Špinění po Utrogestanu

21
8.2.21 09:57

Špinění po Utrogestanu

Ahoj děvčata,

chtěla jsem se zeptat od 28.1 užívám Utrogestan 0-0-2 po dobu 10 dnů.
Poslední dva přásky jsem si měla vzít v sobotu večer ale již v sobotu v poledne jsem zaregistrovala narůžovělé špinění. poslední dva prášky jsem se v sobotu večer vzala ale to špinění mi stále trvá. Stalo se to některé z vás? popřípadně znamená to něco? mám plašit či tak nějak?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
8.2.21 10:12

Stalo se mi to dvakrat a pokazde to byla jina pricina.
Poprvy mi to proste nesedelo, musela jsem prejit na Duphaston a byl klid.
Podruhe to znamelo hnizdeni a byla jsem tehotna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.2.21 11:52

Ahoj, kvuli spineni od 7DPO a zjisteni nizke hladine progesteronu jsem dostala duphaston 1-0-1…ted ho beru prvni mesic, posledni tabletku si mam vzit ve ctvrtek…ale vcera jsem slabe cervene zaspinila 7DPO, dnes nic…tak mam strach, ze duphaston nezabral😥 byt tebou tak zkusim test a pockat par dni a pak se uvidi, jestli se MS rozjede nebo ne😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.2.21 11:58

@gemini22 ou to mě mrzí snad to bude v pořádku. :) TT jsem si dělal ale stále jedna čárka :/ tak uvidím jestli mi přijde MS :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.2.21 12:05

@Pavlusha29 a kolik DPO dneska jsi? Treba bude pozirivni za par dni😊 mas utrogestan taky poprve? Ja porad tajne doufam, ze to bylo hnizdeni, ale musim jeste pockat😟

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.2.21 12:08

@gemini22 myslím si že 13 DPO :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.2.21 12:12

@Pavlusha29 tak to je porad sance, ze bude pozitivni👍 A uz to vidim, ze to taky uzivas prvne😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.2.21 12:15

@gemini22 aby to bylo pozitivní to by jsme si moc přáli ale radši se na to nebudu upínat už jsem pár zklamání měla :) ano zapomněla jsem napsat, že to také beru poprvé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.2.21 12:19

@Pavlusha29 budu drzet palce😊my uz se snazime rok a pul😥 v prosinci jsem byla na hormonalnim profilu, kde mi zjistili nedostek progesteronu, tak mam ted prasky na 3 mesice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.2.21 12:26

@gemini22 to mě moc mrzí :( i já vám moc džím pěstičky at se Vám to povede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat