Špinění 4+5tt

1.3.21 19:38

Špinění 4+5tt

Ahoj všem snažilkám. :mavam: Potřebovala bych poradit, možná i spíš uklidnit. :,( Otěhotněla jsem po KET, 7 den po KET jsem špinila. Pak to přestalo. 14. den po KET HCG 1140j. Vše bylo v pořádku ale dneska v poledne, už ve 4+5tt, když jsem šla nakoupit, jsem doma zjistila že jsem začala špinit narůžovělý výtok. Začal mě i bolet podbřišek po stranách. Vzala jsem si Ascorutin 2-2-2. Večer ze mě i vyšel malinký cucek krevní sraženiny. Teď k večeru to už nepokračuje.
Stalo se Vám také špinění a dopadlo to dobře? Prosím poraďte. Je to pro mě velká zkouška na nervy 😕 Na první UZ máme jít 9.3. Nevím jak to do té doby vydržím. :zed: Všem děkuji za odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3641
1.3.21 19:52

Asi tě nepotěším, u mě každá krev znamenala konec. To ale neznamená, že nemůže u tebe být všechno ok, spousta holek i opravdu krvacelo a těhotenství pokračovalo v pohodě. Bereš utrogestan?
Jinak ten začátek je prostě buď anebo, někdo dopadl dobře, někdo špatně, na to žádný klíč není. Tak ať ti to dopadne dobře :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
1.3.21 20:23

Obe 2 tehotenstvi jsem spinila na zacatku. Lekar mi rekl ze spineni do 10tt je normální ze se miminko zazira do delohy. Kdyz jen spinis nemusi to nic znamenat. Horsi je spis jasna krev
Drzim palce at je vse v poradku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
1.3.21 20:34

Já ve druhém těhotenství špinila hned pár dní po pozitivním testu, byl to hematom, celý první trimestr se střídalo špinění s krvácením jasně červenou krví a to fakt silným, že jsem myslela, že je to v háji. Třetí těhotenství to bylo podobné, jen méně silné. A jsou z toho dvě rošťandy. Takže to může mít i dobrý konec. Vždy jsem jela hned na pohotovost, dali mi injekci na podporu a Ascorutin, nařídili klidový režim, ale hlavně aspoň trochu uklidnili, že je mimčo v pořádku. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.21 20:43

@Dadda8 dekuju za tvou zkusenost. A takze se povedli vsechny tri tehotenstvi? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.21 20:44

@KSŠO dekuju. Dost jste me uklidnili 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.21 20:45

@JOHNDENVER dekuju. Snad to dopadne dobre a narodi se zdrave mimco :) 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
1.3.21 20:52

@Ilonaalleb Ano celkem tři divošky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17309
1.3.21 20:53

Ja spinila v každém těhotenství…v tom prvním dokonce i krvácela a kluk už má 7 let… záleží jaká je příčina… Pokud to nepokračuje, tak by to mohlo být ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
1.3.21 21:08

Já krvacela tolikrát, že bych to asi ani nespocitala, u dvou starších regulérní silná ms 3 měsíce.. Nemusí to znamenat vůbec nic. U nejmenšího jsem měla hematom, krvácení a spineni 4 týdny téměř v kuse, no teď se tu na mě culi z postýlky.. Takže asi tak. Je to věštění, ale.. Naděje je vždycky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
1.3.21 21:12

Tez spineni a krvaceni cca 6-10tt, pak 20tt. Dopadlo to dobre. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
2.3.21 18:41

V prvním těhotenství jsem začla špinit, pak krvácet a skončilo to revizi. Ted jsem těhotná po druhé a hned po pozitivním testu jsem začla opět špinit a byl to hematom špinila jsem asi měsíc a přestalo to. Ted jsem ve 13tt a vše vypadá dobře. Zkus myslet pozitivně a ono to dobře dopadne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 10:22

Ahoj, přidám svoji zkušenost. Od 5 tt jsem občas spinila… Celé to trvalo asi 14 dní… V 7tt to skončilo potratem… Při prvním těhotenství jsem nezaspinila ani jednou a narodila se mi zdravá holčička… Je to opravdu buď a nebo, každopádně držím palečky, aby to u tebe bylo v poradku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 10:26

@Alcounek a jak casto jsi spinila behem tech 14 dni? Dekuju za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 12:35

Většinou jen ráno, trošku, žádná čerstvá krev… Nic moc mě nebolelo, jen klasika trošku břicho a prsa… Ale doufám, že u tebe to dopadne dobre :lol: vím, že to je těžké, ale zkus se nestresovat, ber kyselinu listovou a věř mu/ji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat