Spaní roční holčičky

58
18.11.19 23:05

Spaní roční holčičky

Hezky vecer preji, chci se zeptat jakou máte metodu na uspavani ročních deti.??Ja mam holcicku a ta mi nechce vůbec spát prez den ji musím uvozit v kočárku jinak neusne a to tam spi jen půl hodinky málo kdy hodinku, a večer kdyz se chystáme spát většinou v 8 hodin tak ji nakojim a málo kdy usne usne treba az kolem 10 hodiny a pak se každou chvili budi :? Uz jsem z toho dost unavená :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1094
18.11.19 23:12

Máme to podobně. Přes den se syn nechá udrncat jen v kočárku. Večer chodíme spát po pul deváté a usina v deset, mezitím dělá kraviny, sedá si, dělá mosty, povídá si s dudlíkem :zed: Je schopný se budit co hodinu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
18.11.19 23:28

@Maky97 proboha ty žiješ s mojí dcerou!!! :D :D 8o :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31059
18.11.19 23:40

Po obede dam do postýlky s pitím a ona si pije, povídá, a za chvíli sama usne. Taky jsem dřív uspavala v kočárku, ale prave okolo toho roku jsem zjistila ze to jde i takto. :D

Večer je to horší, večer ji musíme držet v náruči a hladit a uspavat, většinou však usne do 15 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
19.11.19 00:07

Mám ročního syna a musím ho dát do postýlky unaveneho pokud by to bylo o chvilku dříve dělá taky tohle všechno. Chodil spát dopoledne v jedenáct teď se nám to natahlo na dvanactou, dostane lahvicku se sunarem a dopiji už se zavřenýma očima. To se celé ráno a dopoledne nezastaví, vstává v rozmezí pul7 až 7 tak v těch 12 je už unavený že neprotestuje. vecer to je horší ale funguje to také tak že jde až když je kao jinak bych ho furt vyndavala a nosila zpět. Ještě to na mě kolikrát zkouší ale nesmím polevit, zavřít dveře a jít, nevracet se pokud nerve jak tur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
19.11.19 11:52

No právě to dělá malá taky že lítá po postýlce atd. Ja ležím vedle ní a nnevšímam si ji, ale pak zacne tak silene řvát, zkouším ji několikrát pokládat a stejně marně, tak si ji vezmu zeptám se co chce, když si řekne že ham tak ji ještě nakojim (kojim pouze večer a ráno kdyz se vzbudi)to někdy taky nezabere, někdy teda usne. vcera vecer jsem ji upsala tak že sem si sedla na postel malou sem si dala obkrocmo držela jsem ji hlavičku v dlaních a pohupuvala jsem s ni a za minutku spala :D ale ten procest to je něco k zblazneni :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
19.11.19 12:36

@AlcaBa 😀 😀 😀tak vidím že není jen ta naše takovej ďábel, je to někdy až na palici ze 😀,taky si s ni pořádně neuvaris?? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17989
19.11.19 12:41

Taky se nám to teď trochu zhoršilo, já hlavně furt nevím, jestli mu není teplo, zima :nevim: ale myslím bylo i hůř asi týden, že se muselo vstát a chodit tak zaplat pánbůh za ty dary teď :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
19.11.19 14:05

@Bubla Bůčková jo to chození bylo u nás kdyz byla úplně malá trvalo to hodně dlouho, jinak neusls kdyz se nechodilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
19.11.19 20:31

@Maky97 uva…cooo??? Nene. Už ani neuklidím, minuta bez dozoru je skoro jistě polomrtvé dítě v krvi :lol: Vařím večer mezi tím co se budí a řve. Spát chodím po půlnoci, v noci tak 8× u prsa (zuby zoubečky :zed: ) a vstáváme v 7 nejpozděj. Forever love jestli přežiju :pankac: :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.11.19 08:25

Mě usne asi všude xD

Tak to vám, ženy, nezávidím, mě usnula zatím snad všude, málem i v nákupním košíku takže… =D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
20.11.19 15:56

@AlcaBa no taky to vstávání. mame takové furt je u prsa. jinak to ranní vztavani jsme na tom lepe ona většinou kolem 9 občas i v 9:45 a dnes od rána nespí tak jdu zkusit zas ten kocar no :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
20.11.19 15:57

@Zebrushka tak to buď ráda, zlaté dite mas :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
20.11.19 16:04

Jeste dnes nespala :zed: :nevim: