Sportka - Podvod? Dá se vyhrát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 13:46
Sportka...podvod?da se vyhrat?

Xkrat jsem dala sportku s nikdy jsem nevyhrala ani korunu…ja jste na tom vy? Myslite, ze je to podvod, nebo se opravdu da vyhrat? Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 30.04.19 13:49

Jedná známá vyhrála něco kolem 20 mil, štěstí ji to moc nepřineslo, ihned se na ni nalepili vyzirkove, každý chtěl půjčit, stali ji před domem, nakonec se z malého města musela odstěhovat, bylo to strašný ta závist, její chyba, že to netajila, ale to je jen jedna, jinak nikdo.

jessikka
Extra třída :D 11095 příspěvků 30.04.19 13:50

Určitě se dá vyhrát, o tom nepochybuji. Ale tam šance je menší, než že do tebe uhodí blesk. Nebo sis myslela, že čím víckrát vsadíš, tím je větší šance? Šanci bys zvýšila (i když naprosto minimálně) více sázkami během jednoho tahu. Naopak ten, kdo vsadí poprvé, má stejnou šanci vyhrát jako ty, která vsázíš po sto padesáté.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 30.04.19 13:53

Kdysi jsme na střední počítali možnost výhry ani ne na první, ale na druhou a bylo to někde kolem 0,000001 neznám nikoho kdo by v okruhu známých vyhrál víc jak 5 tis. Já sama jsem vyhrála max 500 :nevim: těm co vyhrají výhru přeji ale asi to moc štěstí neprinese :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 13:53

Není to podvod, několik let jsem tam pracovala. Je to prostě loterie, náhoda.

jessikka
Extra třída :D 11095 příspěvků 30.04.19 13:56
@VerčaZav píše:
Kdysi jsme na střední počítali možnost výhry ani ne na první, ale na druhou a bylo to někde kolem 0,000001 neznám nikoho kdo by v okruhu známých vyhrál víc jak 5 tis. Já sama jsem vyhrála max 500 :nevim: těm co vyhrají výhru přeji ale asi to moc štěstí neprinese :nevim:

Myslím, že to je útěcha především těch, co sází a nevyhrají. Nemyslím si to. Každý jsme zodpovědní za svůj život a svoje štěstí, nevím, proč by něco tak materiálního a přízemního, jako je výhra většího obnosu peněz, měla něco provést se štěstím daného člověka.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1211 příspěvků 30.04.19 13:56

Ja sazim asi rok vzdy v nedeli stejna cisla.Za ten rok jsem vyhrala parkrat kolem stovky (+-) a asi trikrat neco kolem 700 kc.
Moji rodice tyto čísla sazela předtím uz asi třicet let a nikdy nic velkeho jen obcas neco jako ja.
Jednou to ale prijit musi :D

Příspěvek upraven 30.04.19 v 13:58

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 30.04.19 13:58
@Anonymní píše:
Xkrat jsem dala sportku s nikdy jsem nevyhrala ani korunu…ja jste na tom vy? Myslite, ze je to podvod, nebo se opravdu da vyhrat? Dekuji

Cos měla z matiky? :mrgreen:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 30.04.19 14:02

@jessikka kolegyně kdysi říkala že jeji známí vyhrál kolem 2,5 mega no a přišel 2* o manželky obě zemřely na rakovinu :nevim: navíc jak už tu někdo psal jakmile se o tom dozví blízké okolí začne kolotoč závisti a žadonění o pár korun a člověku to přinese spíš starost :nevim: já sama to zkusila parkrat, ale pak si řeknu, že mám zdravou rodinu a to je štěstí… holt si prachy musím vydělat :lol:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 30.04.19 14:04

Mnohem lepší otázka je, kdybys vyhrála třeba jak bys postupovala, aby to ty a tvoje rodina vlastně přežila.

Michelle_M
Závislačka 2680 příspěvků 30.04.19 14:04

Nevíte někdo, jestli existuje nějaká statistika nejčastěji tažených čísel a jestli některá chodí výrazně častěji? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 14:05

Sportka je loterie. Nejvyšší výhru nevyhraje jen tak někdo statisticky na nejvyšší výhru je nejmenší. Máš větší pravděpodobnost, že do tebe 5× udeří blesk než že vyhrajes nejvyšší ve sportce. Nicméně podvod to není, lidé opravdu vyhrávají i v mém okolí i když ne tolik. Nikoho kdo by vyhrál víc než 5 milionů neznám. Do Sazky si ale pro výhry lidi chodí, ale výhradně anonymně právě kvůli rodině, známým atd co by z nich loudili peníze logicky. Anonym jsem zaměstnanec této sázkové firmy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 14:06
@Michelle_M píše:
Nevíte někdo, jestli existuje nějaká statistika nejčastěji tažených čísel a jestli některá chodí výrazně častěji? :mrgreen:

Statistika je k dispozici na stránkách Sazky.. Statisticky jsou více tazena čísla na 20. I je zde vyšší pravděpodobnost výhry. Nevyplácí se sázet čísla 1,2,3,4,5,6 protože i kdyby to padlo, tak každý tah je dává tolik lidí, že se výhra mezi ně bude dělit a tak je minimální…

Uživatel je onlinerokris
Echt Kelišová 7534 příspěvků 30.04.19 14:07
@Michelle_M píše:
Nevíte někdo, jestli existuje nějaká statistika nejčastěji tažených čísel a jestli některá chodí výrazně častěji? :mrgreen:

Existuje.

jessikka
Extra třída :D 11095 příspěvků 30.04.19 14:07

@VerčaZav Jsem přesvědčená, že rakovina jeho manželek s jeho výhrou nesouvisela. Leda by on zemřel, o tom by se pak dalo uvažovat.
To, že se na tebe pak můžou nalepit různá individua je fakt, ale je na tobě, jak s tou situací naložíš - s osobním štěstím to nemá co dělat. Pokud ti to štěstí pokazí, tak je to proto, že jsi to dopustila.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama