Jsem těhotná a pes mi skočil na břicho

13
21.1.20 14:25

Skočil po mě pes

Ahoj,
jsem v 19 tt a včera jsme se chystali se psem na procházku, když jsem se oblikala tak za mnou naše fenka (československý vlčák - cca 25kg) dolitla a skočila po mě, spíš mě jen tak pleskla přes bricho na levé straně, takže to nebyla ani zase nějaká rána. Ani to nebolelo, jak jsem rychle uskočila. Spíš jsem se jen strašně lekla. K Dr. jdu až za 14 dni.
Nechci zbytečně plašit, tak se chci zeptat jen na zkušenosti.
Děkuji za Vaše postřehy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5709
21.1.20 14:27

Po mě skákal 5kg pes, a pak náš ovčák 40kg před porodem..vse v pohodě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
21.1.20 14:34

Mimi toho většinou vydrží hodně, ale jestli máš obavy, kontrola v nemocnici nic nezkazí. Já tahle ve 3. trimestru uklouzla na dovolené v hospodě na linoleu (aby mě číšník sprdnul, že nemám nosit tak blbý boty), celá rodina nacamraná, jeli jsme taxíkem do nejbližší porodnice, kde mi udělali ultrazvuk, změřili ozvy a zas mě poslali domů. Sice jsme si tím udělali hodně dobrodružný večer, ale pro můj klid to za to stálo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Machstep
21.1.20 14:34
@Mo.Fe píše:
Ahoj,
jsem v 19 tt a včera jsme se chystali se psem na procházku, když jsem se oblikala tak za mnou naše fenka (československý vlčák - cca 25kg) dolitla a skočila po mě, spíš mě jen tak pleskla přes bricho na levé straně, takže to nebyla ani zase nějaká rána. Ani to nebolelo, jak jsem rychle uskočila. Spíš jsem se jen strašně lekla. K Dr. jdu až za 14 dni.
Nechci zbytečně plašit, tak se chci zeptat jen na zkušenosti.
Děkuji za Vaše postřehy :)

Mě nás 45 kilovej ovčák drápnul do břicha. A dobrý. Kdyby Tě něco bolelo tak zajdi. Ale jinak neřeš. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
225
21.1.20 14:40

Náš retrívr mě každý den vítá skokem na břicho :D. Kritím ho co to jde ale ta jeho radost se krotí blbě :D. Mimčo je chráněné, pokud nekrvácíš tak buď v klidu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
21.1.20 14:40

Jinak má 35kg a já jsem ve 26tt :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
21.1.20 14:46

Myslim, že to bude dobrý pokud tě nic nebolí :). Taky když si hraju s naší fenkou tak na mě občas trochu vyskočí. Má 45 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
21.1.20 15:09

Vlčandu odnaučit skákání na lidi. Bude se ti to hodit i v jiných případech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
21.1.20 15:21

Určitě to bude dobré :hug: mě někdy asi v 2. Měsíců povalili venku psi, co někomu zdrhli a vyritili se jak šílení na jiného pejska, co šel za mnou. Já dopadla dost tvrdě na zadek, pěkně to mnou otřáslo, miminku se nic nestalo. Ale kdyby se ti cokoli nezdálo, radši k doktorovi, nestalo se mi, že by mě měl gynekolog za hysterku, když jsem radši přišla dřív nebo si zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
21.1.20 18:13

Už jsem se lekla jestli to není ta opilá přítelkyně, kterou znásilnil pes jak se nám tady snažil jeden chlapec namluvit. Miminko je v bříšku chráněny, pohyby už cítíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.1.20 19:43

@JancaS84
Zatím ne, prozatím ani nevím co mám přesně cítit.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.1.20 19:44

Děkuji za Vaše postřehy :palec:
Jsem že všeho asi hned zbytečně vyplašena, jak jsme dlouho čekali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
21.1.20 20:03

@Mo.Fe náš pes cca 35 kg se taky někdy neumí krotit… :mrgreen: ve 25tt běžel po sněhu a nezkorigovali pohyby, tak jsme skončili oba na zemi… dopadla jsem na zadek. Taky jsem se bála, ale mimčo jsem cítila a za dva dny jsem měla kontrolu a vše bylo ok. Doktorka říkala, že když by byla bolest, nebo nezvykle hodně nebo nezvykle málo pohybů, tak klidně přijít na kontrolu, popřipadě pohotovost. Pro svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
21.1.20 20:58
@Mo.Fe píše:
@JancaS84
Zatím ne, prozatím ani nevím co mám přesně cítit.. :think:

Já si první pohyby nejdřív zaměnila za trochu zvláštní větry :lol: :lol: :lol: až pak mi to došlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.1.20 21:01

@Bebeluska8
No i větrech a zácpě raději ani nemluvím.. Někdy mě z toho tak šíleně bolí břicho, že je to až děs 😱

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat