Špatně odečtená sleva

Anonymní
17.12.19 13:16

Špatně odečtená sleva

Stalo se někomu, že by se při zadání čísla voucheru odecetla vyšší částka, než na kterou voucher byl? A pokud ano, jak to eShop řešil? :think: Je to jejich chyba a já bych tím pádem doplácet nic neměla, nebo mají nárok to po mně vymáhat?

Všimla jsem si toho až po potvrzení platby a nevím co teď s tím, jestli se jim. ozvat, nebo čekat… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
100
17.12.19 13:21

Většinou objednávky zpracovává počítač, takže na případné chyby (zvlášť ve voucherech) už nikdo nepřijde - když se to nedělá ručně nebo nekontroluje (což se nedá v případě, že eshop má tisíce objednávek denně). Asi bych to neřešila, dokud by se eshop sám neozval, že na jejich straně byla chyba a budete doplácet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.19 13:26

Jejich problém, prostě jste si toho ani nemusela všimnout. Já to tedy nekontroluju kolik se mi odečetlo. Jednou jsem vracela zboží a eshop mi poslal peníze zpět i za něco, co jsem nevracela. Peníze jsem jim hned poslala zpět a neřekli ani děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 13:38

Teď otázka co by se dělo, kdyby na tu chybu přišli až npo 14 dnech, kdy už je po lhůtě pro vrácení.

• Citovat
  • Nahlásit
75846
17.12.19 15:09
@Anonymní píše:
Teď otázka co by se dělo, kdyby na tu chybu přišli až npo 14 dnech, kdy už je po lhůtě pro vrácení.

Nic, i pak maji narok na to abys jim to doplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14701
17.12.19 15:10

Já bych to tedy s eshopem řešila iniciativně sama. Nepřijde mi v pořádku krást…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14232
18.12.19 08:33

Zavolala bych tam a zeptala se na to.
Můžou mít nějakou akci, o které nevíš a sleva byla vyšší a nebo taky ne a můžou to chtít i zpět..ty nervy by mi za to nestaly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
18.12.19 08:45

Jste si jistá že kupón byl na jinou slevu? Me se často stane že je kupón na stránkách špatně popsany. Třeba na kuponovnik je to jinak než na vaseslevy…pro příklad. Měli to třeba propletené že sleva 500 je tento kod ale byla to sleva 1000 pro vyšším nákupu popletli to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat