Špinění a pak menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominikapepik
Nováček 1 příspěvek 01.11.18 20:00
Špinění a pak menstruace

Ahoj holky chtěla bych od vás radu 4 dny před MS sem špinila a pak sem dostala menstruací ale porad mě poboliva na leve straně bříška a zvracim mužů byt Těhotna o Mimi se s přítelem snažíme už 8 měsíců :?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 01.11.18 20:15

A test? Pokud je negativni pak asi těžko budeš :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 11:11

Dobry den chci se zeptat pred tydnem jsme mela z pritelem sex nechraneni ted 2-3 dny mam spineni menstruace mela bejt zazim me opcas boliva pod briskem muzu se zeptat co mi asi tak je ??? dekuji :nevim:

Valina20
Nováček 1 příspěvek 02.11.18 11:52
@Anonymní píše:
Dobry den chci se zeptat pred tydnem jsme mela z pritelem sex nechraneni ted 2-3 dny mam spineni menstruace mela bejt zazim me opcas boliva pod briskem muzu se zeptat co mi asi tak je ??? dekuji :nevim:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >