Státnice - bez nalíčení, nevadí to?

Anonymní
31.10.20 15:15

Státnice -bez nalíčení

Prosím pěkně, přijela jsem do Prahy bez líčidel. V pondělí mám státnice. Myslíte si, že je to faux pas či byste se raději namalovaly? Asi je to stupidní otázka, ale nikdy na žadnou zkoušku jsem bez líčidel nešla, natož na státnici, ale naxdruhou stranu nechce se mi dávat 6 stovek za základní věci..Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5539
31.10.20 15:16

Tohle je nějaká provokace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 15:17
@Pavlička píše:
Tohle je nějaká provokace?

Není, opravdu se mi to stalo, není to fake.

• Citovat
  • Nahlásit
1073
31.10.20 15:19

Pokud pujdes nenalicena, urcite se nic nestane… Problem spis muze byt v tom, ze se nebudes citit komfortne (tak bych to asi mela ja)… Takze bych si koupila treba alespon tuzku a rasenku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9902
31.10.20 15:20

Bez šminek to rozhodně neuděláš. Vždyť tě ani nepoznaji. Tak šup do drogerie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53790
31.10.20 15:22

Na nakup stejne moc casu nemas.
Mi by takhle drobnost znervoznila. Takze obyc. krem Niveu, rasenku, pastelove stiny bych si koupila. To se neztrati :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
31.10.20 15:24

Koupila bych si aspon rasenku, bez zbytku se obejdu, stejne se nosi rousky, tak aspon ty oci zvyraznit :nevim: to je otazka stovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76778
31.10.20 15:26

Jako chapu, ze muze byt problem nemit treba bryle, nebo kus slusneho obleceni, ale sminky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
31.10.20 15:27
@Anonymní píše:
Prosím pěkně, přijela jsem do Prahy bez líčidel. V pondělí mám státnice. Myslíte si, že je to faux pas či byste se raději namalovaly? Asi je to stupidní otázka, ale nikdy na žadnou zkoušku jsem bez líčidel nešla, natož na státnici, ale naxdruhou stranu nechce se mi dávat 6 stovek za základní věci..Díky moc

Ty se bojíš, že Tě bez nalíčení komise nepozná na fotce v indexu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63213
31.10.20 15:30
@j.a.n.i1 píše:
Jako chapu, ze muze byt problem nemit treba bryle, nebo kus slusneho obleceni, ale sminky :zed:

nekdo je bez nich jako nahy, ale v tom připadá nechápu, jak na ne muže zapomenout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76778
31.10.20 15:33

@Venetia Jasne, ale i tak je to tomu okoli celkem fuk. Podstatne je, jestli bude neco umet a prijde v mezich normy slusne oblecena, zbytek komise resit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 15:34
@aquarian píše:
Ty se bojíš, že Tě bez nalíčení komise nepozná na fotce v indexu? :mrgreen:

Ne, ja se prave temer vubec nemaluji, ale na svatecni prilezitosti si myslim, ze je to zaklad.mam vyhodu v tom, ze mam vyrazne oci.

• Citovat
  • Nahlásit
22712
31.10.20 15:35
@Anonymní píše:
Ne, ja se prave temer vubec nemaluji, ale na svatecni prilezitosti si myslim, ze je to zaklad.mam vyhodu v tom, ze mam vyrazne oci.

vždyť budeš v roušce, a pokut máš výrazné oči, co ještě by sis chtěla líčit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
31.10.20 15:36

Řasenka a tužka na oči. Já bych na státnice ani jinou zkoušku nenamalovaná nešla. Věř, že první dojem udělá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53790
31.10.20 15:37
@Venetia píše:
nekdo je bez nich jako nahy, ale v tom připadá nechápu, jak na ne muže zapomenout

Nervozita. To se muze stat. Jela jsem teda az v den statnic. Musel mi vezt chlap, protoze cestou mi bylo zle :poblion:. Nevim kolikrat jsem se divala, jestli mam u sebe obcanku a rodny list.
Kolega byl tak nervni, ze nevedel kde dal flesku, kde mel celou prezentaci. Takze vse obhajoval bez pripravy. Nasel ji v tasce az pozdeji.
Proste nekdo je v beznych situacich ok, ale tohle nas rozhodi. Asi ta zodpovednost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat