Létání v 5. týdnu těhotenství

21.1.20 12:38

Létání v 5. týdnu těhotenství

Ahoj holky,
minulý týden jsem podle tehotenskeho testu zjistila že jsem těhotná. Mám naplánovanou dovolenou cca 6hodin letu a 6 zpátky. V době letu budu cca v 5tt, jenze mám strach abych o miminko nepřišlam, už tak jsem dost na nervy z létání sama za sebe natož za dva. Doktoři mi každý rádi něco jiného. Jaký máte názor? :) děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.1.20 12:41

Ja treba v 5 tt letela taky a vubec jsem o tom teda nevedela :) dokonce pri nehode na skutru jsem taky nevedela ze jsem tehotna.. mimco vse zvladlo. A to jsem z letani uplne hotova :lol: A muj nazor? Ze pokud se ma neco na tomhle zacatku pokazit, pokazi se to i kdyz budes ve vzduchove bubline… preji at je vse v poradku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1427
21.1.20 12:49

Já jsem se toho v těhotenství nalétala docela dost, v prvním v 6tt, v druhém v 8tt a asi 24tt. Žádné problémy jsem neměla :palec: Dávala bych si jenom pozor na dostatečný příjem tekutin, chodila na „procházky“ po letadle. Ale to nejenom v těhotenství, ale při každém letu delším než 2h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 12:55

@Lucias901 Tak záleží jak moc si těhotenství vazis :nevim: My na nej čekali dva roky a toto by mi za to nestalo. Nejde o samotný let, ale o přistání a vzlet, který je nebezpečný kvůli podtlaku kdy se deloha stahuje. Tak mi to vysvětlovala kamarádka letuska. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5217
21.1.20 14:31

@Lucias901 Za me ne! nikdy nevíš jak tve telo zareagovat je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
21.1.20 21:10

Myslim ze uz litalo miliony tehotnych a nic se nestalo… kazdopadne vzdy je moznost, ze se neco pokazi, ale to muze i na prechodu pro chodce :nevim: ja letela asi ve 3.mesici k mori a uzila si to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
21.1.20 21:12

Ja bych v tom teda nevidela zadny problem…V tomto zacatku leta urcite mnoha zen, protoze jeste ani nevi, ze jsou tehotne…S samotne litani v tehotenstvi neni problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5217
22.1.20 11:53

@llida Ale stalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
22.1.20 11:58

Vůbec s tím není problém, já jsem letěla taky 6hodinový let v 10tt a všechno v pořádku, také jsem to řešila s doktorem a když vyloženě neletíš přes půlku země nic se neděje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
22.1.20 13:27

Já bych to neriskovala :) V srpnu jsem letěla na konci 4 týdne a po pár dnech začala krvácet. Pokud to má souvislost nevím :think: ale rozhodně bych to už nepodcenila. Mám plno kamarádek které létali a nestalo se nic no a já letěla a stalo se :roll:. Každá jsme holt jiná. Konečné rozhodnutí je na tobě ale přeji Ti aby bylo vše v pořádku ať už se rozhodneš jakkoliv :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama