Zatím nedoručený balíček - česká pošta

180
20.12.19 14:08

Zatím nedoručený balíček-česká pošta

Holky, nemáte přehled, jaký je nejzašší termín doručení obyčejného balíku?
Něco sem si objednala přes sbazar, udajně minulou středu posláno, a doma nic. Poštu pravidelně obvolávám, i u sousedů sem byla, kdyby něco přišlo a hodili to k nim, at zazvoní.
Sem pěkně naštvaná. Myslíte, že se to ztratilo? Obyčejné balíky mívám vždy do 2 dnů doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3512
20.12.19 14:10

Žádný nejzazší termín u obyčejného balíku snad ani neexistuje. Může jít rok, můžou ho i ztratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
20.12.19 14:10

A jsi si jistá, že ti to ten dotyčný poslal?? Mi přišlo nejpozději do 4 dnu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
20.12.19 14:11

Obyčejně vždy do 3 dnů, ale to nebyly Vánoce. Pokud opravdu poslal, může to přijít bůh ví kdy. Obyčejné balíky teď asi jdou jako poslední..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
20.12.19 14:17

Mě na poště minulý tyden řekli, že obyčejné balíky teď nedoručují vůbec, že až po novém roce. Poslala jsem raději doporučeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
20.12.19 14:22

Ja jsem s tim mela taky problem, nebyl dorucen asi tyden a pak se zjistilo, ze je ulozeny na poste a blbe si napsali jmeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
20.12.19 14:26

Mě naopak paní včera poslala balík a dnes už je doma :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
20.12.19 14:38

Achjo, no když to přijde po novým roce nevadí, jako též mi napadlo, že tyto obyč balíky jdou ted před vánoci asi až na posledním místě. Obyčejně mi to přichází do druhého dne.
Max byl necelý týden, to bylo loni. Hlavně at se to neztratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.12.19 14:51

Mám podobnou zkušenost z loňského roku, také jsem v prosinci čekala na balík (a to doporučený) 3 týdny. Na internetu se mi pouze podařilo dohledat, že zásilka je v přepravě. Vše nakonec v pořádku došlo. Mají toho před Vánocema moc a nestíhají doručovat. Věřím, že vám balík také dojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
20.12.19 14:54
@fea 75 píše:
Achjo, no když to přijde po novým roce nevadí, jako též mi napadlo, že tyto obyč balíky jdou ted před vánoci asi až na posledním místě. Obyčejně mi to přichází do druhého dne.
Max byl necelý týden, to bylo loni. Hlavně at se to neztratí.

Chyba je vůbec posílat obyčejný balík když něco kupujete, jelikož kdyz jste si vybrala obyč. A pošta to ztratí. Nenáleží vám od prodejce náhrada. Obyčejne neposilam nikdy nic uz z principu že nejde sledovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13405
20.12.19 14:55
@fea 75 píše:
Holky, nemáte přehled, jaký je nejzašší termín doručení obyčejného balíku?
Něco sem si objednala přes sbazar, udajně minulou středu posláno, a doma nic. Poštu pravidelně obvolávám, i u sousedů sem byla, kdyby něco přišlo a hodili to k nim, at zazvoní.
Sem pěkně naštvaná. Myslíte, že se to ztratilo? Obyčejné balíky mívám vždy do 2 dnů doma.

Spíš bordel na podací poště, prostě balík kopli někde do kouta nebo pod stůl a leží tam…
Kousek vedle se řeší to samé…
https://www.emimino.cz/…oste-375039/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9837
20.12.19 15:12

Taky je možné, že je to podvod a nic nedostaneš, na Sbazaru je to běžné… Máš číslo balíčku? Pokud se vymlouvají a nechtějí ti říct číslo balíku, tak je to jasné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
20.12.19 15:16

No nechci zatím obtěžovat, má vůbec ten obyč balík číslo, tam asi nejde sledovat nic.
Paní mi akorát napsala, že je to poslané, a víc nic. Docela mi přijde, že ji už obtěžuju, prostě poslala a hotovo.Ty věci stály i s pošt. 270kč, takže když to nedojde, ze světa pro to nepůjdu, no ale moc sem se těšila, byly tam pěkné šaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18003
20.12.19 15:45

@fea 75 No měla si trvat na tom, aby to poslala tak, aby se to dalo sledovat. Já bych si nic takhle poslat nenechala a ani tak nic nikomu neposílám. Pošta za nic neručí a navíc nemáš jak dokázat odesílateli, že to vůbec poslal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9837
20.12.19 18:08

@fea 75 aha, tak 270Kč se dá oželet, ale jinak na Sbazar a Bazoš pozor, prodávající jsou anonymní, nemají žádné hodnocení, nic jim tam nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat