Solná jeskyně

89
11.9.07 08:45

Solná jeskyně

Ahojte,
byli jsme s prckem (9 měsíců) v solné jeskyni. Náhle se mu spustila vodnatá rýma - alespoň myslím, že to bylo tím, nastydnutí by taky bylo možné,ale spíše to připisuji jeskyni. Máte s tím někdo zkušenosti? Léčili jste to stejně. Zatím jsem u dr. nebyla - ¨na rýmu stejně nic nedá. Koupila jsem si opět Nasivin a dále dávám vlhké pleny, nebo do aromalampy eukalyptus… jinak neléčím. Zpočátku byla zvýšená teplotka - ale oni se klubou další zoubky,takže to mohlo být i tím. Ale tu jsme hned srazili. Teď nás to trápí 3 den - ale lepší se to. Jen se mi nechce běžet k dr. abychom tam něco ještě nechytli…ale uvidim odpo.
Díky Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16293
11.9.07 09:31

Prý to je normální po solné jeskyni, že se spustí rýma, to se prý začíná tělo čistit. Taky jsme měli ze začátku rýmu, až asi po 3. návštěvě to začalo mít pozitivní účinky. Radím rozhodně vytrvat a chodit dál.

Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
11.9.07 12:38

Taky si myslím, že je to normální. Do solné jeskyně jsme chodili loni a letos asi budeme zase :)

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
11.9.07 12:40

Holky, nevíte, jestli se dá chodit do solné jeskyně i v těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
11.9.07 14:32

no já předpokládám, že jo myslím, že tam není nic co by mohlo vadit je to čisté prostředí klima jako u moře no radši se zeptám ale myslím, že by to neměl být problém.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama