Sportissimo - reklamace

46669
29.2.16 14:10

Sportissimo - reklamace

Holky, prosím vás spíše o zkušenosti…

Před měsícem jsem reklamovala ve Sportissimu zimní boty, které se rozbily po dvou vzetích na nohu 8o. Merrelky původně za 2600,– zlevněné o polovinu. Za ty prachy bych čekala kvalitu, ale co už.

Vzali mi je na reklamaci, vyplnila jsem, že chci vrátit peníze, ale to mi samozřejmě řekli, že určí oni.
Reklamace je uznaná, vyřízená, tak jsem tam volala, jak je vyřízená a prý si mám přijít vybrat jiné zboží v té hodnotě. Na to ale odmítám přistoupit, protože mám nárok na vrácení peněz, vrácení opravených původních bot nebo výměnu za stejné boty nové, což mi dneska potvrdili i na čoi, kam jsem si pro jistotu volala. Prý tím, že mi vzali boty na reklamaci, uznali vadu, a tím pádem mám nárok na výše uvedené. Nemůžou mě prý nutit a donutit k tomu, abych si vybrala něco jinýho. Což ani nechci už v tom obchodě…
Madam ve Sportissimu o tomto nechtěla slyšet, byla nepříjemná, až sprostá a prý se o tom se mnou nebude bavit po telefonu 8o

Zítra tam jdu osobně, očekávám, že u mé reklamace už má červeným písmem napsáno „kráva pitomá“.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? A jak to nakonec dopadlo?
Nechci se nechat jen tak utáhnout na vařené nudli…

Předem díky za reakce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

397
29.2.16 14:14

Řekni jim, ať ti to dají písemně (že odmítají vrátit peníze a musíš si vybrat jiné zboží), abys to mohla předat právníkovi a poslat na ČOI. Na to slyší všude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
29.2.16 14:16

@KPKristy prostě se nedej.. mám podobnou zkušenost, nakonec stačilo říct, že čoi to jistě bude zajímat a ono to šlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
29.2.16 14:16
@Anonymní píše: Řekni jim, ať ti to dají písemně (že odmítají vrátit peníze a musíš si vybrat jiné zboží), abys to mohla předat právníkovi a poslat na ČOI. Na to slyší všude…

Určitě mám v plánu s tou čoikou vyrukovat, pokud to nepůjde po dobrém. Nejsem zvyklá dělat někde bordel nebo se hádat, ale tady jsem evidentně v právu a ona se mnou v tom telefonu fakt mluvila jako s debilem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
29.2.16 14:17

Ahoj. Já u nich nakupuji různé zboží a často a nemám problém ani s reklamaci. Vracela jsem botasky. Rozlepovaly se. Vzaly si je na reklamaci. Měly je tam přesně 4 týdny a pak mi vratili peníze. Já je tam nakonec částečně nechala ua boby prcka ale nemusela jsem :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
29.2.16 14:17

@martina.se, bezva, bezva, zkušenosti sem! :D

Já mám právě jen takové zkušenosti, že se dá domluvit slušně a zatím vždy jsem se svých práv domohla v klidu. Tady to na klid moc nevypadá, tak už se třesu předem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
29.2.16 14:18

Ja tedy reklamovala ve sportisimu 2×, dali mi vybrat z tech jejich moznosti (vymena zbozi, vrraceni penez) a vzdy bez problemu vratili :nevim: Zas je to holt jen o lidech. Nedala bych se, oni to proste zkousi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
29.2.16 14:19
@LLLL píše:
Ja tedy reklamovala ve sportisimu 2×, dali mi vybrat z tech jejich moznosti (vymena zbozi, vrraceni penez) a vzdy bez problemu vratili :nevim: Zas je to holt jen o lidech. Nedala bych se, oni to proste zkousi…

Na výměnu zboží jsem ochotná přistoupit pouze tehdy, pokud mi dají ty boty stejné. Což mi nedají, protože je už nemají, že. Jiné nechci a ani chtít nemusím. Teď právě jen záleží, jaká bude domluva :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
29.2.16 14:20

Vidíš to, já tam nakupuji boty často a nikdy jsem s reklamací neměla žádný problém, mám odtud vlastně spoustu věcí, obvykle vydrží, reklamovala jsem asi 2× a pokaždé v klidu. Měla jsem ten krám kousek od práce, byla jsem tam furt :mrgreen:

Udělala bych to jak píše anonym, i když nevím, co je na té informaci citlivého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
29.2.16 14:20

Já jsem tam reklamovala zimní komplet. Dceři se po 3 vzetí udělala malá dírka na bundě, jakoby na látce co překrývala cvok. K mému velkému překvapení reklamaci vyřídili asi za 14 dní a dostala jsem na výběr jestli si chci zboží nechat a že mi vrátí 30% ceny nebo vrátit peníze. Vybrala jsem si peníze a i pán co se mnou tu reklamaci vyřizoval, tak mi to radil. Říkal, že to dle něj vypadá na vadu z výroby (nekvalitní materiál ) tak ať si raději vezmu peníze, aby se dceři za chvíli neudělala díra jinde. Takže já byla spokojená. Čekala jsem něco co píšeš a mile překvapili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
29.2.16 14:22
@KPKristy píše:
@martina.se, bezva, bezva, zkušenosti sem! :DJá mám právě jen takové zkušenosti, že se dá domluvit slušně a zatím vždy jsem se svých práv domohla v klidu. Tady to na klid moc nevypadá, tak už se třesu předem :mrgreen:

třeba tam dojdeš, bude tam kdos jiný a nebude mít nejmenší problém.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
29.2.16 14:24
@martina.se píše:
třeba tam dojdeš, bude tam kdos jiný a nebude mít nejmenší problém.. ;)

Nejspíš jo, ta vedoucí na telefonu mi říkala, že až přijdu, tak tam určitě bude jiná vedoucí, se kterou se mám domluvit. Asi mají každý den jinou vedoucí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
29.2.16 14:25

@radkka, taky tam nakupuju často. Klukům sportovky a sandály jedině tam a nikdy nebyl problém.. dokonce jsem tam nikdy nic nemusela reklamovat..

Příspěvek upraven 29.02.16 v 14:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 14:25

Zažila jsme to v CCC, také mi to madam říkala, souhlasila jsem jen za předpokladu, že dostanu ty samé boty. Dokonce mi nabízela, že na to mám 6m, abych si něco v ceně vybrala. Prostě jsem si stála na svém, že chci peníze, nakonec mi je dala :mrgreen:.

Nedej se! Slušně, ale bránit svá práva.

• Citovat
  • Upravit
1171
29.2.16 14:27

Tak my jsme reklamovali několikrát a pokaždé nám dali peníze na ruku zpět. Jednou jsme si tam hned vybrali jiné botky, ale to jsme nemuseli. Řekni, ať ti to dá písemně, že ti nechce vrátit hotovost, a uvidíš jak otočí. Jeden z důvodů může být, že jsou tam placeni z tržby a proč tě nedonutit jim tam nějakou udělat, že? S tím už jsem se také setkala, ale ne ve Sportissimu, tam jsem žádný problém nikdy neměla. Ale určitě na to nemají nárok, pokud byla reklamace uznaná, peníze ti musí dát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama