Hádky kvůli Vánocům

Anonymní
21.12.19 09:55

Hádky kvůli Vánocům

Ahoj holky,
letos nepřijedu na Vánoce domů a rodiče to nemůžou strávit. Neviděli mě od března. Tyhle Vánoce jedu na lyže s přáteli a přítelem. Byla to rychlá změna plánu, ale tak proč ne? Máma psala, že otec je nas..anej, že jsou mi přednější lyže než-li rodina. Pak mamka začala s výslechem, že proč na lyže když jsem na nich nikdy nestála a odkud seženu obleční na svah a tak podobně. Tak jednoduše, oblečení mám a lyže se dají půjčit. Vzápětí se zase ptala „Přijedeš“? Jako, já nevím čemu nerozumí, ne, nepřijedu. Všichni jsou velice uražení, tak ať jsou.
Zachovala jsem se špatně? Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9891
21.12.19 10:00

Ano, podle mě jsi se zachovala špatně a jako sobec. Aby jsi neměla tolik slušnosti a nepřijela domů tři čtvrtě roku, to je úlet. To i bratránek z druhého konce světa létá za rodiči častěji. Takže ano, v mých očích jsi se zachovala hnusně, kdyby tohle udělalo mé dítě, jsem z toho rozhozená taky a manžel reaguje jinak, takže ten by byl naštvaný jako tvůj táta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101

Podle me nezachovala. Myslim, ze si kazdy muze zvolit jak chce svatky travit. Neni povinnost drepet u popelky a cpat se rizkem.
Jediny duvod, proc travime svatky doma je ten, ze dcera na jeziska veri a byla by zklamana, ale az verit nebude, tak 20.12 odletime nekam na dovcu.
Jen byt tebou bych zduraznila rodicum, ze je mam rada a ukazala bych se tam casteji nez 1× rocne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766

A to jsi ta tech 10 mesicu nemela cas se aspon jednou stavit? Nedivim se jim ani trosku. Dej jim aspon jiny termin, kdy prijedes a ten uz nerus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49495
21.12.19 10:01

Jako žes od března měla poprvé k rodičům přijet až na Vánoce a na poslední chvíli to zrušila kvůli lyžování, které jsi nikdy nepraktikovala? Jo, jako matka bych teda mrzutá byla opravdu velmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51001
21.12.19 10:04

No mělas jim to asi dát vědět dříve, aby s tím počitali a jezdit na návštěvu časteji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
21.12.19 10:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
letos nepřijedu na Vánoce domů a rodiče to nemůžou strávit. Neviděli mě od března. Tyhle Vánoce jedu na lyže s přáteli a přítelem. Byla to rychlá změna plánu, ale tak proč ne? Máma psala, že otec je nas..anej, že jsou mi přednější lyže než-li rodina. Pak mamka začala s výslechem, že proč na lyže když jsem na nich nikdy nestála a odkud seženu obleční na svah a tak podobně. Tak jednoduše, oblečení mám a lyže se dají půjčit. Vzápětí se zase ptala „Přijedeš“? Jako, já nevím čemu nerozumí, ne, nepřijedu. Všichni jsou velice uražení, tak ať jsou.
Zachovala jsem se špatně? Co myslíte?

Nevím, jaké vztahy jste měli v rodině, že ti nevadí od března nevidět rodiče a na Vánoce si změníš plány a ještě se divíš, že jsou naštvaný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
21.12.19 10:06

Zřejmě s tebou počítali, když to tak vždycky bylo. Nedivím se, ze jsou naštvaní, na druhou stranu každý má právo zvolit si, kde a jak stráví Vanoce. Ale asi by bylo byvalo lepší, kdyby to vedeli vic dopredu, coz neslo, no ja bych jim to nedokazala udelat, ale o mě tu nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Divné není to že chceš strávit vánoce po svém ale to že si nebyla schopna se trictvrte roku zastavit se za rodičema. Možná kdyby si byla schopna se tam aspoň raz za měsíc ukázat nereagovali by tak jak reaguji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@maja45 Můj vztah vůči nim dobrý není. Já je vidět nepotřebuji, jsem ráda, že jsem od nich co nejdál.

• Nahlásit
  • Citovat
23564
21.12.19 10:07

Me by si jako matce, ktera ti tvuj cely zivot chystala krasny Vanoce a nestala ti za to prijet ani ted, po deseti mesicich, ublizila. Nevim, jaky mate vztahy ovsem.Za me je to hnusny teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23696

Myslím, že zachovala. Rodiče se na tebe asi těšili, když jsi tam tak dlouho nebyla a ty najednou zrušíš i takový důležitý svátek jako vánoce, kdy má být rodina spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269

...

Koukej rodiče navštěvovat častěji! Odmala se s tebou piplali, dělali co ti na očích viděli…pak si slečna vyroste a frrrr, už ji neviděj. To je fakt blbý! Doufám, že moje dcera to takhle praktikovat nebude :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
21.12.19 10:08
@Anonymní píše:
@maja45 Můj vztah vůči nim dobrý není. Já je vidět nepotřebuji, jsem ráda, že jsem od nich co nejdál.

Jestli ti zpusobili v detstvi traumata, ublizovali, tak to chapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
21.12.19 10:08

Ano, přijde mi to sobecké a neslušné. Vidět se s rodiči 1× za trictvrte roku a na poslední chvíli to zrušit, protože JÁ chci na lyže :think: Aspoň rodičům navrhni jiný termín během vánočních svátků. Vánoce jsou svátky, kdy má být rodina spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama