Stav po porodu tam dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:54
stav po porodu

Zdravím, změnila se vám nějak pochva po prvním porodu a pak po dalších porodech? nebo je stav pořád stejný jako před porodem?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:57

Stejná, byla jizva, ale i ta už je dávno pryč.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 10.04.19 21:57

Po prvním užší, pevně mě sešili, když mě syn potrhal. Na druhý sem zvedava :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 22:14

Naprosto stejná. Stejná funkce, stejný vzhled, vše při starém. I manžel říká, že žádnou změnu nezaznamenal. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 22:23

Tak já změnu mám a docela velkou. Po prvním porodu pokles poševní stěny, vchod hodně otevřený, po druhém se přidal i pokles přední stěny… Už teď se děsím přechodu, jak to bude vypadat. Manžel také tvrdí, že rozdíl nezaznamenal, ale já se cítím někdy hodně nekomfortně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 23:03

Mě se pochva po druhém porodu poněkud rozvolnila, ale přijala jsem to s povděkem. Manžel je trochu více vybavený a já si konečně užívám sex a necítím se po něm odřená :D

Ennny
Závislačka 3616 příspěvků 11.04.19 01:31
@Anonymní píše:
Mě se pochva po druhém porodu poněkud rozvolnila, ale přijala jsem to s povděkem. Manžel je trochu více vybavený a já si konečně užívám sex a necítím se po něm odřená :D

Mám úplně stejnou zkušenost ;) naopak jsem ráda že jsem volnější, ale až po druhém porodu, po prvním bylo vše stejné ale já měla u obou jen tři vnitřní stehy, tak kdo ví možná proto se to u prvního vůbec nežli, ale teď je to spíš takové pružnější než volnější mi přijde…

Váš příspěvek
Reklama