Bolest podbřišku 2.trimestr

126
1.3.21 19:14

Bolest podbříšku 2.trimestr

Ahojda, jsem v 18tt a trápí mě teď bolesti v podbřišku, s tím že me dost bolí i v kříži, tak to tak nějak prikladam tomu, minuly čtvrtek jsem s tím jela k doktorce, zkontrolovala a vše vporadku, dala mi magnesko.. jenže dneska me to zas bolí teď už levá strana a tak nějak dost hlavně teda při pohybu, když lezim tak ne, nebo když sem si chtěla oblect ponozky ze stoje a zvedla nohu.. znáte to? Je to normální? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1347
1.3.21 19:16

Roztahují se vazy. Bolí to dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
1.3.21 19:31

Taky mám to samé a dostala jsem hořčík pri potížích. A s těmi krizemi to je stejne občas se ani nejsem schopná zvednout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
1.3.21 19:31
@epsice píše:
Roztahují se vazy. Bolí to dost.

Jo? Takže myslíte, že je to normální, že mi to jde do pipky a když se zvedam a jdu tak hrůza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
1.3.21 19:44
@Sallema píše:
Taky mám to samé a dostala jsem hořčík pri potížích. A s těmi krizemi to je stejne občas se ani nejsem schopná zvednout

Jeee, my už sme se sešli v diskuzi při objevení čárek ☺️ Tak já mám termín 28.7.
Jo? Tak koukám, ze v tom nejsem sama, tak snad, dneska je to vážně katastrofa, řídila jsem a při sešlápnutí spojky vždy taková nepříjemná bolest :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
1.3.21 20:24

@Natali1996 Jo jo, já mám termín 1.8. Já mám problém někdy i sedět jen na zemi nebo vstát. A k tomu rok a půl dítě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
1.3.21 23:09
@Sallema píše:
@Natali1996 Jo jo, já mám termín 1.8. Já mám problém někdy i sedět jen na zemi nebo vstát. A k tomu rok a půl dítě..

Tak jsem se aspoň trosku uklidnila.. chuděro, to si teď nedokážu představit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
1.3.21 23:35

Mam termin plus minus jako vy, doma dite, strasne bych s nim chtela byt akcni a uzivat si to, ale taky je mi v podbřišku tak neprijemne, ze bych ze vseho nejradsi lezela. Posledni dva mesice pred porodem budou uplne velrybí, tak by bylo fajn aspon jeste ted moct nejak aktivne zit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
2.3.21 12:04
@Janadel píše:
Mam termin plus minus jako vy, doma dite, strasne bych s nim chtela byt akcni a uzivat si to, ale taky je mi v podbřišku tak neprijemne, ze bych ze vseho nejradsi lezela. Posledni dva mesice pred porodem budou uplne velrybí, tak by bylo fajn aspon jeste ted moct nejak aktivne zit :roll:

Já jsem dnes ráno, když jsem stoupala z postele myslela, že padnu.. to byla bolest, kamarádka me začala strašit aby to nebyl.. no ani to nechci psát 🙈 ale když lezim a nezvedam nohu tak dobrý.. ikdyz sem teď chodila tak dobrý 🙈 tak si říkám, ze něco patologickeho by bolelo pořad, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
2.3.21 12:29
@Natali1996 píše:
Já jsem dnes ráno, když jsem stoupala z postele myslela, že padnu.. to byla bolest, kamarádka me začala strašit aby to nebyl.. no ani to nechci psát 🙈 ale když lezim a nezvedam nohu tak dobrý.. ikdyz sem teď chodila tak dobrý 🙈 tak si říkám, ze něco patologickeho by bolelo pořad, ne?

Tak jal to cejtis intuitivne? Muzes pro jistotu zavolat na gyndu, kdyztak te zkontrolujou, to neni problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.3.21 12:35

Ahoj, nechci desit, jen napíšu svou trochu jinou zkušenost…
Okolo 2.screeningu jsem mela podobné bolesti, zejména při zvedání nohou a chůzi… doktorka mi řekla, že ta bolest je normalni a ze to bude horsi. Na další kontrole za měsíc a půl už mě hnala do nemocnice s cipkem 5mm a říkala, že to už asi byla moc velká bolest… Ted jsem od 28tt na rizikovým a je mi fakt lito, ze jsem to neresila driv. Myslím, že je dost nebezpečné, jak se obecně tvrdí, že bolest k těhotenství patří. Člověk pak vazne netuší, co už je moc a co ještě ne. Jestli tě to znervoznuje, nechala bych se vyšetřit… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
2.3.21 12:40
@Jeydy píše:
Ahoj, nechci desit, jen napíšu svou trochu jinou zkušenost…
Okolo 2.screeningu jsem mela podobné bolesti, zejména při zvedání nohou a chůzi… doktorka mi řekla, že ta bolest je normalni a ze to bude horsi. Na další kontrole za měsíc a půl už mě hnala do nemocnice s cipkem 5mm a říkala, že to už asi byla moc velká bolest… Ted jsem od 28tt na rizikovým a je mi fakt lito, ze jsem to neresila driv. Myslím, že je dost nebezpečné, jak se obecně tvrdí, že bolest k těhotenství patří. Člověk pak vazne netuší, co už je moc a co ještě ne. Jestli tě to znervoznuje, nechala bych se vyšetřit… ;)

Já jsem tam právě byla v pátek, delala mi UTZ kontrolovala čípek a říkala, že vše vporadku.. tak prave nevím jestli zase plasit nebo počkat do příštího týdne do poradně 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
2.3.21 12:42
@Janadel píše:
Tak jal to cejtis intuitivne? Muzes pro jistotu zavolat na gyndu, kdyztak te zkontrolujou, to neni problem.

Já si myslím, ze je vše vporadku, když sem v pátek viděla jak se tam prcek mele.. ale znepokojuje me to.. ale když sem tam v pátek byla, s tím ze me to bolí přeci se toho za víkend nemohlo tolik změnit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.3.21 12:42
@Natali1996 píše:
Já jsem tam právě byla v pátek, delala mi UTZ kontrolovala čípek a říkala, že vše vporadku.. tak prave nevím jestli zase plasit nebo počkat do příštího týdne do poradně 🙈

Mas kontrolu brzy, tak bych počkala ;) tak rychle by se tam asi stejně nic moc neukázalo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
2.3.21 13:07
@Jeydy píše:
Mas kontrolu brzy, tak bych počkala ;) tak rychle by se tam asi stejně nic moc neukázalo ;)

Ona mi říkala, ze si mám dat klidový režim, ale o víkendu jsem měla celkem velký stres a včera sem toho celkem dost nachodila, tak si říkám, jestli to není taky tím.. já nevím :( achjo těhotenství jsou jen nervy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat