Sono prsu Ústí nad Labem

15
22.6.21 19:54

Sono prsu Ústí nad Labem

Dobrý večer. Minuly týden jsem si nahmatala malou bulku v prsu, doktorka mi vypsala žádanku na sono. V poliklinice Ústí nad Labem je termín až za dva měsíce, neví někdo o jiné ordinaci nebo klinice v Ústí, kde by ho udělali dříve. Klidně jako samoplatce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
22.6.21 20:19

Zkus Litoměřice, tam mají většinou dřívější termíny než v Ústí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.6.21 20:25

@Letynka16 dekuju. Kouknout po okolních městech mě nenapadlo. Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14186
22.6.21 20:27
@Isel píše:
Dobrý večer. Minuly týden jsem si nahmatala malou bulku v prsu, doktorka mi vypsala žádanku na sono. V poliklinice Ústí nad Labem je termín až za dva měsíce, neví někdo o jiné ordinaci nebo klinice v Ústí, kde by ho udělali dříve. Klidně jako samoplatce

Zkus Bílinu nebo Chomutov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
23.6.21 16:56

Já mám v prsou dvě bulky, v každém jednu a jsem už i registrovaná v prsní poradně, takže chodím každý rok pravidelně na kontroly, protože po biopsii mi zjistili, že jsou nezhoubné. Ale za poslední měsíc se mi jedna dost ozývá, bolest mi dokonce střílí do ruky, takže jsem se objednala akutně a na ultrazvuk jsem také dostala termín až za dva měsíce.. Koukala jsem, zda bych v případě zaplacení si sona dostala dřívější termín a nic, stejně mají čas až koncem srpna, což mi v případě potíží taky přijde dlouho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat