Společné výlety jsou kvůli kamarádce utrpení

Anonymní
11.2.21 19:21

Společné výlety

Chtěla bych znát názor. Manžel má přátele, se kterými se dlouhé roky zná. Někdy jezdíme s nimi na výlety, s jednou rodinou, která má podobně staré děti atd..Společné výlety docela zvládám, jen vůbec nevím, jak reagovat na chování kamarádky, která neustále potřebuje mít vše lepší než já. Já jsem nenapekla buchtu, ona napece…My se trochu pohádame s manželem, ona je se svým jako med…Výlety mi nevadí, pouze mi dost vadí neustále její pozorování,…A oni poslali děti spát,…A vy nejedete s námi? Neustále potřebuje řešit nás jako rodinu…Na konci výletu jsem ji řekla, že příště jedeme pouze jako rodina, bez nich…Proč mají někteří neustále chuť se tolik plést do druhého? Byla to velmi nepříjemná zkušenost…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8452
11.2.21 19:27

A nebo ona nic neřeší a nehledá a pouze ty si to vsugerováváš a vymýšlíš. To je taky varianta tohoto příběhu. :think:

Každopádně jí může dělat dobře, že se prostě povyšuje a je lepší než ty. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50242
11.2.21 19:31

Že by sis jen něco vsugerovala? Co je špatného na tom, že upekla buchtu ý zeptala se jestli s nimi zase někam pojedete? 8o přestaň být vztahovačná, bude se ti pak žít líp ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
11.2.21 19:31
@Anonymní píše:
Chtěla bych znát názor. Manžel má přátele, se kterými se dlouhé roky zná. Někdy jezdíme s nimi na výlety, s jednou rodinou, která má podobně staré děti atd..Společné výlety docela zvládám, jen vůbec nevím, jak reagovat na chování kamarádky, která neustále potřebuje mít vše lepší než já. Já jsem nenapekla buchtu, ona napece...My se trochu pohádame s manželem, ona je se svým jako med…Výlety mi nevadí, pouze mi dost vadí neustále její pozorování,…A oni poslali děti spát,…A vy nejedete s námi? Neustále potřebuje řešit nás jako rodinu…Na konci výletu jsem ji řekla, že příště jedeme pouze jako rodina, bez nich…Proč mají někteří neustále chuť se tolik plést do druhého? Byla to velmi nepříjemná zkušenost…

jakože ona napeče buchty jenom proto, že ty ne? A to jí říkáš dopředu, zda budeš či nebudeš péct? :think: a nevsugerováváš si něco? mi to přijde hodně za vlasy přitažený :think: tím, že napeče buchty na výlet, se do vás plete? asi jinej gang, jinak fakt nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
979
11.2.21 19:35

Znam to taky, rekla bych ze ma ta pani nizke sebevedomi a musi si porad dokazovat, ze je lepsi. Ja zase posloucham, jak je stastna, vsechno je skvele apod. Ja se tomu smeji, nekdo se proste musi slyset, ze je stastny, kdyz to sam v sobe neciti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 19:39
@Keyllah píše:
jakože ona napeče buchty jenom proto, že ty ne? A to jí říkáš dopředu, zda budeš či nebudeš péct? :think: a nevsugerováváš si něco? mi to přijde hodně za vlasy přitažený :think: tím, že napeče buchty na výlet, se do vás plete? asi jinej gang, jinak fakt nevím…

Možná jsem málo vypsala, co mi vadilo…ano předtím se ptala, co kdo bere..co kdo chystá na výlet..když mě se do něčeho nechce, vždy trumfuje…A taky mi vadilo, jak neustále komentovala, jak můj manžel vede skupinu..jak je supr a srandičky..Mě třeba manžel mé kamaradky nezajímá, i kdyz jedeme spolu…Prostě nejsem tak kontaktní,..😳 🤨 Neustále byli s námi, vůbec jsme nakonec neměli ani minutu soukromí…

• Citovat
  • Nahlásit
4595
11.2.21 19:43
@Anonymní píše:
Možná jsem málo vypsala, co mi vadilo…ano předtím se ptala, co kdo bere..co kdo chystá na výlet..když mě se do něčeho nechce, vždy trumfuje…A taky mi vadilo, jak neustále komentovala, jak můj manžel vede skupinu..jak je supr a srandičky..Mě třeba manžel mé kamaradky nezajímá, i kdyz jedeme spolu…Prostě nejsem tak kontaktní,..😳 🤨 Neustále byli s námi, vůbec jsme nakonec neměli ani minutu soukromí…

Takze kdyz zjistila, ze ty tedy buchtu neudelas, tak se rozhodla, ze tedy pro vas napece a to je spatne?
A pochvali ti manžela a taky spatne?
:roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8695
11.2.21 19:44

Neměli soukromí na společném výletě s dalšími x lidmi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
11.2.21 19:45

Já na výletě s někým soukromí nějak neočekávám.
Nevím, nikdo z nás tam nebyl, je těžké soudit jen z popisu, ale na mě to působí, že se snaží a ty jsi taková zapšklá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50242
11.2.21 19:45
@Anonymní píše:

Tak příště zůstaň sedět doma na zadku jak pecka a budeš mít klid. Ale na chování té kamarádky stále nevidím nic špatného. Zati ty na mě působíš dost nenormálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595
11.2.21 19:46
@PaníBovaryová píše:
Neměli soukromí na společném výletě s dalšími x lidmi…

A hadali se a ostatni pary se hadat nechtely. Strašné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8695
11.2.21 19:47
@Simmcaa píše:
A hadali se a ostatni pary se hadat nechtely. Strašné.

a ještě jim někdo napekl, když jim se nechtělo. Taková drzost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
11.2.21 19:49

Tak když s někým jedu na výlet, tak ho spolu strávíme :nevim: určitě od toho soukromí nečekám. Hele že ty ji spíš nemáš ráda? Takhle to vypadá, že ona se jen snaží být vstřícná a přátelská. A ty jen hledáš problémy kde nejsou.
Každopádně pokud ti společné výlety vadí, tak to řekni manželovi a nikam s nimi nejezděte :nevim: a je po problému ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8452
11.2.21 19:50
@Anonymní píše:

Jakože ty seš líná a nic nevezmeš a ona teda udělá buchtu a ještě ty po ní jedeš jak tě tím trumfuje a povyšuje se nad tebe? :D no ty máš dost teda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5607
11.2.21 19:51

Ty buchty - to je z tvoji strany fakt úlet. Kamarádka ti nesedla a žárlís na ni snad ve všem - tak se s nimi už nebavte. Co na to manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat