Zapomenutý tampon - příznaky

Anonymní
20.12.19 18:41

Zapomenutý tampon - příznaky

Ahoj holky, je mi to úplně trapné, ale měla jsem tuhle dostat MS. Byla jsem na party a vypila dost šampusu. Tak jsem měla trochu opičku. Když jsem na tu party šla, měla jsem tampon, co kdyby náhodou, že jo…
Ale druhý den ráno už jsem ho neměla…
Je to 2 den, předevčírem jsem tam byla… Nic mi není, cítím se dobře… Snažila jsem se ho nahmatat, e nic…
A já prostě nevím, zda jsem ho vyndala nebo ne… Je nějaká možnost jak to zjistit, když nechci k MUDr, který má stejné dovolenou?

Díky ????‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12008
20.12.19 18:44

Buď ho zkusí a vytlačit, nebo zajdes k doktorovi. Já bych to nevydržela a šla bych, teď budou mít ale dovolenou už všichni.
No, já mám spíš zkušenost, že nevzdám a zákon má tendenci vypadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:48

Vytlačit jsem zkoušela, ve sprše nahmatat taky a nic… Ale já mám prostě okno…

Ale jako vůbec nic mi není… Cítím se stejně, žádná bolest, zápach nebo tak…

• Citovat
  • Nahlásit
3781
20.12.19 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je mi to úplně trapné, ale měla jsem tuhle dostat MS. Byla jsem na party a vypila dost šampusu. Tak jsem měla trochu opičku. Když jsem na tu party šla, měla jsem tampon, co kdyby náhodou, že jo…
Ale druhý den ráno už jsem ho neměla…
Je to 2 den, předevčírem jsem tam byla… Nic mi není, cítím se dobře… Snažila jsem se ho nahmatat, e nic…
A já prostě nevím, zda jsem ho vyndala nebo ne… Je nějaká možnost jak to zjistit, když nechci k MUDr, který má stejné dovolenou?Díky ????‍♀️

Ja myslim, ze uz je davno venku. Proste jsi se zcakala a zapichala jsi si. Pred pichackou jsi sla na toaletu a vytahla.

Zjistis to jednoduse. Vem si domu chlapa at ti protahne trubky. Bud na nej narazi nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 18:52

Já si myslím, že bys to nepřehlídla… minimálně bys ho nahmatala ( pokud to nebyla mini velikost), prstem dosáhneš prakticky všude, už by byl extra nacucaný, podle mě by tě i tlačil - já to teda vždycky cítím. Navíc mi osobně má při zvětšování objemu tendenci klesat až vypadnout… myslím, žes ho vyndala automaticky, akorát ti to teď hlodá a čím víc o tom přemýšlíš, tím jsi nejistější.

Příspěvek upraven 20.12.19 v 18:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:53

Taky se mi stalo, že jsem jednou byla pít a ráno když jsem se vzbudila tak jsem nevěděla jestli jsem si ho vyndala, jak zblázněná sem se ho pořád snažila nahmatat.Ale bylo to jen v hlavě, když je člověk opilej, tak dělá některé věci automaticky a ani o tom neví. Ale v hlavě sem šílela tak týden no😁Jestli si nejsi jistá, tak si ho zkus nahmatat, ono by tě asi po pár dnech začalo pěkně bolet břicho.

• Citovat
  • Nahlásit
1093
20.12.19 18:54

Podle me by uz vypadl davno.ja kdyz necham dyl tampon, tak povyleze sam jak se nasakne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:56

Asi ano… Pro některé komentáře výš - chlapa mám, dokonce i dvě děti a rozhodně jsem ten večer s ním nespala :D

Jinak asi ano holky… Taky si myslím, že by tlačil a bolelo mě břicho… I by to asi zapachalo…

Počkám ještě 2 dny, pokud bude vše ok, přestanu plášit.. Jinak byl mini, ale myslím, že minimálně tu šňůrku bych nahmatala… Ale víte co 🤦‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
394
20.12.19 19:04

Neber si tampon „co kdyby náhodou“. Ber si ho jen když to opravdu máš. A když zatlačíš na bobku ve sprše s roztaženými koleny od sebe a nic nenahmatáš, tak tam nejspíš nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 19:12

Stejně jsem nervózní… Ale prostě fakt mi nic není, cítím se dobře… Počkám a když to bude i za 2 dny ok, tak myslím, že se není čeho bát

• Citovat
  • Nahlásit
3781
20.12.19 19:13
@Anonymní píše:
Asi ano… Pro některé komentáře výš - chlapa mám, dokonce i dvě děti a rozhodně jsem ten večer s ním nespala :D

Jinak asi ano holky… Taky si myslím, že by tlačil a bolelo mě břicho… I by to asi zapachalo…

Počkám ještě 2 dny, pokud bude vše ok, přestanu plášit.. Jinak byl mini, ale myslím, že minimálně tu šňůrku bych nahmatala… Ale víte co 🤦‍♀️

Vzdyt mas okno ne? Tak jak to muzes tak na beton vedet.

Mas chlapa, tak at te prostouchne a uvidis jestli na neco narazi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 19:18

Tak zas takový okno nemám… Manžel mě vyzvedával a já byla poslušná 👍 ale na sex s ním jsem se vážně nemohla 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
3781
20.12.19 19:29
@Anonymní píše:
Tak zas takový okno nemám… Manžel mě vyzvedával a já byla poslušná 👍 ale na sex s ním jsem se vážně nemohla 🤣

Nikdo nerika, ze jsi obcovala s manzelem :lol: jak te vyzvedl, tak uz jsi byla poslusna bez tamponu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
20.12.19 19:33

Já teda furt nechápu, kam by se ten tempo měl podle Vás schovat. Když se prohmatnu prstem, tak přece dostanu úplně všude. Nebo to máte někdo jinak? A čipkem by se snad až do dělohy neprotlačil, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
20.12.19 19:50

Ne, tampon se fakt nikde nezasekne. Nasaje se a vyleze při tlačení. I v návodu je napsáno, že kdyby se vytrhla šňůrka, tampón se vytlačí. Ale chápu, mě se jednou stalo, že jsem měla zavedený dva a vůbec nechápu, jak je to možný 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat