Výsledky Prenatal Brno

180
21.1.20 16:25

Výsledky Prenatal Brno

Dobrý den, prosím vás odpověď těch, ktere byly v nedávné době na nt screeningu v prenatalu v Brně a u :mavam: nichž proběhly odběry v pátek. S první myslím volali výsledky až po víkendu. Nebo se něco za ty tři roky zmenilo a stihnou to ještě v pátek zavolat? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
21.1.20 16:32

Mně tvrdili, že mi zavolají a nikdo nezavolal. Musela jsem si hlídat výsledky přes web. A určitě ty výsledky nebudou hned ten den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7028
21.1.20 16:35

Ahoj, ja byla na nt cca 9 tydnu zpet. Sice to nebyl patek, ale vysledky me rekli, ze budou ten den. Cca v 9 vecer byly u nich na webu ;) takže pokud se to behem tech par tydnu nezměnilo, tak by podle me vysledky mely byt ten den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
21.1.20 16:42
@Lenny93 píše:
Ahoj, ja byla na nt cca 9 tydnu zpet. Sice to nebyl patek, ale vysledky me rekli, ze budou ten den. Cca v 9 vecer byly u nich na webu ;) takže pokud se to behem tech par tydnu nezměnilo, tak by podle me vysledky mely byt ten den.

Tak buď jsem se jim nelíbila, nebo nevím, kde se stala chyba :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7028
21.1.20 16:54
@krysoleta píše:
Tak buď jsem se jim nelíbila, nebo nevím, kde se stala chyba :lol:

Tak ja nevim :mrgreen: jako pani me tam rikala, ze bud budou volat a nebo si mam kontrolovat ten web a ze ten den tam budou. Sice to bylo az v 9 vecer, ale byly tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
21.1.20 17:15
@Lenny93 píše:
Tak ja nevim :mrgreen: jako pani me tam rikala, ze bud budou volat a nebo si mam kontrolovat ten web a ze ten den tam budou. Sice to bylo az v 9 vecer, ale byly tam :)

Mně taky říkali, že to bude v pozdních hodinách. Jenže mi taky dali špatné heslo :roll: Nakonec jsem tam volala dva dny nato a oni mi řeknou, že mám vynechat první dvě písmena :lol: No sešlo se to blbě. To mám za trest, že ten prcek se nechtěl otočit a musela jsem se ještě 3× vrátit. Všichni šli za deset minut domů, jenom my jsme tam byli celé dopoledne :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
21.1.20 18:07

Díky za komentáře. Uvidíme. Snad nebudu muset čekat cely víkend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7028
21.1.20 19:21
@krysoleta píše:
Mně taky říkali, že to bude v pozdních hodinách. Jenže mi taky dali špatné heslo :roll: Nakonec jsem tam volala dva dny nato a oni mi řeknou, že mám vynechat první dvě písmena :lol: No sešlo se to blbě. To mám za trest, že ten prcek se nechtěl otočit a musela jsem se ještě 3× vrátit. Všichni šli za deset minut domů, jenom my jsme tam byli celé dopoledne :roll: :lol:

Jejda, tak to se vazne seslo blbe :lol: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
21.1.20 22:15

Taky rekli, ze budou volat a nezavolali. Ale prý volají když to vyjde špatně. Ale po 20h jsem měla vysledky. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.20 18:15

Ahoj, obnovuji diskuzi k výsledkům z Prenatal.cz… V pátek jsem byla na vyšetření - odběr choriových klků + odběr krve. Po vyšetření jsem dostala heslo - 6-ti místné číslo, ale nejde se mi tam přihlásit. V sekci výsledky chtějí jen heslo nebo se tam přihlašuje nějak jinak? Víc instrukcí jsem nedostala…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat