Špinění a pak menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominikapepik
Nováček 1 příspěvek 01.11.18 20:00
Špinění a pak menstruace

Ahoj holky chtěla bych od vás radu 4 dny před MS sem špinila a pak sem dostala menstruací ale porad mě poboliva na leve straně bříška a zvracim mužů byt Těhotna o Mimi se s přítelem snažíme už 8 měsíců :?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8602 příspěvků 01.11.18 20:15

A test? Pokud je negativni pak asi těžko budeš :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 11:11

Dobry den chci se zeptat pred tydnem jsme mela z pritelem sex nechraneni ted 2-3 dny mam spineni menstruace mela bejt zazim me opcas boliva pod briskem muzu se zeptat co mi asi tak je ??? dekuji :nevim:

Valina20
Nováček 1 příspěvek 02.11.18 11:52
@Anonymní píše:
Dobry den chci se zeptat pred tydnem jsme mela z pritelem sex nechraneni ted 2-3 dny mam spineni menstruace mela bejt zazim me opcas boliva pod briskem muzu se zeptat co mi asi tak je ??? dekuji :nevim:
Mišulka22
Stálice 58 příspěvků 09.01.19 16:30

Ahojky všem,rada bych se na vás obrátila s dotazem…Men­struaci jsem měla dostat cca zítra ,prisla už 5.1. a to pouze na půl dne ,od té doby jen spinim ,ale jen na toaletním papíru to je vidět. Intimka a spodní prádlo je vždy čisté , poslední sex byl na konci října zrovna v plodne dny ,pak jsme se s přítelem rozešli a menstruace proběhly dvě přibližně 9 dni (což u me není normální ) s tímto špiněním jsou strašné bolesti v podbřišku a hrozná preciitlivelos­t…brecim při pohledu na mimino…byla jsem už z rozchodu v pohodě a s tímhle to vše na mě padlo…miminko jsem si už hrozně přála ale vím ze teď určitě špinění nenaznačuje že by to mohlo byt, na to už je pozdě..:( nevíte některá co by mohla být příčina ? Děkuji všem :)

Předchozí12

Nadpis příspěvku:

Nadpis příspěvku

Text

Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Volnou jízdou zpět nahoru Úvod Diskuse Bazar Deníčky Fotoalba Skupiny Recenze Encyklopedie Porodnice
Facebook Instagram
Newsletter Podmínky užití Poučení OOÚ Reklama Napište nám Mapa webu

©2019 eMimino.cz
Provozovatel serveru je MAFRA a.s.

Klasický web
Mobilní web

Váš příspěvek
Reklama