Spánek 4měsíční miminko

3.1.20 22:35

Spanek 4.mesicni miminko

Ahoj holky, jake mate zkusenosti se spankem 4.mesicnich deti? Jsme kontaktni, moje slecna spi behem dne cca co 3 hodky, usne v posteli, ale po mem vyplizeni vydrzi max 20 30 minut a chce prso (nedudlikujeme) a mnohdy jeste usne anebo usne i na 5, 7 i 12 hod v kuse (probudi se jen na piti a spi dal). Zacala se hodne pretacet na brisko a i v noci se prekuli a vzbudi ji to, jak to resite? Jak to delate vy, maminky, ktere mate mimco taky u sebe a zacne se tocit, prekulovat a pomalu lozit? Diky:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
943
4.1.20 00:41

Když se mála naučila přetáčet na břicho, tak první cca 3 týdny to v noci bylo na prd. Překročila se na břicho ale asi ji bylo nepohodlné tak spát takže ji to vzbudilo. Tak jsem si otocila zpatky na zada a uspala. A ty tři týdny jsem to vydržela.
Ted se prevaluje v noci přes celou její část postele ( máme k naší posteli přirazenou dětskou postýlku bez bocnice) ale stejně je většinu noci na naší posteli. Asi jsem si zvykla a samotné pretoceni/prevaleni me uz nevzbudi, vzbudí mě až když kňoura nebo tak něco. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
4.1.20 08:22

Nijak. Jen jsem ji pokazde otocila zpet na zada nebo na bok. Jako muzes ji udelat neco jako hnizdo, aby ji to neslo se pretacet a spala dal. Ale ona se to stejne musi naucit spat i na brisku a casem si zvykne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 20:35

Jasne a ted se nam stava, ze se budi i co hodinu (uspavam u prsa) a v noci uz mam dost bolave bradavky, protoze neusne jinak. Jako mne to nevadi, ale nechapu, proc se budi tak casto? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
13.1.20 07:26

Mozna zoubky uz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu