Špinění po 2 letech braní HA

17
29.1.21 21:17

Špinění po 2 letech braní HA

Ahoj, chtěla bych se s Vámi poradit ohledně HA. Už ji beru nějakých 6 let v kuse a všechno bez problémů, dokud neuběhnou 2 roky. Z ničeho nic mám při ovulaci fakt hrozně silnej vodnatej výtok, po kterém následuje hnědé špinění až do menstruace. :roll: Aktuálně beru Maitalon (3. značka kterou mám), v březnu to budou 2 roky a zase to samé, ovulační výtok, že vypadám jak kdybych se počůrala a už zase špiním. To samé se mi stalo před 2 lety, když to byly 2 roky, co jsem brala Leverette, načež mi doktorka napsala ten Maitalon, který beru dodnes.
Myslíte, že si tělo na ty hormony nějak zvykne a prostě mi to po těch 2 letech už neudrží cyklus? Doktorka mi vždycky akorát změní prášky, tak přemýšlím, jestli tentokrát nezkusit tělísko :nevim:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat