Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj mam dost nepravidelnou ms tak sem začala testovat ovu testy do včerejška bila velmi slaba čárka a včera a dnes takhle myslite že už je ovu nebo teprv se blíží ten prvni včerejší druhy dnešní
Test je negativní. Testuj dál každý den, dokud čárky nebudou stejně silné.
Ahoj holky, myslíte že tento je už pozitivni? Po 3mesicich je dnešní nejsilnější ![]()
@VVeronika13 píše:
Ahoj holky, myslíte že tento je už pozitivni? Po 3mesicich je dnešní nejsilnější
Podle mě jo, ja za cele 3mesice toto neobjevila, ale nejsem profik taky testuji snad 3.mesic ale porad jen jedna čarka
takze za takovou druhou carku bych se radovala, ze tam mam naznak alespon te druhe hehe
![]()
@VVeronika13 píše:
Ahoj holky, myslíte že tento je už pozitivni? Po 3mesicich je dnešní nejsilnější
Podle mě jo, ja za cele 3mesice toto neobjevila, ale nejsem profik taky testuji snad 3.mesic ale porad jen jedna čarka
takze za takovou druhou carku bych se radovala, ze tam mam naznak alespon te druhe hehe
![]()
@Majolka19 píše:
Podle mě jo, ja za cele 3mesice toto neobjevila, ale nejsem profik taky testuji snad 3.mesic ale porad jen jedna čarkatakze za takovou druhou carku bych se radovala, ze tam mam naznak alespon te druhe hehe
![]()
Nebo se urco ovulace blizi😀
@Majolka19 my se snažíme už dva roky, tak 3 měsíce si hlídám ovulku a teprve teď se objevila druhá takto ![]()
@VVeronika13 píše:
@Majolka19 my se snažíme už dva roky, tak 3 měsíce si hlídám ovulku a teprve teď se objevila druhá takto
A vy dva jste zdravi, funguje u vas vse tak jak ma jo?
Musí být buď stejně zbarvené nebo první tmavší, držím palce
, pokud to trvá dlouho, šla bych se zeptat k doktorovi, jestli ovu probíhá a všechno je v pořádku ![]()
Přikládám fotku..pozitivního ovulacniho testu…teď jsem 15 tt
..držím palce
@Petrussee píše:
Přikládám fotku..pozitivního ovulacniho testu…teď jsem 15 tt..držím palce
Jee, tak to jsou pekne čarky. A kolikaty DC ovu probehla? A to se vam zadarilo hned na poprve po pouzoti ovu testu? ![]()
@Majolka19 jsme domluvený už s dr na vysetreni v září. Nechavaly jsme tomu volný průběh, proto teď zkouším teprve ovu testy
@Majolka19 nene, ja jen chtěla vědět jestli mám ovu, jelikož jsem byla rok bez ms, proste se zastavila, stres, ztráta váhy..tak v lednu přišla po roce, pak v únoru, v březnu jsem si dělala ovu test a v dubnu to vyšlo, ale bohužel nevím jaký den
a jelikož jsem to měla po roce 3×, tak úplně DC nemůžu řešit ![]()