Můj kamarád si myslí, že je blázen

20.12.19 23:36

Prosím pomůžete mi tím že odpovíte

Dobrý den chtěla bych se zeptat na jednu věc. Můj kamarád má menší problém myslí si že je blázen. Dobře začnu od začátku. Bydlí v paneláku. Už dlouho vidívá černou postavu. Postavu bez obličeje jak na něho kouká, nestalo se to poprvé. A jednou se stalo že na druhý den viděl otisk ruky na svojí zdi. Občas se stává že vidí tu černou postavu a okolí vidí černobíle jako starý film. Postava vypadá jako zaplněný černý stín podle jeho vyprávění. Občas se bojí někam chodit a chce se z toho barák co nejdříve odstěhovat, ale neví jestli to k něčemu pomůže. A bojím se o něho protože hodně ‚bláznů‘ spáchavá sebevraždy. Byla bych ráda kdyby se tu někdo našel kdo se vyzná v duchách nebo něco podobného zažil
:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21468
20.12.19 23:42
@Dancca9 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat na jednu věc. Můj kamarád má menší problém myslí si že je blázen. Dobře začnu od začátku. Bydlí v paneláku. Už dlouho vidívá černou postavu. Postavu bez obličeje jak na něho kouká, nestalo se to poprvé. A jednou se stalo že na druhý den viděl otisk ruky na svojí zdi. Občas se stává že vidí tu černou postavu a okolí vidí černobíle jako starý film. Postava vypadá jako zaplněný černý stín podle jeho vyprávění. Občas se bojí někam chodit a chce se z toho barák co nejdříve odstěhovat, ale neví jestli to k něčemu pomůže. A bojím se o něho protože hodně ‚bláznů‘ spáchavá sebevraždy. Byla bych ráda kdyby se tu někdo našel kdo se vyzná v duchách nebo něco podobného zažil :(

Poslala bych ho k psychiatrovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21727
20.12.19 23:43

Bere drogy? Hodne by to vysvetlovalo. A to nemyslim ironicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 23:53

Ta postava s nim nejak komunikuje? Vi nebo tusi, kdo to je? Nekdy lide velmi dobre vedi, kdo a proc je chodi navstevovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11970
20.12.19 23:53

Paranoidní schizofrenie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
20.12.19 23:56

Duchy doma nemáme (nebo alespon doufam), ale babcu s halucinacema ano a nekdy jsou opravdu vyzivny a presvedcivy. Cerne ruce ze skrine, sovy s cervenym nosem, netopyri.. Davame ji na to leky od obvodni lekarky a pomahaji. Horsi se ji to s dehydrataci, ale uz je velmi stara. Mel by jit k doktorovi a nechat si pomoct verim, ze to je neprijemny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
21.12.19 00:08

To je zajímavé, měla jsem podle všeho psychózu a viděla jsem naprosto stejnou postavu jakou ty popisuješ i když věřím i na duchy, že je něco mezi nebem a zemí, dodnes mám z té postavy strach, že ji ještě někdy uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3636
21.12.19 00:13
  1. Poslala bych ho na psychiatrii, a to bezodkladně.
  2. Řekla bych to jeho rodičům (na věku kamaráda nezáleží).
  3. Kdyby s tím k lékaři nešel, tak bych s ním ukončila kontakt. Důvod - myslím si, že to bude nějaká schizofrenie a pod vlivem náhlé vidiny a strachu z ducha by mohl ublížit (tím myslím konkrétně tobě - mohla by ses mu klidně proměnit v ten stín a jak nebudeš daleko od něho, může dostat strach a v bludu být třeba agresivní, jako že se brání).

Nakonec kamarád o sobě asi ví, že je blázen, když to říká. Tak ať to adekvátně řeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2859
21.12.19 07:40
@Dancca9 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat na jednu věc. Můj kamarád má menší problém myslí si že je blázen. Dobře začnu od začátku. Bydlí v paneláku. Už dlouho vidívá černou postavu. Postavu bez obličeje jak na něho kouká, nestalo se to poprvé. A jednou se stalo že na druhý den viděl otisk ruky na svojí zdi. Občas se stává že vidí tu černou postavu a okolí vidí černobíle jako starý film. Postava vypadá jako zaplněný černý stín podle jeho vyprávění. Občas se bojí někam chodit a chce se z toho barák co nejdříve odstěhovat, ale neví jestli to k něčemu pomůže. A bojím se o něho protože hodně ‚bláznů‘ spáchavá sebevraždy. Byla bych ráda kdyby se tu někdo našel kdo se vyzná v duchách nebo něco podobného zažil :(

Psychiatr muze to byt psychodiagnosa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2734
21.12.19 08:16

@Dancca9
Marjánka? Pozvat nějakého vymítače duchů. Kdo tomu věří, tomu by to mohlo pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10001
21.12.19 08:53

Doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu