Sjednocení promelírovaných vlasů do bíla

3
18.12.19 20:27

Sjednocení promelírovaných vlasů do bíla

Dobrý den, celý život toužím po doslova bílých vlasech. Dřiv jsem nosila vlasy promelírované, takže některé vlasy mám úplně bílé, ale konečky mám do oranžova a “odrosty”melíru mám odbarvené. Chtělo by to ale odbarvit ještě jednou aby byly bílé. Fialový šampon mi udělá pouze fleky, protože chytne jenom na vlasy které jsou již v požadovaném odstínu na konečky ani na odrosty nic.Moje otázka tedy je jak sjednotit? Bojím se odbarvit celou hlavu abych si nezničila ty vlasy co jsou bílé. Jsem z toho už zoufalá. Předem dekuji za rady:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24400
18.12.19 20:34

Jedine dobra kadernice ti poradi a udela, sama toho nedocilis.Je to celkem umeni to mit krasne, nosila jem x let..Nicmene, ted moc bíle nefrci, ale na to ses neptal, ja vím :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30311
18.12.19 20:44
@wildcherry píše:
Jedine dobra kadernice ti poradi a udela, sama toho nedocilis.Je to celkem umeni to mit krasne, nosila jem x let..Nicmene, ted moc bíle nefrci, ale na to ses neptal, ja vím :kytka:.

Ať počká 30 let a zbělá přirozeně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20897
18.12.19 21:21

@natalie_r běž ke kadeřnici, a jestli jsi zoufalá jen z bílých vlasů, tak si pogratuluj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.12.19 21:23
@stinga píše:
@natalie_r běž ke kadeřnici, a jestli jsi zoufalá jen z bílých vlasů, tak si pogratuluj :mrgreen:

Klidně vám tady můžu vyjmenovat další věci, kterých jsem zoufalá:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.12.19 21:25
@wildcherry píše:
Jedine dobra kadernice ti poradi a udela, sama toho nedocilis.Je to celkem umeni to mit krasne, nosila jem x let..Nicmene, ted moc bíle nefrci, ale na to ses neptal, ja vím :kytka:.

Děkuji za komentář :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20897
18.12.19 21:34
@natalie_r píše:
Klidně vám tady můžu vyjmenovat další věci, kterých jsem zoufalá:)

tak co se dá řešit, postupně řeš, co se nedá řešit - asi musíš přijmout a naučit se s tím žít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.12.19 22:09
@natalie_r píše:
Děkuji za komentář :srdce:

Nemas zac :kytka:,at se zadari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.12.19 22:10
@stinga píše:
@natalie_r běž ke kadeřnici, a jestli jsi zoufalá jen z bílých vlasů, tak si pogratuluj :mrgreen:
@Russet píše:
Ať počká 30 let a zbělá přirozeně :mrgreen:

Jako sedy ted naopak frci :lol:..jsem rada za hnedou, nejsnadnejsi udrzba :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 22:13

Holky a co udělat s bílýma, které barvim na černou ( moje původní barva). Chtěla bych to nějak stáhnout, odrůstání nevydržím. Už při 3 cm odrostu vypadám jak plešatá, protože prosvítá růžová kůže. Vlasy mám do pasu. A teď babo raď.

• Citovat
  • Nahlásit
20897
19.12.19 08:03

Nebarvit na černo, ale celé zesvětlit, ať ty odrosty nevypadají tak nápadně, a nenechávej si 3 cm odrosty, to je hrozně moc, musíš dobarvovat častěji a nejlépe u kadeřnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat