Myslíte že je ovu test pozitivní?

14
14.7.21 21:40

Myslíte že je ovu test pozitivní?

Ahoj mam dost nepravidelnou ms tak sem začala testovat ovu testy do včerejška bila velmi slaba čárka a včera a dnes takhle myslite že už je ovu nebo teprv se blíží ten prvni včerejší druhy dnešní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18056
14.7.21 21:42

@selly1 ne, v návodu to je psaný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
14.7.21 21:58

Test je negativní. Testuj dál každý den, dokud čárky nebudou stejně silné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6631
15.7.21 09:11

Oba jsou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.21 10:40

Ahoj holky, myslíte že tento je už pozitivni? Po 3mesicich je dnešní nejsilnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.7.21 13:02
@VVeronika13 píše:
Ahoj holky, myslíte že tento je už pozitivni? Po 3mesicich je dnešní nejsilnější :)

Podle mě jo, ja za cele 3mesice toto neobjevila, ale nejsem profik taky testuji snad 3.mesic ale porad jen jedna čarka :nevim: takze za takovou druhou carku bych se radovala, ze tam mam naznak alespon te druhe hehe :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.7.21 13:19
@VVeronika13 píše:
Ahoj holky, myslíte že tento je už pozitivni? Po 3mesicich je dnešní nejsilnější :)

Podle mě jo, ja za cele 3mesice toto neobjevila, ale nejsem profik taky testuji snad 3.mesic ale porad jen jedna čarka :nevim: takze za takovou druhou carku bych se radovala, ze tam mam naznak alespon te druhe hehe :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.7.21 13:20
@Majolka19 píše:
Podle mě jo, ja za cele 3mesice toto neobjevila, ale nejsem profik taky testuji snad 3.mesic ale porad jen jedna čarka :nevim: takze za takovou druhou carku bych se radovala, ze tam mam naznak alespon te druhe hehe :D :D

Nebo se urco ovulace blizi😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.21 23:40

@Majolka19 my se snažíme už dva roky, tak 3 měsíce si hlídám ovulku a teprve teď se objevila druhá takto :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
16.7.21 05:31
@VVeronika13 píše:
@Majolka19 my se snažíme už dva roky, tak 3 měsíce si hlídám ovulku a teprve teď se objevila druhá takto :zed:

A vy dva jste zdravi, funguje u vas vse tak jak ma jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
16.7.21 06:12

Musí být buď stejně zbarvené nebo první tmavší, držím palce :kytka:, pokud to trvá dlouho, šla bych se zeptat k doktorovi, jestli ovu probíhá a všechno je v pořádku :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
16.7.21 06:15

Přikládám fotku..pozitivního ovulacniho testu…teď jsem 15 tt :kytka:..držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
16.7.21 08:40
@Petrussee píše:
Přikládám fotku..pozitivního ovulacniho testu…teď jsem 15 tt :kytka:..držím palce

Jee, tak to jsou pekne čarky. A kolikaty DC ovu probehla? A to se vam zadarilo hned na poprve po pouzoti ovu testu? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 09:01

@Majolka19 jsme domluvený už s dr na vysetreni v září. Nechavaly jsme tomu volný průběh, proto teď zkouším teprve ovu testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
16.7.21 09:03

@Majolka19 nene, ja jen chtěla vědět jestli mám ovu, jelikož jsem byla rok bez ms, proste se zastavila, stres, ztráta váhy..tak v lednu přišla po roce, pak v únoru, v březnu jsem si dělala ovu test a v dubnu to vyšlo, ale bohužel nevím jaký den :) :kytka: a jelikož jsem to měla po roce 3×, tak úplně DC nemůžu řešit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat