Balík na poště

Anonymní
18.12.19 09:27

Balík na poště

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se s tím dá něco dělat.

Objednala jsem pro děti hračky. Problém je v tom, že leží pátý den na poště v Praze.Jen by mě zajímalo co se s tím dá dělat. Pochybuji o tom, že by mi to doručuji do konce týdne, tak aby to měly holky pod stromečkem. Dá se s tím nějak pohnout, nebo mi nezbývá nic jiného, než doufat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

473
18.12.19 09:30

Zajít tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 09:32

Doufat. V tomhle předvánočním shonu si vůbec nedovedu představit, že by bylo reálné jim někam volat a vymáhat urychlení jednoho konkrétního balíčku, který leží někde v depu. Tím, že máš pracovní den ještě v pondělí, tak si myslím, že by to stihnout mohli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
18.12.19 09:32

Na jaké poště leží? Jestli na vyměřovací, tak je to normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 09:33
@Leo44 píše:
Zajít tam

Jo, to možná taky (ale jestli je to překladní depo, tak nevím, nevím), ale pochopila jsem z toho, že je zakladatelka z nějaké úplně jiné části republiky a balík visí v městě odesílatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7396
18.12.19 09:55

Zavolej si tam. Ja jsem parkrat urgovala a rozhodne to pomohlo. Stane se, ze balik zasantroci a kdyz jim to clovek nepripomene, nestaraji se. Jeste predtim si zjisti na netu, jakou maji lhutu pro doruceni, tusim ze je to prave 5 dni, u zasilek na dobirku o neco dele, ale nevim to uz z hlavy presne. Nicmene je realne, aby vam to do Vsnoc jeste doslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 10:13

Zavolat na poštu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
18.12.19 10:17

Me se to stalo pred 14 dny, balik lezel na poste tyden. Volala jsem nejdriv na depo, ke kteremu spada moje dorucovaci posta. Tam me odkazali na jiny telefonni cislo a druhej den byl balik doma. Urcite volat!
I kdyz teda ono se tam dovolat je taky mazec. Mela jsem tri telefonni cisla a dovolala jsem se asi na dvacatej pokus, stale to nikdo nebral. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
18.12.19 10:29

Pravdepodobne lezi v malesicich v depu. Dnes rikali ze vsechny baliky odeslane 19-20 do vanoc dojdou. A ty co lezi v depu urcite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 10:39

Volala jsem tam a paní mi řekla, že se ČP udělá vše pro to, aby to bylo doručeno do vánoc. Tak jsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
840
18.12.19 11:48

Známá co dělala na poště říkala, že poslední den v práci byly tak dlouho dokud balíky nedoručily.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 14:35

Já jsem taky zvědavá…jelikož bratr mě dnes pověřil nákupem dárků pro rodinu :mrgreen: no..takže ráno objednat a pak se modlit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1502
18.12.19 18:48
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se s tím dá něco dělat.Objednala jsem pro děti hračky. Problém je v tom, že leží pátý den na poště v Praze.Jen by mě zajímalo co se s tím dá dělat. Pochybuji o tom, že by mi to doručuji do konce týdne, tak aby to měly holky pod stromečkem. Dá se s tím nějak pohnout, nebo mi nezbývá nic jiného, než doufat?

Loni asi v půlce listopadu jsem na Bazoši koupil dárek, balík „do ruky“ - na netu se pošta chlubila dodáním do 24 hodin, stálo to o 150,–Kč víc než normální balík. Asi po 10 dnech podle sledování zásilek pořád ležel na podací poště v Praze - Kobylisích. Myslel jsem, že je závada v infosystému, že se balík ztratil, šel jsem zásilku reklamovat v Jihlavě. Tam mi řekli, že to může reklamovat pouze odesílatel. Napsal jsem email odesílateli a v Kobylisích ho prý zjebali co že by chtěl, když je před vánocema… Po reklamaci se to ale hnulo a asi za 3 dny balík došel. Celkem to trvalo cca 20 dnů… :roll: 8)
Takže okamžitě na poštu, nebo spíš zavolat odesílateli, ať to reklamuje, snad ti to dojde ještě včas… Držím palce… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12238
20.12.19 06:36
@Hoa Mai píše:
Zavolej si tam. Ja jsem parkrat urgovala a rozhodne to pomohlo. Stane se, ze balik zasantroci a kdyz jim to clovek nepripomene, nestaraji se. Jeste predtim si zjisti na netu, jakou maji lhutu pro doruceni, tusim ze je to prave 5 dni, u zasilek na dobirku o neco dele, ale nevim to uz z hlavy presne. Nicmene je realne, aby vam to do Vsnoc jeste doslo.

Přesně já taky, loni mi Vodafone posílal telefon zdarma před Vánoci a šílené dlouho visel na depu, tak jsem tam zavolala, zurgovala to a druhy den byl doma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7396
20.12.19 09:22

@bse.pedro reklamaci musí opravdu řešit odesílatel, ale lepší je to nejdřív neřešit reklamací a jen volat a urgovat. To můžeš i jako příjemce a je to jednodušší o to, že nemusíš komunikovat s odesílatelem a čekat, než on to vyřídí. Reklamace má smysl až jako další krok, když urgence nepomůže. Jinak k těm jejich balíkům za příplatky no comment, to je taková sázka do loterie. Jakýkoliv jiný dopravce je spolehlivější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama