Spalničky-reakce???

461
20.9.05 19:34

Spalničky-reakce???

Ahojky,

dnes jsme byli na očkování proti spalničkám, zarděnkám a já už nevím čemu a malý se hned po obědě osypal po celém těle snad kromě obličeje. Je to taková ta vyrážka „v kůži“ není plastická, jsou to drobné pupínky jako kopřivka. Teď měl 37,5°C teplotu a celé odpoledne skoro nic nejedl. Je na něm vidět, že mu není dobře.

Může to být reakce??? Prý se dostavuje až 8-12 den po očkování???Máte s touto reakcí nějakou zkušenost? Nebo co by to mohlo být?

Moc díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

461
20.9.05 22:03

MArty, díky za odpověď. Teď se to ještě zhoršilo T už je 38 °C tak nevím jestli je to nnormální téměř okamžitě po očkování???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
21.9.05 20:57

Ahoj Sendy, tohle jsme měli po hexavakcíně hned večer, dostal vysoký horečky, tak jsem hned druhý den volala doktorce a říkala, že byl oslabený nějakým virem, který by se vůbec neprojevil, nebýt očkování.
Ta reakce samotná by měla přijít nejdříve 8 den.

Jo a ještě náš malej je celej osypanej pokaždý, když má jen zvýšenou teplotu, prý je to reakce těla, tak nevím.

Hezký večer.

Ája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9234
21.9.05 21:35

Ahoj my jsme dnes taky po očkování hexavakcínou.Malý je celý den uplakaný a tulivý.Před chvíli jsem ho měřila a má po odečtu 38,8C.Takže to určitě můžeš mít reakci na očkování.
Jenom jsem si myslela,že po hexa bude klid.
Dana+Vojtulka 5měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
21.9.05 22:09

Ahojky, my budeme zítra 8 den po spalničkách a spol. tak bojím, bojím :roll: co nás čeká nebo nečeká

Alusha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama