Špinění v těhotenství

Anonymní
16.7.21 17:03

Spineni a tehu

Dobrý den, chci se zeptat, s přítelem si nedavame pozor, v úterý jsem mela dostat ms, úterý středa jsem cítila vaječníky, ve ct ráno znova a odpoledne jsem na wc utrela jen hnědý výtok, jen takové spinění, vždycky se mi to na druhy den nejpozději rozjelo, ale pořad nic, dva dny jen spinim a to fakt lehounce, vaječníky pořad sem tam pociťují, nedalo mi to a udělala sem si test který vyšel pozitivně, myslite ze by to mohla být pravda nebo to muže být falešné v době ms? I když jen spinim? uz se mi to stalo jednou, týden před ms ale test být negativní. Samozdrejme si později udělám další a případne dr jen sem chtěla slyšet jestli by to mohlo vyjít nebo ne, než uplyne víkend a ja se dostanu k dr. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1978
16.7.21 17:06

Pokud mas pozitivni test, tak si ocividne tehotna :lol: k doktorovi ted nechod, protoze je to naprosto zbytecny :) zavolej si a on te objedna podle toho, kdy byla posledni ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
16.7.21 17:09

K dr nelez, je zbytečně brzy. Zavolej treba tak po týdnu zpoždění ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 17:15

No ms mela být v ut, ale ct pa sem zacla špinit, tak mě jde spis o to jestli to nemůže být falešné ze bych mela jen nějaké slabé ms, někde jsem totiž četla ze při ms by se nemělo testovat, jako v podstatě je nemám 😂 ale zas mi přijde na spineni při uhnizneni už pozdě, ale čárka byla teda dost viditelná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 17:16

A poslední ms byla 15 -20 červen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
16.7.21 17:16

@L.u.c.i.e.i.e.98

Příště musíš ten anonym zaškrtnout znova :mrgreen: Jinak ano, asi budeš těhotná. Zavolej si ať tě doktor objedná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 17:18

@Le_lenaz to je jedno ani sem si nevsimla ze to první je anonym😂 jsem nováček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
16.7.21 17:24

Není neobvyklé když v době očekávané ms na začátku těhotenství spinis. Zavolej Dr a on tě objedna na cca 7-8tt aby bylo na utz něco vidět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 17:27

@Vladusxx Můj dr neobjednava, musím si to spočítat, to se počítá cca od posledního dne ms ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
16.7.21 17:28
@L.u.c.i.e.i.e.98 píše:
@Vladusxx Můj dr neobjednava, musím si to spočítat, to se počítá cca od posledního dne ms ze?

Ne, od prvního dne MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 17:35

@Tarena tak to by vycházelo 5tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
16.7.21 17:38

@L.u.c.i.e.i.e.98

Chodí se kolem 8tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
16.7.21 17:49

Když jsem měl naposled hnědý výtok, byly to zkažené párky. Po týdnu v lednici doporučuji raději vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
16.7.21 20:50

Ahoj, tak to jsme na tom uplne stejne, taky jsem mela posledni ms 15. cervna. V pondeli pozitivni test. Jen ja to poznala prave podle toho, ze jsem vubec nespinila, jinak spinim nekolik dni pred ms. Na gyndu jsem jeste ani nevolala, az pristi tyden, stejne me objedna za mesic. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8446
17.7.21 12:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat, s přítelem si nedavame pozor, v úterý jsem mela dostat ms, úterý středa jsem cítila vaječníky, ve ct ráno znova a odpoledne jsem na wc utrela jen hnědý výtok, jen takové spinění, vždycky se mi to na druhy den nejpozději rozjelo, ale pořad nic, dva dny jen spinim a to fakt lehounce, vaječníky pořad sem tam pociťují, nedalo mi to a udělala sem si test který vyšel pozitivně, myslite ze by to mohla být pravda nebo to muže být falešné v době ms? I když jen spinim? uz se mi to stalo jednou, týden před ms ale test být negativní. Samozdrejme si později udělám další a případne dr jen sem chtěla slyšet jestli by to mohlo vyjít nebo ne, než uplyne víkend a ja se dostanu k dr. Děkuji za odpovědi

Já krvácela a spinila celý prvý a polovinu druhého trimestru, není to nic neobvyklého..tady ty začátky jsou nejisté ale co se má stát se stane..přeji ať to dopadne jak si přeješ..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat