Reklama

Státnice za 14 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:13
Státnice za 14 dni

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli jste některá z Vás stihla naučit se státnice za 14 dnů. Já jsem nešla na jarní termín neboť jsem rodila. Pak jsem s malou byla úplně hotová pořád plakala a bylo to špatne. Teď mi mamka řekla že mi ji pohlídá at se můžu učit. Ale já mám 70otazek nechápu jak bych to měla stihnout a k tomu si připravit obhajobu diplomové práce. :lol: Holky co mám dělat, mám to hecnout nebo myslíte že to mám radši posunout na příští rok a nenervovat se teď. Jsem z toho hotova :oops: nějaké okruhy jsem si už napsala mám i od spolužáků z jarního termínu vypracované okruhy, celkem podrobně takže to se nenaučil, jedině že bych z každého vzala něco a když tak bych přišla o. pokus. Jak dlouho jste se učili Vy na státnice? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Manner
Povídálka 15 příspěvků 20.08.18 17:18

Sice jsem muž, ale myslím , že vše se dá naučit . ;) Stačí jen chtít a soustředit se. :)

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 20.08.18 17:19

Já se musela naučit 99 otázek za 10 dnů. Tříletou mi hlídali rodiče, 11ti měsíční kojenou jsem měla doma. Dala jsem to za 1,1,1.

Lenka_Hal
Závislačka 4514 příspěvků 20.08.18 17:20

To asi zalezi jak ty konkretne reagujes na stres. Ja tomu vic jak 14dni nedala, ale me stres vyprovokuje k nebyvalym vykonum :D

kaja00
Extra třída :D 13425 příspěvků 20.08.18 17:21

Já bych to zkusila, hecni se. Určitě se to naučíš, držím palce :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:24

Přečte za týden mám od pondělí do čtvrtka 7 zkoušek z předmětu kde jsem měla moc absence..A není toho málo..jdu na to teď..prostě musím :) To dáš držím ti palce :palec:

vokishka
Extra třída :D 12278 příspěvků 20.08.18 17:26

vy máte i podzimní termín? To máte dobré, u dcery je jen leden a potom ten květen červen.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:30
@Lenka_Hal píše:
To asi zalezi jak ty konkretne reagujes na stres. Ja tomu vic jak 14dni nedala, ale me stres vyprovokuje k nebyvalym vykonum :D

Já reaguji na stres tak ze to pro mě pohon a taky mě to vybočuje k lepším výsledkům…to je jako pravda. Akorát to odnáší zdraví, ale to je vedlejsi. Zakladatelka :srdce:

Uživatel je onlinetininas
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 20.08.18 17:32
:think:
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli jste některá z Vás stihla naučit se státnice za 14 dnů. Já jsem nešla na jarní termín neboť jsem rodila. Pak jsem s malou byla úplně hotová pořád plakala a bylo to špatne. Teď mi mamka řekla že mi ji pohlídá at se můžu učit. Ale já mám 70otazek nechápu jak bych to měla stihnout a k tomu si připravit obhajobu diplomové práce. :lol: Holky co mám dělat, mám to hecnout nebo myslíte že to mám radši posunout na příští rok a nenervovat se teď. Jsem z toho hotova :oops: nějaké okruhy jsem si už napsala mám i od spolužáků z jarního termínu vypracované okruhy, celkem podrobně takže to se nenaučil, jedině že bych z každého vzala něco a když tak bych přišla o. pokus. Jak dlouho jste se učili Vy na státnice? :think:

Pokud to dáš, tak Tvá škola stála za velké kulové… a to nepochybuju o Tvém inteligenci, ale spíš přístupu.

Jo, zkusila bych to - za to nedáš nikdy nic. Ono to nějak dopadne.

Příspěvek upraven 20.08.18 v 17:35

Lenka_Hal
Závislačka 4514 příspěvků 20.08.18 17:34
@Anonymní píše:
Já reaguji na stres tak ze to pro mě pohon a taky mě to vybočuje k lepším výsledkům…to je jako pravda. Akorát to odnáší zdraví, ale to je vedlejsi. Zakladatelka :srdce:

Lidi jsou dobre staveni ke kratkodobemu stresu (chronicky stres je jina kapitola). 14 bude krusnych, ale jestli to mas tak, tak do toho jdi. Podari se a uvidis, jak se ti ulevi. :D

Lenka_Hal
Závislačka 4514 příspěvků 20.08.18 17:36
@tininas píše: :think:

Pokud to dáš, tak Tvá škola stála za velké kulové… a to nepochybuju o Tvém inteligenci, ale spíš přístupu.

Jo zkusila bych to - za to nedáš nikdy nic. Ono to nějak dopadne.

Tak u nas treba samotni zkousejici rikali, ze o ty statnice az tak nejde, ze se maji studenti vyselektovat behem studia. Byli prisni behem zkousek, ale u statnic uz to byl mily pokec. Dle meho je to tak spravne :mavam:

Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 20.08.18 17:40
@Lenka_Hal píše:
Tak u nas treba samotni zkousejici rikali, ze o ty statnice az tak nejde, ze se maji studenti vyselektovat behem studia. Byli prisni behem zkousek, ale u statnic uz to byl mily pokec. Dle meho je to tak spravne :mavam:

No ale pochybuji, že to byla FF UPOL.

Příspěvek upraven 20.08.18 v 17:44

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 20.08.18 17:40

Určitě se hecni a zkus to. Reálně tomu většina lidí stejně nevěnuje o moc víc času.
Naopak se může stát, že se díky tomu vybičuješ k dobrým výkonům. ;)
A obhajoba je v mých očích spíš většinou už jen taková formalita. :)

Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 20.08.18 17:41

Příspěvek upraven 20.08.18 v 17:44

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:42
@Lenka_Hal píše:
Lidi jsou dobre staveni ke kratkodobemu stresu (chronicky stres je jina kapitola). 14 bude krusnych, ale jestli to mas tak, tak do toho jdi. Podari se a uvidis, jak se ti ulevi. :D

Sakra hoooodne se mi ulevi po tooolika letech… 8o
Zakladatelka :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama