Spankový kouč, trenér spánku miminek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.12.21 09:33

Spankový kouč,trener spanku miminek

Prosím o radu, existuje u nas v ČR někdo takový, kdo k Vam přijede domu a pomuže se spankem miminka? Jsem uz ochotná zaplatit a udelat cokoliv, aby se naše rodina už skoro po pul roce alespon trochu vyspala. Miminko pres den nema problem se spanim-spi dopo v kocarku kolem 1,5 hod a odpo 45 minut, az tedy na to, ze porad zíve a mne si ocicka i kratce po spanku. Vecer usne v postylce v sedum hodin-za necele dve hodiny je vzhuru a kojim takto az do 1 hod rano a pak po hodine do rana. Opravdu to neni obdobi a trva to takto skoro pul roku.Pres den ji pekne prikrmy a kolem pul seste sni jeste 150 ml kase. Posledni dny je to jeste horsi a budi se po pul hodine. Manzel musi v noci nosit i dve hodiny-abych se alespon trochu vyspala a mohla vubec fungovat.Mam jeste druhe dite a na nej nemam vubec cas-s nim problem nebyl vubec-vstaval v noci trikrat, ctyrikrat dostal mliko UM a spal dal.Ted jsem totalne bezradna a pripadam si neschopne. Jeste dodam, ze dudlik nechce, ani flasku s UM ani flasku s MM -a jakekoliv jine tekutiny odmita.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
365
9.12.21 09:40

Spánkový trénink není moc dobrý nápad, dítě bude pořád vstávat, jen přestane signalizovat. :nevim: Ale chápu tě, mám to podobně a už 14 měsíců. Mně pomáhá jeden profil na Instagramu, ale to sem psát asi nemůžu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14873
9.12.21 09:43

Nedavej na noc kaši, je těžká, plná sacharidů a pro tak maly miminko není úplně vhodná. Dej si ho k sobě do postele, dej mu prso a spi u toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 09:48

Kaši davam nemlečnou jahlovou bez cukru. V posteli malou mam a prijde mi, ze se budi jeste casteji. Porad si rikam, ze to prejde, ale nejak nevidim svetlo na konci tunela a ten nedostatek spanku dela sve…..no.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 09:51

Vím, ze v zahranici tyto sluzby existuji a teda plati se dost draze….v radech desitek tisic …..me uz to je jedno-hlavne se vyspat a trochu vic pohody v rodine, u nas ale asi nic takoveho neni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 09:52

Vsichni rikaji, jak je kojeni uzasny…..ale ja bych radeji trikrat v noci ohrivala flasku nez tento nekoncici cirkus….

• Citovat
  • Nahlásit
1714
9.12.21 10:01

U nás pomáhal bílý šum z mobilu. Zkoušeli jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 10:10

Diky, bily sum jsme pouzivali dost dlouho, ale uz je na nej asi imunni.

• Citovat
  • Nahlásit
199
9.12.21 10:11

Taking Cara babies - je to no cry metoda - tedy bez vyplakavani. Má instagram nebo blog, na obojím podle mě najdeš všechno, co potřebuješ, můžeš si samozřejmě zaplatit program, já ho nepotrebovala. Teď má zdarma nějakou malou příručku.

A nemyslím si, že by to stálo desítky tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 10:11
@Lizzie001 píše:
Spánkový trénink není moc dobrý nápad, dítě bude pořád vstávat, jen přestane signalizovat. :nevim: Ale chápu tě, mám to podobně a už 14 měsíců. Mně pomáhá jeden profil na Instagramu, ale to sem psát asi nemůžu. :think:

To te teda obdivuju, ze jsi to vydrzela tak dlouho, me asi nic jinyho taky nezbyde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 10:13

@Makola Dekuju mrknu na to!

• Citovat
  • Nahlásit
585
9.12.21 10:21

A večer / v noci zaspáva sám, alebo zaspí u toho kojenia a ty ho potom preložíš do postieľky?
O koucovi u nás som nepočula, ale niektorí zahraniční fungujú aj úplne online, takže by sa možno dalo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
9.12.21 10:23
@Anonymní píše:
To te teda obdivuju, ze jsi to vydrzela tak dlouho, me asi nic jinyho taky nezbyde.

Taky jim čokoládu ve velkém. :nevim: :zed: Už sem někdo instagramový profil psal, tak to zkusím taky, jukni se na babiesandsleep, má tam výběry z příběhů a často dává možnost pokládat otázky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 10:32

Davam spat po kojeni do postylky v sedum-jeste je bdela a vetsinou usne, nekdy chvili place-to tam pak chodim-za hodku a pul je vzhuru znovu s placem, pokud nenakojim place dal a dal-pokud nakojim vetsinou usne a spi dal, ale za dalsi hodinu a pul je vzhuru znovu 🤪 a tak se cas zkracuje behem noci….pak uz ji bere do postele.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 10:34
@Lizzie001 píše:
Taky jim čokoládu ve velkém. :nevim: :zed: Už sem někdo instagramový profil psal, tak to zkusím taky, jukni se na babiesandsleep, má tam výběry z příběhů a často dává možnost pokládat otázky. :palec:

Ja taky, mam uz 4 kg navic, jinak to nedavam :roll: a jsem uz ve fazi, ze je mi to jedno….

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat