Stále chce kojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 10.08.18 19:29
Stale chce kojit

Zdravim, mam 6 denní holcicku, ktera chce kazdou hodinu nakojit, mleka mam hodne, uz v porodnici mala pila 80, ale ted.se naji, vypije opravdu hodne, usne a za hodinu chce zase ale uz min a takhle to jde cely den…
Prsa uz mam snad uplne prazdny…

Nekdo nejakou radu co s tim?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 10.08.18 19:34

Nic, koj jak si řekne, běžné je kojit co dvě hodiny když bude starší. Novorozenec je přisátý skoro non-stop

GirlsNick
Kecalka 368 příspěvků 10.08.18 19:34

Ahoj já mám to samé, akorát mám 14 denní holčičku, přes den jen kojim a k večeru to ustane.. myslím, ze to je tím vedrem… Nevím kolik toho vypije, ale třeba 10 min saje pak usne a za hodinu (občas ani ne) znova…

Helileli
Závislačka 2953 příspěvků 10.08.18 19:35

Vždycky jsem kojila dle potřeby. Má malinký žaludek, mateřské mléko je pro ni lehko stravitelné. Uvidíš, že po šestinedělí se intervaly trochu natáhnou ;)

GirlsNick
Kecalka 368 příspěvků 10.08.18 19:35
@pikola píše:
Nic, koj jak si řekne, běžné je kojit co dvě hodiny když bude starší. Novorozenec je přisátý skoro non-stop

Já bych rekla, ze je to normální, ne? U takhle malých miminek? :)

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 10.08.18 19:36

@Nikiiis Ahoj, na to je snad jen jediná rada - kojit, kojit, kojit ;)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 19:38

Normalni, navic ty horka.. se to casem bude prodluzovat. Neboj, prsa ti uplne nevycucne

Eli45
Stálice 95 příspěvků 10.08.18 19:49

Ahojky ja mam zas to ze se nakoji pak bojujeme s rihnutim a mezi tim se zas probere a chce zas … takze kojim treba na trikrat .. kdybych nedavala rihnout tak spi uz po prvnim nakojeni ale takhle je to boj :?

ahhotep
Kecalka 333 příspěvků 10.08.18 19:51

normální :) můj byl taky snad nonstop, jak tu píšou, bude se to prodlužovat

viky23
Neúnavná pisatelka 16318 příspěvků 10.08.18 19:51

Je to naprosto normalni. Kojila jsem vsechny tri deti klidne co pulhodiny, az povyrostou zvetsi se i intervaly.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 19:52

@Eli45 a je nutne davat rihnout? Dela ji to nejaky problem kdyz nerihne?

Eli45
Stálice 95 příspěvků 10.08.18 19:54
@nenivolnynick píše:

Vetsinou se pak poblinka a take nas pak trapi prdiky :?

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 10.08.18 19:58
@nenivolnynick píše:

Moje třeba usínala u kojení v leže a krkat jsem ji nedávala, neblinkala a byla spokojená. Může je pak bolet břicho atd, záleží teda na konkrétním dítěti.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 20:01

@pikola no proto se ptam.. ptz je spousta maminek, ktere to delaji jen ze „se to pry musi“

@Eli45 hm to je pak blbé :?

chaela
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 2 inzeráty 10.08.18 20:02

Já teda půjdu proti proudu. Moji oba kluci taky "chtěli kojit co hodinu, někdy i min. Ale ono kojení po min než hodině a půl, ideálně dvou hodinách, není vhodné, protože se pak miminum v břiše míchá natravene a čerstvé mléko, z toho je bolí břicho a brečí, maminky si to vyloží jakože mají hlad, dají jim znovu najíst, znovu se jim to v břiše míchá a tak pořád dokola. Ono ne každý pláč znamená hlad, zkusila bych jiné metody uklidnění a s kojení počkat.
Ano, je normální, že se novorozenec koji často, zvlast ted ve vedrech, ale vseho s mírou. Pokud má tvrdé a nafoukle bříško, nejspíš ho bolí. Radim tedy prozkoumat to bříško a aspoň vyzkoušet natáhnout ty intervaly.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >