Whatsapp - nechodí zprávy přes data

1344
19.12.19 22:28

Whatsapp - nechodí zprávy přes data

Ahoj holky, třeba některá poradí… V poslední době se mi automaticky nezobrazují nové zprávy z whatsappu, pokud jsem na datech. Mam ho povolený, limit dat dostatečný… Pokud whatsapp otevřu, tak mi hned zprávy naskáčou. Je to ale dost nepraktický, jen tak preventivně ho otevírat… Viber a Messenger takto nezlobí. Prolezla jsem už vše v nastavení. Neporadí někdo? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17284
19.12.19 22:31

Četla jsem, že měl teď nějaký problém, že spousta lidí muselo odinstalovat a nainstalovat znovu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
19.12.19 22:42

Pokud v nastavení je vše správně. Doporučuji vymazat mezipamet v nastavení, aplikace
Pokud to nezabere odinstalovat a nainstalovat znovu. Předtím případně udělat zálohu chatu pokud tam máš něco co chceš ponechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48954
19.12.19 22:54

Nemáš nastavený mobil na úsporu energie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
20.12.19 01:29

Ja posledni tyden-dva mam problem s tim, ze musim do ty appky vlezt a pak se opet nejak zapne, naskoci a najednou mi nabehne x zprav. Proste jak kdyby to mela nejakej spaci rezim :roll: hodinu mi zrovna nikdo nepise, tak se to nejak vypne, pak na to po hodce a pul kliknu a uz to lita… zkousela jsem i smazal a stahnout znova a beze zmeny. Zlatej messenger

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
20.12.19 08:02

@lucenka Nemam. Vse povoleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu