Špinění až krvácení 9tt

Anonymní
12.1.20 14:55

Špinění až krvácení 9tt

Ahoj holky, dnes odpoledne jsem zjistila, ze trošku špiním a cca za hodinu na wc ze mě vytekl „čůrek“ krve (pardon za takové označení). Břicho mě nebolí. Včera jsme měli s přítelem sex, je možné že by to mohl být důvod? Zítra ráno jdu na gyndu, doufám, že bude vše v pořádku :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23424
12.1.20 14:59

Může a nemusí. Ale pokud nekrvácíš jasnou krví hodně, nemusí se nic stát. Na pohotovost bych se zatím nehnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
12.1.20 15:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes odpoledne jsem zjistila, ze trošku špiním a cca za hodinu na wc ze mě vytekl „čůrek“ krve (pardon za takové označení). Břicho mě nebolí. Včera jsme měli s přítelem sex, je možné že by to mohl být důvod? Zítra ráno jdu na gyndu, doufám, že bude vše v pořádku :(

Myslím že sex být důvod může ale samozřejmě to jisté není já takhle na začátku krvácela hodně a vše bylo v pořádku teď už jsem ve 3 trimestru takže těžko říct pokud by ses hodně rozkrvale jed na pohotovost pokud to nebude víc tak počkej do zítra na gynekologii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 15:26

Nechci strašit, uvidíš jak to bude probíhat dál, nikdo s tím vůbec nic stejně nenadělá, nezvrátí to, co se má stát, ale raději si lehni a odpočívej. Nechci strašit, může to ještě dopadnout všelijak, však já taky doufala až do poslední chvíle, ale u mě nakonec proběhl potrat (na konci 12tt), vůbec to nebolelo, což bych nečekala, že nebudu nic špatného cítit) a začalo to podobně, krvácení se tedy stupňovalo, takže mi pak už došlo, co se děje… Začalo to drobným zašpiněním po sexu, druhý den znovu (bez sexu), pak už klasické menstruační krvácení a pak jsem s přestávkami začala „čůrat“ krev (a tvůj popis mi to bohužel připomněl), začaly se objevovat sraženiny a pak vyšlo i vše ostatní… Alespoň jsem nemusela pod narkózu a tak. Tak držím palce, nic moc víc se hold nedá dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
403
12.1.20 16:34

Sla bych na pohotovost, krvacet v tehu se proste nema…ja sla na pohotovost 2× se spinenim, po druhe nalezeny hematom..vzdy v nedeli.. ja bych nevydrzela do rana..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:59
@Melodie91 píše:
Sla bych na pohotovost, krvacet v tehu se proste nema…ja sla na pohotovost 2× se spinenim, po druhe nalezeny hematom..vzdy v nedeli.. ja bych nevydrzela do rana..

Co ti pak dělali s tím hematomem?

• Nahlásit
  • Citovat
5047
12.1.20 18:38
@Anonymní píše:
Co ti pak dělali s tím hematomem?

S hematomem se nedělá nic jen tě na každé prohlídce skontroluji a dávají léky na udržení plodu já krvácela kvůli hematomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 17:13

Děkuju za odpovědi.

Naštěstí to dopadlo dobře, bylo to kvůli sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
5047
13.1.20 17:34
@Anonymní píše:
Děkuju za odpovědi.Naštěstí to dopadlo dobře, bylo to kvůli sexu.

Tak to jsem ráda tak přeji ať už je vše jen dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama