Soukromý účet a podnikání VČ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ramadaZ
Povídálka 42 příspěvků 05.03.17 14:56
Soukromý účet a podnikání VČ

Chtěla bych se jen zeptat, jestli někdo víte, zda když přijde kontrola z FÚ, jestli kontrolují i soukromí účet. Podnikám na vedlejší činnost, nejdříve při rodičáku a nyní již při zaměstnání. Mám pouze soukromý účet, kam mi chodí i platby z podnikání. Budou mi tedy tento účet kontrolovat, zda sedí s paragony? Prodávám i na Fleru, tam samozřejmě vše dokládám, ale když prodám něco známé a ona mi zašle platbu na účet a je to bez paragonu, musím nějak doložit, kde jsem k této platbě přišla?
Děkuji.

Reakce:

Hanula1212
Kelišová 5104 příspěvků 05.03.17 15:07

Ano, kontrolují a platby budeš muset doložit.

ramadaZ
Povídálka 42 příspěvků 05.03.17 19:55

A mohu tedy dodatečně dopsat paragony?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >