barvu a prostě to mám ráda každému se líbí něco jiného :) ale tak samozřejmě kvůli mimi to rozhodně vydržím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
21.1.20 19:29
@Mysticlipstick píše:
Ne, krom toho ze teda budes vypadat jak oranzova Dorota se nic jineho nestane.

to vypada i z toho solarka. Solarkove opaleni je na prvni pohled videt, ma to takovy oranzovy podton. Za mne velmi neesteticke, ale to musi pani posoudit sama. Zrejme se ji to libi. Brrrr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
21.1.20 19:30

Do solárka bych jako těhotná určitě nešla, je to nezdravé i mimo těhotenství, a samoopalovákem bych se také nematlala
beztak je to zajímavé, jak některé to hrotí, že nesní ani sýr hermelín a ptají se, jestli musí vyhodit všechny šampony na vlasy a používat jen nějaké bio, protože šampon na vlasy šíleně působí na miminko v břiše
a druhé zas jsou ochotné riskovat v solárku :nevim: :zed:
nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
21.1.20 19:30
@Mysticlipstick píše:
Co chces slyset? Jestli nekdo chodil do solarka a tehotnej a mimco v poho? No to je dost mozny ze nevylezlo vopaleny. Nicmene asi jako koureni a dalsi se nedoporucuje, tak v tehu to plati dvojnasob, tudiz kazda normalni matka si to na tech par mesicu odpusti. Solarko je vseobecne nezdrave, pokud chces vypadat v 50 jako 65 pak pokracuj :palec: Taky je mozny ze se ti tam v tom tubusu bude delat zle nebo budes mit jine zdravotni problemy a mas po zlatave kurce. Tehotna jeste nejsi, tak asi nema smysl stejne o tom zatim moc premyslet, nevis jak tehotenstvi budes snaset.

Však se jen ptám a pokud to možný není tak samozřejmě chodit nebudu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
21.1.20 19:31

Ani v těhotenství a ani jako netehotna. Podívej se na maligní melanom a lidi co ho mají a jak vypadá léčba plus prognóza. A je dost mylné si myslet, ze Tebe se to netýká… to si říkal každý člověk..nez mu ho diagnostikovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat