Špinavé prostěradlo po sexu

Anonymní
17.9.21 19:12

Spinave prosteradlo pri sexu

Ahoj, nejdřív bych chtěl rict, ze jsem muz. Chtěl bych vedet, jestli je to normální nebo ne. Predesle přítelkyně, pokud mely problemy, tak sex nechtely. Ale ted mam mesic pritelkyni, ktere je 45 a po sexu je spinave prosteradlo. Nevim, jestli je to krev, je to spis oranzove. Kdyz jsem to videl poprve, tak jsem po sexu na to přítelkyni upozornil a ona jen rekla, ze to dostat nema. Jeste ten vecer chtela opacko, tak jsem ji jen drazdil na povrchu a ona, ze chce prsty i dovnitr, takze z toho jsem usoudil, ze je to prostě pro ni normalka. Vzdycky jsem mel přítelkyně kolem 30 let a tam jsem nic nepozoroval a shodou okolnosti mi muj kadernik nekdy pred pul rokem rikal, ze zenskou po ctyricitce nechce, ze zapachaji a maji vytoky. Proto mi to fakt ted vrta v hlave, jestli je to normalni. Pokud ne, jak ji to mam citlive rict? Nejsem trol, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5377
17.9.21 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj, nejdřív bych chtěl rict, ze jsem muz. Chtěl bych vedet, jestli je to normální nebo ne. Predesle přítelkyně, pokud mely problemy, tak sex nechtely. Ale ted mam mesic pritelkyni, ktere je 45 a po sexu je spinave prosteradlo. Nevim, jestli je to krev, je to spis oranzove. Kdyz jsem to videl poprve, tak jsem po sexu na to přítelkyni upozornil a ona jen rekla, ze to dostat nema. Jeste ten vecer chtela opacko, tak jsem ji jen drazdil na povrchu a ona, ze chce prsty i dovnitr, takze z toho jsem usoudil, ze je to prostě pro ni normalka. Vzdycky jsem mel přítelkyně kolem 30 let a tam jsem nic nepozoroval a shodou okolnosti mi muj kadernik nekdy pred pul rokem rikal, ze zenskou po ctyricitce nechce, ze zapachaji a maji vytoky. Proto mi to fakt ted vrta v hlave, jestli je to normalni. Pokud ne, jak ji to mam citlive rict? Nejsem trol, děkuji.

Oranžový výtok je blbost…

Příspěvek upraven 17.09.21 v 19:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
17.9.21 19:17

Asi sex s tebou je taknskvelej, az se z toho po. srala 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9929
17.9.21 19:17

Tvůj kadeřník je b.lb, který se vyjadřuje k věcem, kterým nerozumí. umí alespoň dobře stříhat? Výtoky jsou z různých příčin a věk v tom tak moc roli, anebo spíš vůbec ne, roli nehraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9929
17.9.21 19:18
@vendulaaa píše:
Oranžový výtok je blbost…Příspěvek upraven 17.09.21 v 19:17

Jo, to pochopitelně, to je blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
17.9.21 19:19
@Anonymní píše:

Asi sa posrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 19:22
@TeSudička píše:
Asi sex s tebou je taknskvelej, az se z toho po. srala 8)

Tento otvor ze zdravotnich duvodu nepouziva.

Ja vim, ze vypadám na trola, ale vazne nejsem.

Kadernik to doufam myslel v nadsace.

• Citovat
  • Nahlásit
13803
17.9.21 19:24
@Anonymní píše:

Tvůj kadeřník :mrgreen: nechce ani ženský po dvacítce, protože bude jako většina na kluky… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4634
17.9.21 19:30

A zapáchala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13637
17.9.21 19:32
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4634
17.9.21 19:32

Jinak tvůj kadeřník nesmí lézt na ženy z okrajové společnosti..ale pokud mu daj jen sociálně nepřizpůsobivé.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
17.9.21 19:34

Kolikrat jste meli sex? Vicekrat nebo jen jednou? Kolikrat bylo prosteradlo spinave? Jak reagovala na spinave prosteradlo potom? Zapachala? Oranzovy vytok se mi zda nepravdepodobny. Jsi si 100% jisty, ze se neposrala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 19:35

Ja vedel, ze jsem tu historku s kadernimem mel vynechat. Kazdopadne jsem rad, ze jsem vas pobavil.

Takze normalni to neni, to uz vime. A ted, jak z toho ven? Nejsem citlivka, ale sex pres spineni (vytok?) asi zrovna nevyhledavam.

• Citovat
  • Nahlásit
4634
17.9.21 19:36

Mě tedy zajímá ta žena, ty s ní jen chrápeš, nebo k ní něco cítíš? Zapáchá, je to špindíra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 19:39
@agus121 píše:
Kolikrat jste meli sex? Vicekrat nebo jen jednou? Kolikrat bylo prosteradlo spinave? Jak reagovala na spinave prosteradlo potom? Zapachala? Oranzovy vytok se mi zda nepravdepodobny. Jsi si 100% jisty, ze se neposrala?

Kolikrat jsme meli sex nevim, co se do počtu tyce. Ale dny spočítam, 6×. Poprve na 100% nic, protoze to bylo u me. Podruhe si myslim, ze tak, nic. A minuly vikend jsem si toho vsiml poprve. Opravu to neni stolice, ma vyvod z bricha. Treba je to krev, fakt nevim, zas tak jsem to nezkoumal.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat