Jsem jak zombík

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
204
18.11.19 06:58

Jsem jak zombík

Ano, jsem jak zombík. Malej o víkendu bude mít rok a já jsem už měsíc jak mumie. Nevím, jestli dělám něco zle. ebo to je jen období. Spal krásné třeba do 5 do rána. A teď? Před půlnocí se vzbudí, chce mliko. Před pátou se vzbudí, chce mliko. Pak se od 6ti vrtí a v půl 7 vstáváme. Pres den spí jednou denně. Zub pořád nikde. Nevim. jesrli to. Je tím, že mě v ložnici cítí.. jednou jsem zkoušela spát v obýváku a stejně to bylo úplně stejně. Fakt naprd období… ???????? :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1440
18.11.19 07:08

@kolka01 takže se budí 2× za noc, defakto jednou, protože v pět už mnoho dětí vstává. A kde že je ten problém, kvůli kterému chodíš jako zombie? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
18.11.19 07:09

Mě takhle obě děti začaly kolem roka hůř spát, pomohl přesun do dětského pokoje, po týdnu se to výrazně zlepšilo. Já nebyla vzhůru na každé zavrtění a děti se naučily zase usnout, pokud je netrápilo něco vážného. Nebo to taky může být hlad. Moje dcerka (16m) mívá období, vždy tak týden, kdy jí jako kyselina a já vím že potom bude následovat vyřazování malého oblečení. A když jsem jí v tom období pořádně nenacplala přes den, tak ten spánek byl taky nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3308
18.11.19 07:10

Mě malá do dvou let vstavala a 2hodiny :roll: to byl teprve masakr. I teď je vzhůru i třikrát za noc a to ji jsou skoro tři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
18.11.19 07:14

Nechybí ti spíš nějaké vitamíny nebo minerály?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
18.11.19 07:16

Vím, že to asi přeháním. Omlouvám se za debili příspěvek… :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12229
18.11.19 07:20

Já tě třeba chápu. Mám dvouletého syna, je vzhůru několikrát za noc. Do toho čtyřměsíční dceru, která ale spí celou noc. Jsou rána super a jsou rána kdy vstanu a nejraději bych malému dala něco na uklidnění, vstává v šest. Když je doma jen s tatínkem, vychrapuje do osmi. Už si nepamatuji, kdy jsem se vyspala déle, než do půl sedmé. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
18.11.19 07:27

Napije se a usne? No je to proste otravny, co si budem nalhavat, ale ty si spis pohlidej, jestli mas dostatek zivin, vitaminu v tele, jestli kvalitne jis, jestli mas nejake vyziti pres den atd. Muzes byt z jinych veci vycerpana. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3470
18.11.19 07:28

@kolka01 tak to teda nevím m nás Vojtíšek je vzhůru každé dvě hodiny a vytahuje Sunar. Takže si myslím že jsi na tom hodně dobře je mu 8 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.11.19 07:30

Jenom měsíc, že ses nevyspala? Věř, že může být mnohem hůř a tvé dítě je oproti ostatním zlatíčko ;) A neboj, zlepší se to, jak říkáš, je to jen období. Pokud se opravdu potřebuješ pořádně vyspat, zapoj třeba alespoň o víkendu přítele/manžela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
18.11.19 07:30

@katyna1984 Tak každý má různou potřebu a kvalitu spánku, jsou lidi, kteří dokáží i přes velký deficit bez problémů - třeba můj muž, jemu stačí 5h spánku a jednou za čas 8h, ale spí tak tvrdě že je nemožné ho probudit, pak jsou lidé, kterým i mírný deficit způsobuje velké problémy - já pokud se na delší dobu dostanu pod 7h spánku tak je to hodně špatné, spouští se mi migrény se zvracením, na které nepůsobí ani léky na předpis, ideální doba spánku je pro mě 8-9 hodin, protože mě vzbudí každé šustnutí, sice rychle znovu usnu, ale ten spánek není natolik kvalitní aby to i něčemu bylo. Takže porovnávat s tím že se někomu děti budí co 2h není relevantní, já mám děti co od šestinedělí spí v podstatě celou noc a to že se za noc několikrát vzbudily už problém byl a to že sousedce vstává dítě co hodinu mi opravdu nepomohlo. Já potřebovala vyřešit můj problém, ona zase svůj. To že ten její je objektivně horší nijak nezmenšuje nutnost řešení toho mého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
18.11.19 07:31

Chci aby mi dcera spala jako tvůj syn :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
18.11.19 07:33

To me pobavilo :lol: promin, ja vim, ze kdyz na to asi nejsi zvykla, tak buzeni 2× za noc je asi neprijemny, ale ver, ze muze byt mnohem hur :mrgreen: zkus jit spat driv, jestli nemas jine povinnosti vecer. Ja prvni rok dcery byla vzhuru prumerne kazdou hodinu a to uz byl opravdu masakr. U nas pomohl az vlastni pokojicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41794
18.11.19 07:37

@kolka01
Spánek se mu upraví ještě mockrát. Syn mi tou dobou byl schopný i v pět vstávat, dnes kolem pátého roku vstává nejdřív v sedm, ale chodí spát později. Jdi si s ním lehnout, dospi se kdykoliv. Nech malého vozit manželem a jdi si schrupnout. Přerušovaný spánek je prevít, ale uleví se ti. Neboj. Za pár let :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
18.11.19 07:47

@kolka01 Moji dceři je 14,5 měsíce, v noci kojim asi 3×,2 x jen vstanu a polozim ji, vstavame v 5…muze byt hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat