Reklama

Stává se vám to také? :))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 11.12.09 13:32
Stává se vám to také? :))

Dost často se mi v noci stane, že mladík začne chvilku po kojení v postýlce kňourat a já, jak jsem zrovna zabrala do spánku, začnu pomalu rozbalovat smuchlanou peřinu a hledám ho, protože jsem zapomněla, že už jsem ho do postýlky uložila :lol:
Dnešní noc byla ještě lepší, když mě Lukášek vzbudil na kojení, tak jsem vylezla z peřiny, byla jsem tedy úplně mimo, většinou už funguju tak nějak automaticky. Stojím a divím se, proč pořád kňourá, když už ho mám v ruce. Chviličku jsem ještě postávala, konejšila a říkala jsem si, že mi připadne lehčí než obvykle. Najednou mi mozek sepnul a já si uvědomila, že místo Lukáška držím v náručí polštář :mrgreen: :mrgreen:
Chudák kluk :lol: , ještě že jsem se nesnažila polštář nakojit :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 11.12.09 13:40

:lol: :lol: :lol: díky za pobavení v dnešním pochmurném dni to fakt nemá chybu :potlesk:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.12.09 13:46

Podobné věci se mi taky stávaly, když jsem v noci kojila. Jednou jsem z polospánku ňufňala polštář v přesvědčení, že je to Lucinka (ta spala ve svojí postýlce) a dokonce jsem ho pusinkovala :mrgreen:
Jo a jednou jsem u kojení v noci usnula a Lucince vypadlo prso z pusy, začala brečet a já jsem chrápala a pořád jsem si říkala, jak může zároveň pít a brečet :pankac:
 R.

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 11.12.09 13:48

Holky tak to myslím zažil každý z nás, ale jako dost mě to pobavilo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 11.12.09 13:58

Já to měla první dva měsíce dost často. Nakojila jsem, dala do postýlky a když mě pak kňouráním znovu vzbudila, lekla jsem se, že jí mám v posteli pod peřinou, že jsme jí zalehla atp :lol: Nebo se mi stalo, že jsem nakojila, uložila jí a usínala jsem. V tom ale začala znova kňourat a já zase vstala a vrazila jí rovnou prso…přitom byla napitá a bolelo jí třeba bříško :lol: Má to asi každá, holt už jsme kolikrát tak nevyspalé, že fungujem na „autopilota“ :lol:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 11.12.09 13:58

No tak já sice nekojila, ale zase jsem téměř každou noc ze spaní vstala, šla nachystat mlíko a než jsem došla k postýlce, tak jsem se tím gradujícím řevem konečně vzbudila a uvědomila si, že veškerá činnost se odehrávala jen v mé hlavě… To mě pokaždý vytočilo, že musím všechno dělat znova :lol:

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 11.12.09 14:10

:-))..mě se stává, že začnu na přítele volat ať dá malýho do postýlky, že už se mi nechce vstávat (když si jdu lehnout dřív než přítel) a volám a volám, přítel přijde a já mám ruce v pozici jako, že ho držim a přitom on spí dávno v postýlce..Přítel si vždycky ťuká na čelo :lol:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 11.12.09 14:10

Martasaja , taky se mi to stávalo :lol: :lol: :lol:

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 11.12.09 14:30

Martasaja, tak tohle podobně jsem měla já, vždycky jsem byla naštvaná, že to musím jít udělat vlastně ještě jednou :lol: za prvé jsem vždy měla dojem, že už je po krmení, nebo jsem se budila z pocitem, že Lucinku mám na sobě na odříhnutí…to jsem se vždy vyděsila, že jsem u toho usnula. Přitom nikdy se to ve skutečnosti nestalo :roll: no ještě že jsou ty první měsíce za mnou, byly to hrozné noční můry…ale aspoň jsem se nad Vašimi příspěvky zasmála :lol:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19774 příspěvků 11.12.09 15:01
:lol: :lol: :lol:

mě se tohle nestávalo, zato jsem měla noční můry, že jsem dítě zalehla (už před porodem), byla jsem z toho vždycky tak vyděšená, že jsem si nikdy nelehala s malou při/po kojení do postele, ani nesměla u nás spát (ale postýlku měla hned vedle mě, takže jsme na sebe viděly i dosáhly). Když pak vyrostla, tak jsem byla moc ráda, že mám výhodu, že se mi dítě nesnaží cpát do postele (už bychom se tam všichni 3 asi nevlezli) :D

Jo a někdy se mi stalo, že jsem naopak „zaspala“ to, co se v noci stalo - třeba jsem si pochvalovala, že jsem jí v noci nemusela přebalovat a plínu má skoro suchou a manžel mě opravil, že jsem přece ránu přebalovala (teprve pak jsem si to matně vybavila :roll: :mrgreen: )

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 11.12.09 15:04

jéé tak to jsem ráda že nejsem takový pako jen já :lol: Já jsem tohle měla asi do 4 měsíců po porodu.A to jsem kojila jen 6 týdnů,ale každou noc jsem se budila a šmátrala jsem po peřině,protože jsem myslela že ho tam někde mám a že se udusí,musela jsem vstát a podívat se do postýlky že tam je.A přítele jsem taky kolikrát budila a říkala mu ať dá pozor že ho zalehnul.Teď mi to přijde úsměvný a v tu noc nic moc humornýho to nebylo. :pankac: A kolikrát jsem přemýšlela proč to dělám,ale to je asi ten mateřský pud.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 11.12.09 15:13

Jé, to se mi stávalo taky :lol: Hlavně ty první 2-3 měsíce. Vždycky jsem se vzbudila se šokem, že na mě usnul, přitom jsem ho dala do postýlky. Nebo jsem si byla fakt jistá, že leží vedle mě v posteli a on to byl polštář. Teď mám spíš ty výpadky, že si nepamatuju, jestli jsem kojila nebo ne, tak nakojím pro jistotu znovu :lol: :lol: :lol:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 11.12.09 15:22

Holky mě se minule zdál sen, že mě hrozně bolí bradavka, bylo to hrozně nepříjemné a já nevěděla jak se té bolesti zbavit…ještě že jsem včas procitla, protože jsem se vzbudila a bradavka mě bolela proto, že malej sál! Ještě že jsem v tom snu nechtěla tu bolest nějak zahnat..
Mám teda docela strach, protože kolikrát u kojení usnu a pak se vzbudím, zda jsem ho nezalehla apod…

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 11.12.09 17:07

Ahoj.Taky se mi to stávalo.Ale spíš ze začátku,první 2 měsíce,pak už ne.Spíš se mi stávala,že jsem se vzbudila a nemohla jsem si uvědomit,jestli a kdy jsem už kojila.

Aimee910
Kecalka 476 příspěvků 11.12.09 17:57

Tak tyhle šoky taky zažívám. Ze začátku to bylo právě to, že jsem ho hledala v posteli, odhazovala jsem polštáře a peřiny a nemohla jsem ho najít a on chudák spal v postýlce :-D . Teď se mi zas stává to, že u kojení oba usneme a já se pak vzbudím a nevím jestli jsem začla kojit před chvílí, nebo jestli už uběhlo třeba pár hodin. Takže nikdy nevím jestli se teda vůbec najedl. :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >