Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@kocourGarfield píše: Více
Bohužel je to i v jedné školce o ucitelkach a syn se posouva do predskolaku. Své udělá i kolektiv. Jsem zvědavá co přinese příští rok a první třída, člověk tak nějak zjišťuje co a jak a stejně pak záleží na tolika faktorech…
@Bubla Bůčková mě by fakt nenanpadlo, že to školka nedělá. Beru to tak nějak automaticky, že každý měsíc je téma kterému se věnuji. Samozřejmě dáno věkem dítěte. A já z toho vidím průběh a výstupy.
Tam je za mě fajn, že se jim může věnovat individuálně a právě i ten počet je celkově fajn. Na tohle se mi státní školka o 20 dětech nelíbí. Ale to je můj pohled.
Hlavně ať vy jste OK a máte fajn paní učitelky ![]()
( naše VD byly na učitelky citlivé- musela jim fakt sednout ).
U nás tedy státní školka jedině s asistentem, což nám nahrává ho v soukromé nechat.
@kocourGarfield píše: Více
U nás to v soukromé za 5000 nebylo, žádná taková témata a teď ve státní právě koukam, jak ho rozvíjí. Děti na nástěnce prijatych 25,výjimečně napočítas na fotkách reálně víc jak 17,2 učitelky 1 asistentka, občas samo taky chybí skrz nemoce. Jsme obr školka 150 dětí. Ale to nikdy nevíš a vsadím se že jiná maminka by si mohla naedasco stěžovat ![]()
@jahodacervena Dobrý den,
dneska ráno jste si na můj včerejší postup stěžovala, omluvila jsem se vám veřejně a v další diskuzi to uděláte zase? Proč? Opravdu je to proti pravidlům a ani tady to nevypadá, že jste se spletla, včera to bylo možná sporné, ale tady mi opravdu přijde, že si z nás děláte legraci. Děkuji, že je to naposledy a buď anonymitu používejte pořádně, nebo vůbec. Nepůsobí to dobře.
problém s nahlašováním vyřešíme, jdu psát sz.
Krásný den
Diana ![]()
@Bubla Bůčková u nás v soukromé za 8 ooo to je. To bude asi prostě ústavem.
Tak školka s malým počtem dětí ve třídě je super. To tady u nás není. Minimum je 20 ve třídě, většinou až 25. Pro naše děti s VD nic moc ( to je jen moje zkušenost, někdo jiný může mít jinou ). U nás tedy navíc dopoledne je tam 1 učitelka - státní školka. Druhá přichází až na procházku. A dělat řízenou činnost při 20 dětech v 1 člověku. Já na to nejsem. Nebo nemám na to malé děti. Jim je lip v soukromém sektoru s malým počtem dětí a individuálním přístupem.
V předškolácích už je to zase jiné. To 4 už měli OK. Co Benjamin uvidíme.
Mě spíš mrzí, že tady v okolí není žádná logopedická školka. Ta by u nás byla fajn, ale nějak ji zapomněli postavit
To by se mně osobně u VD líbilo na předškoláka. Ale je to jenmůj pohled.
@kocourGarfield píše: Více
Logopedicke školky by to chtělo. I logopedy ![]()