Spolkla jsem celý vlašský ořech

Anonymní
21.12.19 14:12

Spolkla jsem cely vlassky orech

Holky spolkla jsem velky nerozkousany vlassky orech. Dala jsem si ho do pusy a pak me neco vyrusilo a cely jsem ho spolkla. Napred jsem se zacla dusit ale pak prosel, jenze ted je mi fakt divne, citim ho v sobe nebo jak to rict. Myslite ze projde normalni cestou ven? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.12.19 14:15

Val na pohotovost, popř. tam zavolej. Vlašský ořech je poměrně velký a bylo by lepší rtg pohlídat, kde je a hlavně..jak bude procházet..dalšími orgány

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
21.12.19 14:16

:zed: co je to za blbost cpát celé ořechy do pusy.. :poblion: nudíš se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 14:17

Jako i se skořápkou? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 14:18
@Killingpink píše:
Jako i se skořápkou? 8o

Ne bez skorapky

• Nahlásit
  • Citovat
21.12.19 14:24

Ježkovy voči, já myslela, že to bylo se skořápkou… Jestli to byl celý jen bez skořápky, tak to neřeš, v žaludku si s tím kyselina chlorovodíková poradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
21.12.19 14:24

Se ti normálně v žaludku rozpustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
21.12.19 14:26

Jak nám říkal známý lékař…když to projde jicnem, projde to už vším. Neřešila bych to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 14:29

Cítíš ho proto, že máš prostě podrážděnou cestu, kudy prošel. Žaludek si s ním poradí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Ne bez skorapky

Tak to jo, jak pisou ostatní, to je v klidu. Máme v rodině pediatra a ten jednou říkal, že dítětem projde v klidu i dvoueurovka, tak nějaký vlašák u dospělé, pf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Holky diky! Uklidnily jste me :)

• Nahlásit
  • Citovat
8803
21.12.19 14:35
@drsňačka píše:
Val na pohotovost, popř. tam zavolej. Vlašský ořech je poměrně velký a bylo by lepší rtg pohlídat, kde je a hlavně..jak bude procházet..dalšími orgány

cože 8o přeskočilo ti? V žaludku se rozloží, co by jako měl procházet dalšími orgány? Bože, někteří lidé dokáží dovézt hysterii fakt do absurdních rozměrů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8803
21.12.19 14:36
@drsňačka píše:
Ježkovy voči, já myslela, že to bylo se skořápkou… Jestli to byl celý jen bez skořápky, tak to neřeš, v žaludku si s tím kyselina chlorovodíková poradí…

je díky bohu, žes to napsala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8803
21.12.19 14:38

Navíc si troufám tvrdit, že to nebyl celý ořech, ale půlka, protože mezi půlkami vlašáku je taková ta tvrdý dělící přepážka, která se nejí a nestrká do pusy a vyndá se tak, že se ten ořech rozlouskne. To přeci sousto rohlíku, byť rozkousané, je větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17602
21.12.19 14:49
@drsňačka píše:
Val na pohotovost, popř. tam zavolej. Vlašský ořech je poměrně velký a bylo by lepší rtg pohlídat, kde je a hlavně..jak bude procházet..dalšími orgány

A on je snad orech na rtg videt? Neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama