Špatný spánek miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kokino22
Povídálka 23 příspěvků 08.01.19 10:58
Špatný spánek miminka

Ahoj, kolik hodin spánku mělo vaše miminko kolem 3 měsíce? Je tu někdo komu miminko moc nespalo ani v noci? A kdy se to tak upravilo? Díky :)

Přečtěte si článek: Nespavost u dětí: Jak na časté buzení?

Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 08.01.19 11:04

První syn poradně nespal do dvou let, druhému je nyní rok a ještě jsem se nevyspala…
Jinak kolem 3 měsíce spal kolem 15 hodin

Hobitka
Závislačka 4423 příspěvků 08.01.19 11:44

Kolem tretiho mesice prvorozene tak 8h, dalsi dve okolo 11-12h. Mam nespavce. Spat zacly poradne az bez poledniho spanku.6leta ted spi tak 10h v kuse, 4lety 11, 18m spi bud 11 v kuse (teda jeste se vetsinou 1-2krat koji) nebo nadvakrat (cca hodku po obede a zbytek v noci).

beruska9
Extra třída :D 10901 příspěvků 08.01.19 11:53

Myslis dohromady, nebo kolik spi v kuse?
Druhorozeny v noci spi kolem 11 hodin s tim, ze se nekolikrat vzbudi na kojeni. Na hodiny uz nekoukam pres noc, ale myslim, ze zvladne tak max 4 hodky na jeden zatah, nekdy ani to ne. Pres den 3×45min-hodina, vyjimecne dele.
Prvorozeny uplne nevim, myslim, ze v te dobe umel spat kolem 5-6 hodin v kuse a pak se budil kazdou hodinu az dve, nekdy usnul, nekdy byl vzhuru…to pres noc. Pres den spal taky nekolikrat kolem tech 45min-hodinu.

Kokino22
Povídálka 23 příspěvků 08.01.19 12:46

No moje 3mesicni usne, spi 3 hodiny ( a to jsem rada, ze tak dlouho) a pak se budi po hodine, nekdy po dvou. Takze naspi tak 8 hodin, nekdy i min. Pres den spi tak 4× po pulhodine. Prijde mi to hodne malo. Ale asi to chce cas

Hobitka
Závislačka 4423 příspěvků 08.01.19 13:15

@Kokino22 Jojo, chce to cas. My to meli s tou nejstarsi taky tak nejak. Noc obcas 4+3 hodiny, to bylo to nejlepsi, co vyslo, nekdy taky 3+2 a dost. A pres den 3krat 20 minut na ruce. Druhy dite zase bylo vzhuru od 1 do 4. To treti je nejlepsi. Pres den uz od mimina skoro nespi, ale noci mivala vzdycky jakz takz.

Kokino22
Povídálka 23 příspěvků 08.01.19 14:11

@Hobitka Dekuju! :D Uz jsem myslela, ze jsme jedini s takovym spankem. Kolem slysim kolik hodin miminko toho naspi:smiley:

Hobitka
Závislačka 4423 příspěvků 08.01.19 17:39

@Kokino22 Ja se u prvniho taky hroutila, ta navic kdyz nespala, tak rvala (asi tak 9 mesicu v kuse a dalsi 4 s obcasnymi pauzami :mrgreen: ) - zpetne si rikam, ze jsem pekny masochista, kdyz jsem v jejich 15m zjistila, ze jsem opet (planovane) tehotna. :mrgreen: U dalsich deti uz to cloveku tak neprijde, protoze vidi to svetlo na konci tunelu - kterym je… nove, jeste vyzivnejsi obdobi :mrgreen: .

Kokino22
Povídálka 23 příspěvků 08.01.19 17:57

@Hobitka Ja prave obdivuju kazdou, co ma vic jak jedno dite:smiley: Ale urcite na tohle obdobi zapomenu a zanedlouho si reknu: vzdyt to nebylo tak hrozne, jdeme do druheho:smiley:

Estu3
Kecalka 129 příspěvků 09.01.19 08:35

Moje dcera od narození do 5 měsíců spala přes den asi jen půl hodiny a v noci se budila pravidelně po hodině. Potom trvalo nějakou dobu, než jsme ji zase uspali. Příčina byla pravděpodobně kolika. Lékaři nám říkali, ať vydržíme asi tak do půl roku a až se miminko začne více hýbat, přestane to. A opravdu, tak po 5 měsících se to začalo zlepšovat :D :D :D

Saba77
Povídálka 16 příspěvků 10.01.19 10:05

naše holčíčka spala krásně už od jednoho roku.

Mertova.s
Nováček 2 příspěvky 12.01.19 19:24

Mám chlapečka 3,5 mesice. Usina o půlnoci a spi 8hodin v kuse. Přes den si parkrat zdrimne po kojení tak na 20min. V kočárku zásadně nespí, protože chce koukat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >