Jak to vlastně celé bylo?

Anonymní
1.3.21 17:52

Jak to vlastne cele bylo?

Ahoj holky,
lupou jsem tu nenasla podobne komplexni tema. Hodne me to zajima tak zakladam:
Muzete se prosim podelit o zazitky a zkusenosti? Jake bylo Vase tehotenstvi a porod? Jak to probihalo, co jste prozivaly vice a co Vas naopak minulo (at uz nastesti nebo nanestesti), co si budete pamatovat a jestli neco mozek naopak vytesnil, co vam prislo usmevne a na co byste nejradeji zapomnely? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4199
1.3.21 17:57

A proč se mám svěřovat se svými nejintimnejsimi okamžiky anonymnímu uživateli, který ani nenapíše k čemu to všechno potřebuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1644
1.3.21 18:02

Bude článeček?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15997
1.3.21 18:02

K čemu ti to bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
1.3.21 18:03

To určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
1.3.21 18:05

Není náhodou plný internet takovejch deníčků? K čemu ti bude 250. zážitek z těhotenství a porodu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
1.3.21 18:08

Těhotenství super, porod hrozny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
1.3.21 18:10

Když odrkryjes anonym, tak klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8149
1.3.21 18:47

Nedávno byla výzva na napsání takovýchto deníčků, možná se pletu.
Kde jinde hledat než na webu pro maminky.
Myslí a hledej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10697
1.3.21 19:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
lupou jsem tu nenasla podobne komplexni tema. Hodne me to zajima tak zakladam:
Muzete se prosim podelit o zazitky a zkusenosti? Jake bylo Vase tehotenstvi a porod? Jak to probihalo, co jste prozivaly vice a co Vas naopak minulo (at uz nastesti nebo nanestesti), co si budete pamatovat a jestli neco mozek naopak vytesnil, co vam prislo usmevne a na co byste nejradeji zapomnely? :srdce:

To jako fakt? Proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
1.3.21 19:40

Ja dost dobre nechapu, proc je tady snad pulka diskusi zahajována anonymy. :roll:
Kdyz tady nejaka konkretni uzivatelka s nejakou diskusni historii zalozi takove tema, tak nemam problem neco k tematu napsat. Ale takhle? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 19:45

Holky ale nick vas vsech (bublinecka, prejeta zaba, da se pokracovat hodne dlouho…) o vas nerekne o nic vic nez ten muj, takze rekneme, ze muj nick je Anonym. Stejne tak jako pod anonymem, se muze nekdo podezrely skryvat za nickem treba denula.
Chodi sem svagrova a nechci aby vedela, ze hledam info o prubehu porodu (o mem tehu jsme jeste nikomu nerekli)

• Citovat
  • Nahlásit
1559
1.3.21 19:49
@Anonymní píše:
Holky ale nick vas vsech (bublinecka, prejeta zaba, da se pokracovat hodne dlouho…) o vas nerekne o nic vic nez ten muj, takze rekneme, ze muj nick je Anonym. Stejne tak jako pod anonymem, se muze nekdo podezrely skryvat za nickem treba denula.
Chodi sem svagrova a nechci aby vedela, ze hledam info o prubehu porodu (o mem tehu jsme jeste nikomu nerekli)

Jo, ale s nickem mas nejakou diskusni historii, stalice se tu takto virtualne znaji, predevsim na zaklade predchozich diskuzi. Takze obvykle si udelam predstavu, komu vlastne odepisuju. Jestli je mi ta uzivatelka z jinych diskuzich sympaticka nebo ne atd. Podle toho se taky nekdy rozhoduju, jestli vubec neco napisu nebo mi to za to nestoji. Takze tvuj argument s anonymem je lichy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3440
1.3.21 20:32

Nevim, to jsem Teda zvědavá, jestli se ti tu někdo rozpovida… :nevim:, já teda určitě ne. Jsou to hodně intimní věci. Vyzpovidej svou mamku, třeba to budeš mít podobný… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
1.3.21 20:33
@Anonymní píše:

Každý porod má jiný průběh. To, že ti tu někdo napíše jaký měl porod ti nenapoví jaký bude ten tvůj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat