Šéf mi pořád píše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 10:33
Šéf mi porad pise

Dobrý den, měla bych nastoupit do zaměstnání v červnu, pracovat jako asistentka reditele, jenže ten mi teď porad píše sms večer, prvně takové normální s pak i už takové urazejici, už kvůli tomu se mi tam nechce nastoupit, druhý den se mi zase omluvil, ale i tak, že když budu hodná a šikovná, může mi upravit pracovní dobu, jak budu potřebovat kvůli dětem, ci by jste si k tom mysleli?? Hodná a šikovná? nastoupili by jste?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15884 příspěvků 30.04.19 10:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych nastoupit do zaměstnání v červnu, pracovat jako asistentka reditele, jenže ten mi teď porad píše sms večer, prvně takové normální s pak i už takové urazejici, už kvůli tomu se mi tam nechce nastoupit, druhý den se mi zase omluvil, ale i tak, že když budu hodná a šikovná, může mi upravit pracovní dobu, jak budu potřebovat kvůli dětem, ci by jste si k tom mysleli?? Hodná a šikovná? nastoupili by jste?

No. Asi by se mi tam nechtělo. Bála bych se, co tím pojmem hodná a šikovná myslí… :P Abys nebyla jeho hračka.

Náměsíčná
Závislačka 4381 příspěvků 30.04.19 10:43

Pokud neumíš nastavit hranice tak bych nenastoupila. Už teď si testuje co si může dovolit.

Sallyna
Kecalka 228 příspěvků 30.04.19 10:54

Jak pise sms? To uz mas sluzebni mobil? Nebo na soukromy? V kazdem pripade to neni profesionalni chovani. Pokud chce vyridit nejake formality tykajici se nastupu, pak se jedna o jeden telefonat. Ostatni je, podle meho osobniho nazoru, za hranici pracovniho pomeru. Nastoupit muzes, ale cekala bych cokoliv. Odejit muzes i po tydnu.

ivašot.
Echt Kelišová 7917 příspěvků 30.04.19 10:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych nastoupit do zaměstnání v červnu, pracovat jako asistentka reditele, jenže ten mi teď porad píše sms večer, prvně takové normální s pak i už takové urazejici, už kvůli tomu se mi tam nechce nastoupit, druhý den se mi zase omluvil, ale i tak, že když budu hodná a šikovná, může mi upravit pracovní dobu, jak budu potřebovat kvůli dětem, ci by jste si k tom mysleli?? Hodná a šikovná? nastoupili by jste?

Asi by mě to odradilo.
Z pozice zaměstnavatele říkám, že bych si tohle vůbec nedovolila. Pokud bych nově nastupujícímu zaměstnanci nutně potřebovala něco upřesnit nebo od něj něco doplnit, tak mu normálně zatelefonuji případně napíšu e-mail. A vyřeším to naráz a nebudu otravovat opakovaně, natož večer.

alilauter
Kecalka 387 příspěvků 1 inzerát 30.04.19 11:05

Pokud nutně nemusíš, tak bych nenastupovala. On si zjevně pod pojmem asistentka představuje něco jiného. Pokud má firma takové šéfy, nic dobrého nečekat. Že to ale zkouší ještě před nástupem, to je teda síla.

Vercsi148
Kecalka 339 příspěvků 30.04.19 11:08

A jak tě v původní smsce urážel?
Zkouší, co si může dovolit. Někdy tento typ lidí má pocit, že si k podřízenému můžou dovolit cokoliv…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 11:12

@Vercsi148 tak třeba jsem se normálně zeptala na pracovní náplň, co přesně obnáší a on napsal- nebojte kouřit nemusíte!.Tak toto mě už dost zarazilo.

hani28
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 30.04.19 11:18
@Anonymní píše:
@Vercsi148 tak třeba jsem se normálně zeptala na pracovní náplň, co přesně obnáší a on napsal- nebojte kouřit nemusíte!.Tak toto mě už dost zarazilo.

A to takove veci resite pres sms? To jste neresili na pohovoru? Co na to manzel? Ja bych tam nenastoupila, pokud vylozene nemusis z financnich duvodu. A pokud bych nastoupit musela tak uz ted bych zacala hledat neco jineho. A sms bych nemazala, nechavala bych si je jako dukaz kdyby neco.

Vercsi148
Kecalka 339 příspěvků 30.04.19 11:21
@Anonymní píše:
??? No tak to je buran první kategorie.
Nechápu teda, že řešíte pracovní náplň po smskách… Celé je to divné. Bych to tipovala na nějakou pidi firmu, kde to funguje bůh ví jak…
Nenastoupila bych.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 11:24

@hani28 ano na pohovoru jsme to řešili, ale byla jsem tak nervózní, že jsem se pak ještě zeptala, když mi psal, aby to trošku podrobněji rozvedl. Manželovi jsem to neřekla, nikomu, sama jsem z toho byla vedle a nevěděla, ck si o tom myslet.jj,sms nemůžu raději.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 30.04.19 11:27

Je to jen ředitel pobočky, nebo je úplně nejvyšší, kdyby to byl jen ředitel pobočky, napsal bych na centrálu co za hovado tam mají a screeny sms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 11:31

@zuracz1 je to jen ředitel pobočky, já právě na toto nemám žaludek, ty sms jsem si několikrát četla, jestli jsem to blbě nepochopila, ale jak vidím, tak ne

karkarka
Závislačka 3663 příspěvků 30.04.19 11:35
@Anonymní píše:

No vidíš kouřit mu nemusíš. staci kdyz roztahnes nohy. Ani by me nenapadlo do takoveho zamestnani nastoupit.

elinka90
Závislačka 2701 příspěvků 1 inzerát 30.04.19 11:37

Na misto bych nenastoupila, napsala bych na cetralu pobocky jak uz tu bylo zmineno.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama